respublika.lt

Gyvensime kaip princai ir princai?

(0)
Publikuota: 2009 kovo 29
×

Kitą kartą gyveno tėvelis ir mamytė. Vos jų sūneliui sukako savaitė, užrašė sūnelį lopšelin-darželin, - kol eilė pričiuoš, vaikelis paaugs ir bus kaip tik tinkamas... auklės ir ugdys jį valstybė. Išmokys TEN jį specialistai mylėti Tėvynę ir mergaitę. Užaugs tėvų užvadėlis, Lietuvėlės patriotėlis. (100 proc. taip ir būtų sūnaitėlis gyvenęs, jeigu ne įvairūs FONDAI...)

 

Neša ar veda rytais per šaltį ir pūgą, lietui lyjant ar kepinant saulei tėvai savo mažylį ugdymo citadelėn ir galvoja: kad tik tenai bežaisdamas nesusižeistų, kad neperšaltų ir nesusirgtų, kad teta virėja namo valdiškų produktų netemptų ir sočiai bei skaniai jų atžalėlę maitintų.

Taip ir bus - gi laisvoj Lietuvoj gyvenam. Parsineša ar parsiveda vakarais tėvai savo vaikelį namučių, spygauja, džiaugiasi visi trys iki vėlumos: ir kaip nesidžiaugsi - vaikiukas jau raides pažįsta, jau eilėraštuką, dainelę, pasakaitę apie princą (arba net du) moka, o jam - dar tiktai penkti. Na ir kaip nemokės, jei jį tautinės auklėtojytės taip gražiai ir stropiai tokių gražių ir naudingų ne tik pačiam vaikėzui, bet ir visai šaliai dalykų moko. Padeklamuok, padainuok, pasek, - prašo tėveliai. Padeklamavo sūnaitėlis "Du gaideliai, du gaideliai vienas kitą kūūūlė", padainavo "Plaukė sau laivelis užpakalio link", o kai pradėjo sekti "Gender Loops" liaudies pasaką apie princą, kuris myli kitą princą, mamytė išprotėjo, o tėvelis užgėrė - pirmą ir paskutinį kartą, nes nuo to ir užsilenkė.

Kas yra kas daržely

Seniai žinojau, kad vaikučiams darželiuose ne barščių lėkštė svarbiausia, bet po šitos "princų" istorijos, nuvilnijusios per visą šalį, dar sykį supratau, kad vaikais, jų ugdymu ir auklėjimu turi rūpintis ne tik tėvai ar seneliai, bet ir visi kiti NORMALŪS šalies piliečiai: tegu vieniši, tegu bevaikiai, tegu nevaisingi iš Dievo nemalonės.

Visi! Žinoma, išskyrus švietimo ir mokslo ministrą bei 320 specialius smegenų plovimo kursus prie "homoseksualų universitetų" baigusias auklėtojytes, nes JIS (JI) ir JOS (JIE) jau įrodė savo supratimą apie lyčių belytiškumą, savo nuolankų požiūrį į tarptautinių iškrypėlių sindikatų sukurptas aukštosios tolerancijos metodikas; nes jie jau pademonstravo savo požiūrį į vaiką ir žmogų apskritai - jų manymu, tai belytis molis, iš kurio galima nulipdyti ką tik nori; o nori JIE padėti "Gender Loops"-ams lipdyti bjaurastį, vadinamą pakantumu kitai nuomonei (europietiškas Prince and Prince sindromas).

Kas yra kas už darželio tvoros

Už tvoros gyvena gražus, žmonių pasitikėjimo prašantis ir juo spekuliuojantis biuras, svaigiu ir labai moksliškai "mandru" pavadinimu - Socialinių inovacijų fondas (mielas kalbininke, argi rasi šiame pavadinime bent vieną tikrai lietuvišką žodį - na, ir kam jo reikia!?) Šitoj fermoj ŠITUOS paukščius lesina KITOKIE. Ir natūralu, kad tie KITOKIE nori, kad Lietuvoj jų lesalu maitinami "fondininkai" iš mūsų šalies vaikų - jau nuo pačios mažumės - "keptų" vištgaidžius.

Kad taip ATSITIKTŲ - nuoširdžiai ir aktyviai rūpinasi kai kurios mūsų valstybinės institucijos. Pvz., prokurorams atrodo, kad visas šitas "šūdo plakėjų" organizuotas skverbimasis į mūsų vaikų sąmonę nepažeidžia visuomenės interesų, tad kelti bylas ar kitaip minti ant tokių "lygių galimybių" puoselėtojų uodegų (ar priekinio galo) nėra reikalo; malakauskininkams regisi, kad TAIP valstybės saugumas nėra pažeidžiamas ir nėra reikalo dėl to sukti galvos. O kaip jis dar labiau galėtų būti žeidžiamas? Kaip? O kurion pusėn tas sumautas galvas dar reikia sukti?

Kas yra kas patvory

Dabar DAUG kas ginčijasi: ŠITAS projektas turi būti sustabdytas, ŠITO projekto kaltininkai nubausti, ŠITAM projektui...ŠITĄ... ŠITUO... ŠITAME...

Projektas - daugiau inžinerinis terminas. Gal ne tik, - bet tikrai ne homoseksualinis. O jeigu TAIP, - tai tuomet Lietuvoje vyksta pedoagresija, pedoekspansija, pedookupacija (šie, atsiprašant, terminai labiau atitinka fondų dvasią). O už visa tai turėtų būt atsakingas KAŽKAS, tik niekas nežino - kas.

Daukantynės oficiantai, - o ir pats "barmenas" - tyli. Vyriausybės rūmuose kažkas kažkam pakasė nugarą - kad blusos žemiau diržo nevarvėtų. Seime - ir taip užtenka inovacinių prezidentų(-čių) bei kitų olekų.

Na, tiesiog nėr kam už mus kovoti, už mūsų subines PASTOVĖTI, nors už mūsų subinių stovi ir NATO, ir visa Europa, bet toms subinėms vis tiek nesaugu.

Nesuprantu: valdžia nervinasi dėl naftos, dujų, energetikos, o dėl mūsų, žmonių ir žmonelių, - ne. A-a-a, - pradedu suvokt: už naftą, dujas, elektrą galima gauti nemažai pinigų, o už žmogų? Jei visi Lietuvos piliečiai taps "homikais", jais mūsų valstybei rūpintis nereikės - jais pasirūpins Europos Sąjunga. (Demografijos problemų nebus!) Apvesdins. Su savo fondais. Ištekins arba sukergs, kaip elementarius lyčių neskiriančius šunis, - su Socialiniais inovaciniais. Ir kitais "gender loopsais".

Jei TAIP ir toliau tęsis, tai galų gale ateis toks metas, kai, anot vieno poeto, išnyksim kaip dūmas neblaškomas vėjo, ba... iš dviejų Prince nei vienas neturi įsčių. Tik fondinę, Steponavičiaus leistą, nors ir neaprobuotą, RUDĄ pasaką.

Kas YRA?

Dar kartą ŽYDRU rašalu rašau: bjaurasties išpuolis prieš darželinukus yra smūgis Lietuvos valstybei ir tautai žemiau juostos. Kita vertus, vištgaidžiai aukščiau ir nepasiekia.

ŠITĄ žino ir naujai sukurtos įvairių valstybininkų komisijos ar darbo grupės. Jos VISKĄ išanalizuos. Bet TAI bus tik antrame Lietuvos tūkstantmetyje. Tuomet, kai visi vyrai taps mergaitėmis. Arba atvirkščiai. (Nors Lietuvos Konstitucija TO ir neleidžia.)

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ką darytumėte, jei Lietuvą pultų agresoriai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +24 C

+14 +21 C

+14 +21 C

+20 +29 C

+18 +25 C

+20 +25 C

0-9 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s