respublika.lt

Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.6 „Tik-Tok" (globalistinė-lietuviška) (15)

2021 vasario 09 08:05:43
Zigmas VAIŠVILA

Siaubiamiškio (ir Centijos, ir Lietuvos) Didysis Pasakorius pamokė, kaip su jaunimu kalbėtis. Eilėraštukais. Juokeliais. Svarbiausia - trumpais. Tik-tak. Tik-Tok. Pirmyn-atgal, pirmyn-atgal... Aš, tik pradedantis pasakorius, bandau perimti jo patirtį Tik-Tok. Nežinau, ar kiniečai, sukūrę bendravimo programėlę „TikTok", šią mintį perėmė iš 2009 m. JAV iš nežinios išnirusios 22 metų merginos, pristatomos dainininke, repere ir dainų autore, Kes$a, kurios singlas „TiK-ToK" tapo penkis kartus platininiu JAV ir Australijoje, kartą -Jungtinėje Karalystėje. Besimokydamas ir šio singlo paklausiau, „veža": „Pabundu ryte jausdamasi kaip P. Diddy (Ei, ką, mergaite?). Griebk mano akinius, išeisiu pro duris, pataikysiu į šį miestą (einam). Prieš išeidama išsivalyk dantis buteliu Džeko. Nes išeidama nakčiai negrįšiu. ...Berniukai bando paliesti mano šlamštą, šlamštą. Išmuš jį, jei jis bus per daug girtas, girtas. Dabar mes einame tol, kol jie mus išvaro, išvaro. Arba policija mus uždarė, uždarė. ..."

×
nuotr. 7 nuotr.
Pixabay nuotr.


Taigi, „važiuojam"! Kadangi mano telefone „TikTok" vis dar nėra, todėl muzikinį foną šiai mano pasakėlei sukurti patikėsiu Didžiajam Pasakoriui. Mano muzikinis išsilavinimas kuklesnis, ir bus rimčiau nei lietuviškų reikalų gal ir neišmanančios kinietiškos programėlės „TikTok" pasiūlytas fonas. Pradedam.

Turbūt Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės TikTok: „Sputnik-5 - rusų hibridinis karas prieš mus!". Turbūt BNS-o TikTok: (2020-12-11): „AstraZeneca" skelbia apie klinikinių bandymų programą „AstraZeneca" ir Oksfordo universiteto sukurtos AZD1222 ir Rusijos Gamalėjos tyrimų instituto sukurtos „Sputnik V" kombinacijos saugumui ir imunogeniniam poveikiui įvertinti." Turbūt LR Vyriausybės (turbūt vadovaujamos I. Šimonytės) TikTok: „Perkame 1,86 mln. vnt. dozių vakcinos iš „AstraZeneca". Pasimetusio pasakoriaus Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, išaiškinkite, prašau, nes Jungtinė Karalystė, kaip ir Lietuva, yra Didžiajame Kare su Rusija."

Turbūt energetikos ministro D. Kreivio TikTok: „Pusė visos elektros, kuri patenka į šalį per Lietuvos-Baltarusijos skerspjūvį, yra iš Astravo AE, kita pusė - iš Rusijos." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, kaip nubausite prasikaltusius asmenis už Jūsų Šviesybės Įsakymo nepirkti „užterštą" prekę sulaužymą, visų pirma, turbūt energetikos ministru pristatomą D. Kreivį?"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Ekspertai sako, kad kadangi tinklai yra sujungti, fiziškai neįmanoma tų srautų atskirti, kur jie būtų pagaminti... Mums yra svarbus kitas aspektas - kad nebūtų prekiaujama šia nešvaria elektra." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, kodėl Lietuvoje nevykdomas Jūsų Šviesybės Įsakymas nepirkti „užterštos" elektros energijos iš Astravo?"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Net jeigu dėl dabartinės struktūros nėra įmanomi fiziniai srautų atskyrimai, tai bent prekyba kad nevyktų... Visišką atskyrimą turbūt būtų galima padaryti tada, kai Lietuva ir kitos Baltijos šalys sinchronizuotųsi su žemynine Europa, ir tinklai su Baltarusija galėtų būti užkardyti." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Ar kas nors Siaubiamiškyje išdrįs jo turbūt Prezidentui ir jo turbūt patarėjoms paaiškinti, kad Lenkijai, kurios šiaurės-rytuose labai trūksta elektros energijos, jungties su Lietuva reikia tam, kad Lenkija pirktų iš Rytų šią „užterštą" prekę, o ne pati parduotų Siaubiamiškiui prekę, kurios jai trūksta. Paaiškinkite šiems turbūt mūsų valdžios veikėjams ir veikėjoms, kad fiziškai neatsiskyrus, neįmanoma nepirkti iš Rytų šios „užterštos" prekės - nei Siaubiamiškiui, nei Lenkijai? O ir perkama gi ji dėl Jūsų Šviesybės įstatymo padidintomis kainomis! Ar prisimenate, kad Siaubiamiškio nesupratingi energetikai taip ir neįvykdė Jūsų Šviesybės, tuomet buvusio turbūt Seimo Pirmininku, garsaus treptelėjimo koja, kad jie nepasirašytų sutarties dėl bendro darbo viename elektros tinkle su Rusija, Baltarusija, Latvija ir Estija? Visiška netvarka tame Siaubiamiškyje!"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Prezidentas ne kartą sakė, kad turime spartinti sinchronizaciją. Dabar yra numatytas terminas 2025 metai, reiktų tą daryti anksčiau, (...) turime mesti visas jėgas ir pastangas, kad tai įvyktų kaip galima greičiau". Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau Siaubiamiškyje tikras siaubas - turbūt Prezidento turbūt patarėja, tiek metų buvusi Siaubiamiškio turbūt ambasadore net Prancūzijoje, Izraelyje, Jungtinėje Karalystėje..., diskredituoja Siaubiamiškio šalį - viešai nusišneka ir net naudoja rusicizmus, kurių jaunimas nesupranta!"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Jūsų Šviesybe, iš Jūsų tyčiojasi - Siaubiamiškio gyventojai naudoja ir uždraustas dujas, nupirktas iš Rusijos nors ir už keliagubą kainą per taip vadinamą „Laisvės Laivą"!" Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Siaubiamiškio gyventojams šį „Laisvės Laivą" turbūt be Jūsų žinios įsiūlė tos pačios Rusijos (didžiausios Siaubiamiškio grėsmės) valstybės paslaptimi tebesanti ir net 10 metų Siaubiamiškiui vadovavusi jo turbūt Prezidentė D. Grybauskaitė?"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Siaubiamiškio gyventojams - perspektyviausiam jaunimui bendrauti tarpusavyje, dalintis savo svajonėmis tenka su kitos didžiausios Siaubiamiškio grėsmės - Kinijos - sukurta „TikTok" programėle?"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, didžiausios Siaubiamiškio grėsmės Rusija ir Kinija turbūt ruošiasi sutrukdyti Didžiajai Jūsų turbūt Inauguracijai Didžiosios Jūsų Laisvės Dieną! Jūsų Siaubiamiškio turbūt Prezidentas ir turbūt Ministrė Pirmininkė su savo turbūt patarėjomis turbūt tik didžiųjų Siaubiamiškio priešų pakišta programėle „TikTok" bemoka bendrauti! Tačiau joms ir jiems muziką pagal jų mintis parenka didieji Siaubiamiškio priešai - didžiosios Jūsų Šalies grėsmės nacionaliniam saugumui!?"

TiK-ToK, Tik-Tok, TikTok... Rusija, Rusija, Kinija, Rusija, Baltarusija, Rusija...

O kur Lietuva!? Arba Centija? Arba Siaubiamiškis?

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (15)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATASKAITA: Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimui surinkta - 6605 eurai, aukotųjų skaičius - 21; primename sąskaitos Nr. LT 24 7044 0600 0780 3510
 • TRAUKINYS: Sekmadienį Egipte nuo bėgių nuvažiavo keleivinis traukinys ir buvo sužaloti mažiausiai 109 žmonės.
 • GAISRAS: sekmadienio popietę pranešta apie Šiaulių rajone degantį ūkinį pastatą.
 • TRŪKUMAS: Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve gyventojai šeštadienį surengė protestą dėl pernelyg lėto skiepijimo nuo COVID-19, o dalis jų savo automobiliai užblokavo šalia pagrindinės miesto stoties esančią aikštę.
 • PASITRAUKIMAS: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) bręsta mintis pasitraukti iš dar vienos darbo grupės Seime. Kovo pabaigoje apkaltinę konservatorius siekiant sukurti savo partijai palankią rinkimų sistemą, „valstiečiai“ apleido parlamento valdybos sudarytos darbo grupės, turinčios parengti rinkimų sistemos pertvarką, gretas.
 • TEMPAI NEBLOGI: padidinus vakcinacijos tempus Lietuvoje bent viena vakcinos doze jau pavyko paskiepyti 19,5 proc. visuomenės, t. y. beveik kas penktą šalies gyventoją, o vyresnių nei 65 metų gyventojų vakcinuota daugiau nei pusė – 53 proc.
 • NUSKENDO: prie Tuniso krantų nuskendo valtis su migrantais, žuvo mažiausiai 21 migrantas iš Afrikos, jiems bandant Viduržemio jūra pasiekti Italijai priklausančią Lampedūzos salą,
 • UŽBLOKAVO: penktadienį Pakistano vyriausybė, siekdama užtikrinti saugumą šalyje, laikinai užblokavo internetą.
 • PERKOPTA RIBA: pasaulyje jau pagaminta daugiau kaip 1 mlrd. vakcinos nuo COVID-19 dozių - tai įvyko balandžio 12 dieną, o kitas milijardas gali būti viršytas gegužės pabaigoje.
 • SKIEPAI: Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad siekdama efektyviau panaudoti vakcinos nuo COVID-19 likučius, kviečia vakcinacijai registruotis 55+ grupės vilniečius.
 • ATLAISVINIMAI: siūloma leisti nuo pirmadienio veikti parduotuvėms prekybos centruose, lauko kavinėms siūloma leisti veikti nuo kito ketvirtadienio, balandžio 22 dienos.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia referendumo dėl Lietuvos išstojimo iš ES?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip elgiatės atšilus orams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
5. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
6. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
7. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
8. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
9. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
10. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
11. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
12. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
13. COVID-19 pandemija valdžiai apsimoka
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Dvejopi standartai jau įgriso
16. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
17. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
18. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
19. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
22. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
23. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+3 +9 C

 

0 +8 C

+12 +17 C

+10 +14 C

 

+8 +13 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos