respublika.lt

Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.6 „Tik-Tok" (globalistinė-lietuviška) (15)

2021 vasario 09 08:05:43
Zigmas VAIŠVILA

Siaubiamiškio (ir Centijos, ir Lietuvos) Didysis Pasakorius pamokė, kaip su jaunimu kalbėtis. Eilėraštukais. Juokeliais. Svarbiausia - trumpais. Tik-tak. Tik-Tok. Pirmyn-atgal, pirmyn-atgal... Aš, tik pradedantis pasakorius, bandau perimti jo patirtį Tik-Tok. Nežinau, ar kiniečai, sukūrę bendravimo programėlę „TikTok", šią mintį perėmė iš 2009 m. JAV iš nežinios išnirusios 22 metų merginos, pristatomos dainininke, repere ir dainų autore, Kes$a, kurios singlas „TiK-ToK" tapo penkis kartus platininiu JAV ir Australijoje, kartą -Jungtinėje Karalystėje. Besimokydamas ir šio singlo paklausiau, „veža": „Pabundu ryte jausdamasi kaip P. Diddy (Ei, ką, mergaite?). Griebk mano akinius, išeisiu pro duris, pataikysiu į šį miestą (einam). Prieš išeidama išsivalyk dantis buteliu Džeko. Nes išeidama nakčiai negrįšiu. ...Berniukai bando paliesti mano šlamštą, šlamštą. Išmuš jį, jei jis bus per daug girtas, girtas. Dabar mes einame tol, kol jie mus išvaro, išvaro. Arba policija mus uždarė, uždarė. ..."

×
nuotr. 7 nuotr.
Pixabay nuotr.


Taigi, „važiuojam"! Kadangi mano telefone „TikTok" vis dar nėra, todėl muzikinį foną šiai mano pasakėlei sukurti patikėsiu Didžiajam Pasakoriui. Mano muzikinis išsilavinimas kuklesnis, ir bus rimčiau nei lietuviškų reikalų gal ir neišmanančios kinietiškos programėlės „TikTok" pasiūlytas fonas. Pradedam.

Turbūt Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės TikTok: „Sputnik-5 - rusų hibridinis karas prieš mus!". Turbūt BNS-o TikTok: (2020-12-11): „AstraZeneca" skelbia apie klinikinių bandymų programą „AstraZeneca" ir Oksfordo universiteto sukurtos AZD1222 ir Rusijos Gamalėjos tyrimų instituto sukurtos „Sputnik V" kombinacijos saugumui ir imunogeniniam poveikiui įvertinti." Turbūt LR Vyriausybės (turbūt vadovaujamos I. Šimonytės) TikTok: „Perkame 1,86 mln. vnt. dozių vakcinos iš „AstraZeneca". Pasimetusio pasakoriaus Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, išaiškinkite, prašau, nes Jungtinė Karalystė, kaip ir Lietuva, yra Didžiajame Kare su Rusija."

Turbūt energetikos ministro D. Kreivio TikTok: „Pusė visos elektros, kuri patenka į šalį per Lietuvos-Baltarusijos skerspjūvį, yra iš Astravo AE, kita pusė - iš Rusijos." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, kaip nubausite prasikaltusius asmenis už Jūsų Šviesybės Įsakymo nepirkti „užterštą" prekę sulaužymą, visų pirma, turbūt energetikos ministru pristatomą D. Kreivį?"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Ekspertai sako, kad kadangi tinklai yra sujungti, fiziškai neįmanoma tų srautų atskirti, kur jie būtų pagaminti... Mums yra svarbus kitas aspektas - kad nebūtų prekiaujama šia nešvaria elektra." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, kodėl Lietuvoje nevykdomas Jūsų Šviesybės Įsakymas nepirkti „užterštos" elektros energijos iš Astravo?"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Net jeigu dėl dabartinės struktūros nėra įmanomi fiziniai srautų atskyrimai, tai bent prekyba kad nevyktų... Visišką atskyrimą turbūt būtų galima padaryti tada, kai Lietuva ir kitos Baltijos šalys sinchronizuotųsi su žemynine Europa, ir tinklai su Baltarusija galėtų būti užkardyti." Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Ar kas nors Siaubiamiškyje išdrįs jo turbūt Prezidentui ir jo turbūt patarėjoms paaiškinti, kad Lenkijai, kurios šiaurės-rytuose labai trūksta elektros energijos, jungties su Lietuva reikia tam, kad Lenkija pirktų iš Rytų šią „užterštą" prekę, o ne pati parduotų Siaubiamiškiui prekę, kurios jai trūksta. Paaiškinkite šiems turbūt mūsų valdžios veikėjams ir veikėjoms, kad fiziškai neatsiskyrus, neįmanoma nepirkti iš Rytų šios „užterštos" prekės - nei Siaubiamiškiui, nei Lenkijai? O ir perkama gi ji dėl Jūsų Šviesybės įstatymo padidintomis kainomis! Ar prisimenate, kad Siaubiamiškio nesupratingi energetikai taip ir neįvykdė Jūsų Šviesybės, tuomet buvusio turbūt Seimo Pirmininku, garsaus treptelėjimo koja, kad jie nepasirašytų sutarties dėl bendro darbo viename elektros tinkle su Rusija, Baltarusija, Latvija ir Estija? Visiška netvarka tame Siaubiamiškyje!"

Turbūt Prezidento turbūt vyriausiosios patarėjos A. Skaisgirytės TikTok: „Prezidentas ne kartą sakė, kad turime spartinti sinchronizaciją. Dabar yra numatytas terminas 2025 metai, reiktų tą daryti anksčiau, (...) turime mesti visas jėgas ir pastangas, kad tai įvyktų kaip galima greičiau". Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau Siaubiamiškyje tikras siaubas - turbūt Prezidento turbūt patarėja, tiek metų buvusi Siaubiamiškio turbūt ambasadore net Prancūzijoje, Izraelyje, Jungtinėje Karalystėje..., diskredituoja Siaubiamiškio šalį - viešai nusišneka ir net naudoja rusicizmus, kurių jaunimas nesupranta!"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Jūsų Šviesybe, iš Jūsų tyčiojasi - Siaubiamiškio gyventojai naudoja ir uždraustas dujas, nupirktas iš Rusijos nors ir už keliagubą kainą per taip vadinamą „Laisvės Laivą"!" Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Siaubiamiškio gyventojams šį „Laisvės Laivą" turbūt be Jūsų žinios įsiūlė tos pačios Rusijos (didžiausios Siaubiamiškio grėsmės) valstybės paslaptimi tebesanti ir net 10 metų Siaubiamiškiui vadovavusi jo turbūt Prezidentė D. Grybauskaitė?"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, Siaubiamiškio gyventojams - perspektyviausiam jaunimui bendrauti tarpusavyje, dalintis savo svajonėmis tenka su kitos didžiausios Siaubiamiškio grėsmės - Kinijos - sukurta „TikTok" programėle?"

Turbūt Z. Vaišvilos TikTok: „Didysis Pasakoriau, didžiausios Siaubiamiškio grėsmės Rusija ir Kinija turbūt ruošiasi sutrukdyti Didžiajai Jūsų turbūt Inauguracijai Didžiosios Jūsų Laisvės Dieną! Jūsų Siaubiamiškio turbūt Prezidentas ir turbūt Ministrė Pirmininkė su savo turbūt patarėjomis turbūt tik didžiųjų Siaubiamiškio priešų pakišta programėle „TikTok" bemoka bendrauti! Tačiau joms ir jiems muziką pagal jų mintis parenka didieji Siaubiamiškio priešai - didžiosios Jūsų Šalies grėsmės nacionaliniam saugumui!?"

TiK-ToK, Tik-Tok, TikTok... Rusija, Rusija, Kinija, Rusija, Baltarusija, Rusija...

O kur Lietuva!? Arba Centija? Arba Siaubiamiškis?

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (15)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
  • INVESTICIJOS: Vilniaus apskričiai praėjusių metų pabaigoje teko 18,119 mlrd. Eur, arba 75,7% visų Lietuvoje sukauptų tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.
  • MOKESČIAI: Per šešis šių metų mėnesius TOP500 didžiausių mokesčių mokėtojų įmonių jau sumokėjo 3,6 mlrd. Eur mokesčių, arba 57 proc. palyginti su visa 2020 m. jų sumokėta mokesčių suma, rodo atvirų duomenų platformoje „Okredo“ skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
  • DELEGACIJA: Antradienį vakare į Vilnių atskrenda Taivano verslo delegacija, kuri domėsis investavimo galimybėmis Lietuvoje.
  • MIGRANTAI: Federalinės policijos duomenimis, nuo spalio 1 dienos iki spalio 24-osios į Vokietiją iš Baltarusijos atvyko 4 246 neteisėti migrantai.
  • KAPITALIZACIJA: Pirmadienį „Teslos“ kapitalizacija viršijo 1 trln. USD – tai pirma automobilių gamintoja ir septinta kompanija pasaulyje, kuriai pavyko peržengti šią ribą.
  • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
  • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
  • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
  • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar policijai rengiant reidus parduotuvėse, sumažėjo bandymų patekti ten su svetimu GP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +9 C

+5 +11 C

 

+10 +13 C

+5 +11 C

+9 +12 C

 

+11 +12 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s