respublika.lt

Vitas TOMKUS: Rusai su jankiais puola, o „pederastai" žaidžia polą! (Trečia dalis) (189)

2021 birželio 01 10:30:00
Vitas Tomkus

Seime yra profesionalus pederastas V.T.Raskevičius. O Lietuvoje tik vienas pedofilas - E.Čekanavičius. Kartais jį pagauna, dažniau paleidžia... Ko gero, tam, kad prokurorai galėtų nurašyti visus vaikų išprievartavimo atvejus. O kaip kitaip žmonėms paaiškinti, kodėl Raskevičiaus pasekėjų, gėjų-mėgėjų, yra daug, o pedofilo-mėgėjo nėra nei vieno? Tik vienintelis ir nepakartojamas pedofilas Čekanavičius? Toks įtarimas, kad savi gaudo savus, todėl kitų ir nesugauna, o šitą unikalų egzempliorių laiko ir nuolat sulaiko tik tam, kad galėtų prieš Vakarų Europą pasipuikuoti.

×
nuotr. 1 nuotr.
Vitas TOMKUS. Redakcijos nuotr.

 

Kad nemanytų, jog mes jau visai nuo civilizacijos atsilikę ir neverti ES nario vardo! O koks asilas nusprendė, kad, uždraudus žodį „pederastas", išnyks ir išsigimėliai?

Nė velnio!

Jei netikit, uždrauskite žodžius „melagis", „vagis" arba „šnipas", kurie irgi ausį rėžia, bet melagysčių, vagysčių ir šnipinėjimo Lietuvoje vis tiek nesumažės. Priešingai! Tik pagausės, nes melagiai, vagys ir šnipai galės veikti anonimiškai ir nebaudžiami.

Kaip tu nubausi tuos, kurių nėra?!

Jei šitaip kalbos sergėtojas Audrys Antanaitis bandė įtikti LGBT nariams ar į jų gretas „įsipaišyti", pripažinkime, kad bandymas nevykęs. Be to, labai nesąžiningas. Nes tikrų lietuvių irgi nepuošia „vatnikų" bei „kurdupelių" epitetai, ypač kai mūsų žemėje svetimtaučiai mus pravardžiuoja: apsišaukėliai žydeliai vinokurai, ramanauskiai, simonkovai, muravjovai, visa laimė - dar ne korikai. Kažkodėl lietuviui su gražia Antanaičio pavarde tai nerūpi. Negi ir jis, regis, doras bei sąžiningas žmogus, „homosekams" parsidavė?

O gal, neduok Dieve, LGBT ir jį jau „patvarkė"?..

Tuomet belieka spėlioti, kada visa tauta bus „patvarkyta". Požymių jau yra. Kad manęs vėl neapkaltintų „sąmokslo teorijų" skleidėju, nespėliosiu, kas mūsų laukia, o fiksuosiu faktus, kurių jau sulaukėme. Tapome apgailėtinais šakalais ir marionetėmis, nuo kurių nepagarbiai nusisuko visi kaimynai. Tai faktas! Prasiskolinome iki vergystės, tai irgi faktas! Kad jau prisivogėme, kas tik netingėjo, ir nualinome šalį iki pamatų, irgi niekas negali paneigti: Lietuva nebeturi laivyno, civilinės aviacijos, atominės elektrinės, naftos perdirbimo gamyklos, kitų pelningų įmonių, bankų, žiniasklaidos, lito, kalbos kultūros, pakankamai gydytojų, pedagogų bei kitų mirtinai reikalingų jaunų specialistų - jau nebėra valstybinė paslaptis. O kai kas net teigia, kad nebėra net moralės, su kuo nelabai norėčiau sutikti: be moralės ir sąžinės išlikti „homo sapiensais" sunkiai įmanoma. Be to, kaip jaustis pensininkams, mieliems žilagalviams „vatnikams", kurie visą sąmoningą gyvenimą sąžiningai dirbo savo Tėvynės labui, iš pradžių rusams, paskui - Landsbergiui, dabar - visam Landsbergių klanui (profesoriui, Austėjai ir Gabriukui), laikėsi moralės bei dorovės principų, nemelavo, nevogė ir kitų lietuvių neapiplėšinėjo?

Ar bent susimąsto nepripažįstantys moralės ir juos palaikantys tipai, ką dūmoja jų senoliai, kurie irgi kūrė Gerovės valstybę, tik ne mintyse ir ne sau, o dėl ainių šviesesnio rytojaus?

Mano karta puikiai prisimena, kai komunistai mums žadėjo, kad pastatysime Gerovės valstybę, kuri vadinsis komunizmas. Viskas bus bendra, niekam nereikės dirbti, už mus dirbs robotai, o mes tik ilsėsimės. Kaip? Grosime, dainuosime, šoksime, piešime, daug skaitysime, laivų modeliukus klijuosime. Na ir ką gi pirmieji eksperimentai su žmonija parodė? Ar daug mes pripiešėme ir priklijavome per karantiną, izoliuoti be kaltės ir draugų? Kai kas gal ir buvo „prisiklijavęs" prie butelio, po to - vieni šoko pro langą, kiti grojo žmonoms „ant nervų" ir garsiai dainavo mikrorajonui, išpiešė kaimynams fizionomijas, o labiausiai „apsiskaitę" liko pareigūnai, nes raštiškų pareiškimų gavo daugiausiai.

Žodžiu, menininkais netapome, jau veikiau degradavome!

Šiandien, kai visus amnestavo ir paleido į laisvę, pasirodo, jau niekas nebenori ar nebemoka dirbti. Jau nebeįmanoma prisiprašyti į darbą naujų darbuotojų, ypatingai - jaunimo, kuris paseno anksčiau laiko ir kartu su pensininkais laukia naujų valdžios išmokų. (Ta proga - patarimas valdantiesiems: negalima staiga atšaukti karantino, kai TV serialai vos prasidėjo!) Taigi globalistų eksperimentas su žmonėmis pasiteisino tik iš dalies: suvaryti į atskirus ūkius visą pasaulį galima, bet po to vėl visus priversti dirbti - nelabai... Belieka laukti, kol Švabas ir jo sėbrai patobulins sistemą, kurią vėl bus galima pritaikyti realybėje. Nors kai kurie gauti rezultatai džiugina. Pasirodo, norint įvesti Naująją Pasaulio Tvarką, nebūtina labai daug turėti policijos, milicijos ir NATO karių. Užtenka aprengti kariškomis uniformomis savanorius, dažniausiai išsišokėlius „šoumenus", niekada netarnavusius kariuomenėje, arba suskirstyti visuomenę į „vakserius" bei „antivakserius" ir juos nuolat tarpusavyje pjudyti.

Patikėkit, tokie savo tėvą ir motiną priduos, kad tik per TV žinias parodytų!

Taip po truputį ir artėjame prie šviesaus rytojaus, vadinamo Gerovės valstybe. Ir kas tik nevadino: Gitana ir Gorbačiovas, Brežnevas ir Chruščiovas, žodžiu, pradedant leninais ir baigiant švabais (skaičiuojant iš kito galo). Visi kaip susitarę žada mums vienodą gerovę: bendras šeimas, vaikus, gyvenamuosius plotus, virtualius pinigus ir pasus, kurie bus skirti tik drausmingiems (anksčiau komjaunuoliams ir komunistams, dabar - lesbietėms ir gėjams), o nepavyzdingi piliečiai (nepasiskiepiję, „bepasiai", benamiai, bedarbiai, beglobiai ir kt. „berazumiai") bus apgyvendinti Gerovės valstybėje už spygliuotos vielos. Kada tai bus? Atsakymas paprastas: kada nebebus alternatyvos - Rusijos ir Kinijos.

Ar ne dėl to globalistai su savo vasalais tas šalis taip nuožmiai puola?

Gal jau laikas pripažinti, kad ne viskas blogai ir Europos Sąjungoje, ir Tarybų Sąjungoje buvo. Kai ką iš TSRS kuo skubiau reikėtų susigrąžinti. Pavyzdžiui, sulaukei pilnametystės - marš į Lietuvos kariuomenę, kad ne tik praeitum „vyriškumo mokyklą", bet ir nuo narkotikų atprastum. Ir be jokių išimčių ir loterijų. Net jei gimei kaip Gabriukas ar Paleckiukas po „laiminga žvaigžde" arba didelio viršininko stogu. O jei įgijai mokslus Lietuvoje, marš dirbti pagal paskyrimą ir savo specialybę. Be jokių kalbų ir išimčių, kol nesugrąžinsi savo skolos Tėvynei ir neuždirbsi pensijos savo senoliams, kaip kad jie savo tėvams uždirbo.

Gana tiekti pūvančiam Vakarų pasauliui savo paruoštus specialistus, jaunas darbo rankas, jau nekalbu apie akademikus bei profesorius. Lai verčiau skuba smagintis su prostitutėmis, kol Laisvės partija jų dar čia neįteisino.

O svarbiausia: liaukimės aklai mėgdžioti kitus ir baimintis, ką apie mus pagalvos pasaulis. (Gal norite, kad aš pasakyčiau, ką apie tą ištvirkusį degradų valdomą pasaulį galvoju?) Bepigu jungtis į bendrą katilą gausioms tautoms, kurių gyventojai skaičiuojami dešimtimis ir šimtais milijonų. O kai mūsų beliko vos keli milijonai (neskaitant mišrūnų, kurie mūsų protėvių papročiams ir tradicijoms abejingi), toje ES tautų viryklėje galime labai greitai virsti paprastu prieskoniu daug didesniems patiekalams pagardinti. Arba dar blogiau - kaip šaukštas deguto, kurį bet kas, bet kada gali iš bendro katilo išgriebti ir nudrėbti prie purvinų kareiviškų batų...

Vien dėl tautų kiršinimo ir juodinimo esame to nusipelnę! Juk intrigantų, parsidavėlių, melagių ir vagių jokia padori kompanija nemėgsta. (Kokia laimė, pagalvojau, kad kalbama ne apie mūsų tautą, o tik jos valdžią!)

Lyg ir turėčiau užbaigti savo tomkiškus pamąstymus, kol visiems neįkyrėjau, bet perskaičiau straipsnio pavadinimą ir prisiminiau, kad nieko gero neparašiau apie „pederastus". Deja, nieko gero apie juos pasakyti negaliu. Tik tiek, kad „pederastai" yra labai negeri žmonės. Visų pirma, tai vagys, tautos apgavikai ir Lietuvos išdavikai, esantys valdžioje. Todėl jie ir pasirūpino, kad „pederasto" pavadinimas kuo greičiau būtų oficialiai išbrauktas iš apyvartos. O baisiausi „pederastai" yra pedofilai, kurie tvirkina mūsų vaikus. Mano vaikai jau užaugo, jei reikės, patys apsigins. Bet jei pamatysiu kokį „pederastą" ar išsigimėlį pedofilą, lendantį prie mano anūkų ar kitų nepilnamečių, perspėju iš anksto, už savo veiksmus neatsakau.

Patys pamąstykite, kaip tokioje situacijoje pasielgtų bet kuris save gerbiantis lietuvis.

Aš irgi, ko gero, užmuščiau.

P.S. Jei mano paskutinis sakinys ką nors konkrečiai įžeidė arba išgąsdino, būtų labai malonu, kad policija tą pedofilą pristatytų pas mane asmeniškai pasiaiškinti.

 

***

Vitas TOMKUS: Kodėl rusai nepuola homosekų? (Antra dalis)

Galutinai nusivyliau Rusijos politika ir jos vadovais, ypač - Putinu. Matyt, per mažai rusams pritaikoma sankcijų, kuriomis jie, jaučiu, naudotis taip niekada ir neišmoks, nes niekaip nesugeba prisitaikyti ir susitaikyti su „Made in USA" standartais. Akivaizdu, kad kol bus Putinas, o ne Navalnas, rusai niekada neišmoks elgtis civilizuotai, demokratiškai ir aklai vykdyti LGBT komandas, pagal globalistų homosekų nurodymus.

Ko gero, ne šiaip sau pasaulyje rusus tapatina su tingia, bet labai pavojinga, kai nemiega žiemą, meška. Net išdresiruotos meškos dresiruotojams cirke neretai su letena išdrasko sėdynes, kad per daug prieš publiką „nesicirkintų" ir nenervuotų auditorijos su savo blizgančiais apdarais. Todėl pasaulio galingieji, besipuikuojantys dolcais, kabanais ir bentliais, rusų, kaip ir meškų privengia. Dažniausiai į priekį siunčia pačius drąsiausius ir durniausius...

Nebūtinai šakalus!

Mūsų maža, bet kaip niekad karinga ir valdinga, Lietuva dar žiloje senovėje garsėjo ne tik narsa kovoje su kryžiuočiais, bet ir meškų medžiokle. Ypatingai - žemaičiai. Medžiodavo Lietuvos girių karalius tik su kuoka arba net plikomis rankomis. Tad NATO strategai iš karto sumojo, kad geresnių karių už lietuvius, kovai su rusais, ko gero, net Brazilijos džiunglėse nerastum. Todėl ten net neieškojo - pasirinko pabaltus. O iš jų išskyrė mus, lietuvius, nes dar premjeras Kirkilas už 60 milijonų nustatė iš akies, kad esame drąsi šalis. Todėl kaip flagmanus ar papuasus (pardon, bet su terminais, kaip žinote, aš nelabai draugauju) jankiai mus ir pasirinko. Todėl turime pasitikėjimo neprarasti, dar labiau pasistengti ir dar dažniau paraginti savo partnerius iš ES ir JAV (ne tik partnerius iš LBGT, bet ir iš NATO) telktis apie tris Baltijos tigres seses, kurios visada pasiruošusios šuoliui. (Tiek į Rytus, tiek į Vakarus.)

Mano manymu, raudonos ribos jau seniai yra peržengtos. Vaivorykštinės - irgi. Dar tada, kai per Vašingtono Kapitolijaus šturmą negras policininkas nušovė baltaodę JAV karo veteranę, o auksiniame grabe vietoj jos paguldė penkis kartus teistą narkomaną Flyntą. Mano manymu, Putinas privalėjo įsikišti, nes nei Trampas, nei Baidenas nebevaldė situacijos. Akivaizdžiai grabus supainiojo: karo veteranę užkasė šuniškai, o pasiutusį kaip šunį narkomaną laidojo kaip nacionalinį didvyrį. Vienas iš dviejų: arba jankiai karstus supainiojo, arba nabašnikus. Deja, Rusija niekaip nesureagavo. O tokį šansą turėjo pasižymėti!

Ir tai jau ne pirmas kartas, kai Rusija apsižioplina. Ar matėt, kaip mitriai ES ir JAV sureagavo, kai baltarusį Romaną Pratasevičių tardymui uždarė už tai, kad šaudė į rusakalbius Donbase ir agitavo rengti teroristinius išpuolius prieš valdžią? O kai mūsų Algirdą Paleckį už ketinimą kažką sekti ar pasekti laikė be teismo už grotų net pusantrų metų, iš Rusijos nesulaukėme nei „otveto", nei „priveto", kas lietuviškai reiškia: nei „mū", nei „be". (Nežinau, kaip Tamstoms, bet man rusiškai skamba žmoniškiau.) Nors VSD sekliai aiškiai nustatė pedofilą, kuris prie vaikų paliudijo, kad Paleckis dirba rusams, Putinas nesiėmė jokių priemonių, kad jo demaskuotas agentas būtų išvaduotas: neprivertė nusileisti nei lėktuvo su desantininkais, neatsiuntė nei mandagių žaliukų, nei oficialios notos ar bent kokios gramatėlės...

Nebent mūsų URM-o bazė su VSD departamentu Rusijai įrodė, kad Paleckis yra dvigubas agentas, nes prieš tai jis ilgai Briuselyje kažkokia įtartina veikla užsiiminėjo. (Beje, ten visi įtartinai kažką veikia arba neveikia: imkim, kad ir Maldeikienę - išsiuntėm nuo Lietuvos, o perpirko ją ten kažkokia Europa!?) Antra vertus, nematau reikalo su VSD ginčytis. Vis tiek nieko jiems ten neįrodysi. Net ir kankinami neišduos - buvo Paleckis dvigubas agentas ar nebuvo? Net jei sakys, kad nebuvo, nepaaiškins: už ką dar devynis metus sėdės? Bus panašiai kaip su CŽV kalėjimais Lietuvoje. Sako, nebuvo, o už ką kankintiems kaliniams mes, niekuo dėti lietuviai, šimtatūkstantines baudas mokam, neatsako. Juk ne mes, o VSD vadai milijoninį kyšį išsidalino. (Asmeniškai aš netikiu, kad mus valdo ir seka parsidavėliai saugumiečiai, bet, deja, esu priverstas tikėti tuo, ką rašo Amerikos spauda, nes taip liepia mūsų valdžia ir elitas.)

Beje, Putinas ir tą kartą keista situacija su JAV CŽV kalėjimais nepasinaudojo: nepritaikė mums jokių sankcijų dėl Žmogaus teisių pažeidimo, neuždarė oro erdvės, „Independencui" dujų neužsuko, net Astravos AE susprogdinti nepažadėjo! Nors CŽV kalėjimų pastatų fotografijos iš Antavilių visoje pasaulio spaudoje mirgėjo. Nebent tai - fotomontažas, reikės kada nuvažiuot ir įsitikinti, ar tikrai tie Antaviliai pas mus dar yra? Jei nebėra, tada nėra ko ir baudų mokėti. Per daug jau visi įsismagino su tomis baudomis nė už nieką: žmonių kantrybė turi irgi ribas - dėl kaukių nebuvimo dar iškentėsim, bet dėl arabų, kurių net nebuvo?! Kas netiki, lai tuometinio prezidento Valdo Adamkaus pasiteirauja.

Daugiau kaip 30 (trisdešimt metų!) Landsbergiams priklausoma Lietuva yra priklausoma tik V.Landsbergio klanui, o nei Rusija, nei Baltarusija nedrįsta mūsų profesoriaus įvardinti diktatoriumi! Neorganizuoja pas mus jokių spalvotų revoliucijų, nerenka pas save tikrų prezidentų, nebando mūsų pavergtos tautos išlaisvinti iš diktatoriško jungo. Tiesa, vieną kartą pabandė, atsiųsdami savo dar Leningrade paruoštą kadrą su juodu ar judo karate diržu, bet toji KGB agentė nors ir perėmė visas jėgos struktūras į savo rankas, Landsbergio klano nugalėti neįstengė: ir toliau buvo priversta tenkintis senais konservais.

Kai Rusija ją pabandė atvesti į protą, vietos diktatorius profesorius, jau būdamas nusenęs dėdule, privertė agentę atsiskleisti kaip kokia magnoliją ir išvadinti Rusiją fašistine valstybe. Jau tada Putinas galėjo atšaukti savo ambasadorius, prieš tai išvijęs iš Maskvos visus Lietuvos diplomatus, uždaryti išėjimą į Baltijos jūrą, atėmus Mėmelio uostą, kaip kad padarė tikri fašistai, valdant tikram Fiureriui, bet Rusija ir vėl mus visus nuvylė.

Buvome priversti krūpčioti ištįsas dvi kadencijas ir net joms pasibaigus, kai buvusi valdovė pati mūsų maldavo nustoti pagaliau krūpčioti. Tačiau lietuvių tauta iki šiol tebegyvena lengvame šoke...
Nelengva Tautai atgauti dvasią ir atsipeikėti, kai po visų sąjūdžių bei „perestroikų" buvo išvaryti iš Lietuvos politinės arenos pažangieji, atsiskyrę nuo Maskvos, Brazausko komunistai, o į aukščiausiąją valdžią pastatyti Maskvai lojalūs Burokevičiaus kadrai. Kaip čia žmogus nekrūpčiosi?

Kol kas tiek žinių. (Ne Tapino ir nenupirktų!)

 

***

Vitas TOMKUS: Kodėl homosekai puola rusus? (Pirma dalis)

Homofobai nemėgsta homoseksualų. Homoseksualai nemėgsta rusų. O rusai nemėgsta homoseksualų ir homofobų. Todėl rusai puola visus, kad niekas jų pačių neužpultų. Nes geriausia gynyba yra puolimas, ką mielai paliudytų, Napoleonas su Hitleriu

Deja, Napoleono ir Hitlerio gyvųjų tarpe nebėra, užtat jų vietoje yra pilna mažų napoleonų ir fiureriukų, kurie tūno sulindę valdžioje, televizoriuose, Sorošo visuomeninėse organizacijoje, o retkarčiais susibėga pasižmonėti į Davosą Šveicarijoje. Ten jie elgiasi kaip tikri homosekai (savotiški homoseksualų bei partsekretorių hibridai), dalinasi patirtimi bei pasauliu, kurio normalaus ne tiek jau daug ir beliko: Rusija, Baltarusija, Indija ir dar du trečdaliai likusio pasaulio. (Kinija su Afrika nesiskaito, nes kinai laukia, kas laimės, kad žinotų, kas bus jų patarnautojai, o negrai iš Afrikos visi kaip vienas svajoja tapti afroamerikiečiais ir dar kartą Amerikoje išsirinkti juodą prezidentą, kad ryžas nesugrįžtų.)

XXI amžiaus fiureriai ir napoleonai, trumpiau kalbant - homosekai, valdo visus mūsų pinigus ir nori kuo greičiau užvaldyti mūsų protus, kol dar mes neatsikvošėjome. Tam tinka visos priemonės: karantinai, „koronny" (liet. „karališki") virusai, jų atmainos, skiepai nuo pasiutligės, čipai, vergiškos išmokos, karo policija, jų savanoriai (įvairūs nevykėliai ir TV žvaigždės), švabai ir jų briedai, mazgotės prezidentai bei jų atsarginiai variantai - svietos, navalnai, xujaido ir panašūs. Homosekai daro viską, kad pasaulis kuo labiau jų bijotų, nes žmoniją suvaldyti ir visą ją praryti galima tik per baimes.

Kadangi normalūs žmonės labiausiai bijo mirties ir valdžios, dažniausiai jais ir gąsdina: mirtinais virusais ir homoseksualais valdžioje. (Retsykiais - pedofilais, kad ir vaikai neatsipalaiduotų.) Matant kaip tie homosekai valdžioje durnavoja ir išsidirbinėja, normalius žmones apima tikras siaubas, o kai kuriems net patiems susimaišo protas: barasi vieni su kitais, mušasi ne dėl turto, o dėl kažkokių kaukių, žudosi be draugų, be verslo ir be darbo, o jei pavyksta išgyventi, emigruoja. Kartais - pas dar didesnius durnius.

Rusija su Baltarusija taip gyventi nenori. Todėl pasaulį užvaldę homosekai su savo vasalais šakalais juos ir puola.

Pirmai pradžiai tiek!

 

Naujausios žinios

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (189)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SKOLOS: Valstybei už studijas skolingi apie 17,5 tūkst. asmenų, daugiausia – už paskolas, teiktas iki 2010 metų, dėl kai kurių skolininkų kasmet teismus pasiekia keli šimtai ieškinių.
  • ŠILDYMAS: Rugsėjo 27-ąją Kaune oficialiai pradedamas šildymo sezonas - kaip ir praėjusiais metais, kauniečiams šilumos kaina bus mažiausia tarp didžiųjų Lietuvos miestų.
  • MIGRANTAI: Per praėjusią parą, nuo šeštadienio vidurnakčio iki sekmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti į Lietuvą 44 migrantams, vienas asmuo dėl humanitarinių priežasčių buvo įleistas.
  • PIRKIMAI: Seimas linkęs padidinti mažos vertės viešųjų pirkimų „lubas“ nuo 10 tūkst. iki 15 tūkst. eurų.
  • ALKOHOLIS: Lietuva patenka į penketuką šalių, kurios per penkerius metus labiausiai sumažino alkoholio vartojimą, rodo naujausi Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys.
  • DOVANA: Lietuva planuoja Ukrainos kariuomenei perduoti šarvinių liemenių ir balistinių diržų už daugiau kaip 677 tūkst. eurų.
  • FILMAS: Amerikiečių kompanijos „Netflix“ sukurtame dokumentiniame filme buvęs Federalinio tyrimų biuro pareigūnas teigia, kad Lietuvoje amerikiečių žvalgybos kalėjime laikytas vienas iš Rugsėjo 11-osios išpuolių JAV organizatorių palestinietis Abu Zubaydah'a.
  • PEILIS: Šeštadienį Kaune peiliu sužalota moteris - įtariamasis (g. 1981 m.) uždarytas į areštinę.
  • VAGYSTĖ: Savotišką vagystės rekordą pasiekė nenustatytas vagišius, tą pačią parduotuvę Šiaulių rajone apvogęs 16 kartų: turtinė žala - 362,56 eurų.
  • PATIKROS: Per savaitę matomas žymus nusižengimų sumažėjimas – drastiškiausiai krito pažeidimų, nustatytų viešajame transporte, skaičius, pastebi kassavaitinę ekstremalios situacijos metu taikomų apribojimų laikymosi kontrolę vykdančios institucijos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +10 C

+3 +9 C

 

+5 +10 C

+12 +17 C

+11 +16 C

 

+11 +12 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos