respublika.lt

VITALIJOS TOMKĖS ATVIRAS LAIŠKAS „RESPUBLIKOS" SKAITYTOJAMS su Algimanto RUSTEIKOS trigrašiu (158)

2021 vasario 11 09:53:58

Išsimiegojau, permečiau akimis piktus komentarus ir tvirtai nusprendžiau: per mažai Tamstas LGBT nariai Seime dar dulkina. Reikėtų griežtinti įstatymus neapykantos kurstytojams dar labiau! Pasiskaitykite patys, ką siūlote su mažumų atstovais daryti: kaip Hitlerio laikais deginti dujų kamerose, siųsti Sibiran medžių kirsti kaip prie Stalino, sterilizuoti, izoliuoti - o kiek siaubingų komentarų „Respublika" apsidrausdama jau ištrynė... Kas gi po to belieka mums, LGBT atstovams? Aišku, tik gintis nuo tokių kaip Tamstos visomis įmanomomis priemonėmis: ir įstatymus tik sau palankius priimti, ir į paradus telktis ir net raumenis augintis, kad eilinį kartą gatvėje nesumuštumėte. Ar nepagalvojote, kad būtent Tamstų agresija mus į kovingą junginį visame pasaulyje subūrėte? Juk anksčiau, kai nebuvome aktyvūs ir visuomenei į akis nelindome, Tamstos nuo mažens mus skriaudėte ir visaip tyčiojotės. Net darželiuose ir pradinėse klasėse, kai mes tebuvome mažiukai vaikučiai. Gimę ne tokie kaip visi...

×
nuotr. 1 nuotr.
Vitalija Tomkė griebiasi kreipimosi. Arūno Bernacko koliažas


Nuo mažens augdami baimėje ir siaube, mes pro ašaras nekęsdavome ne Jūsų, o savęs, nežinodami, ką su savimi daryti? Nuo tėvų potraukį tai pačiai lyčiai irgi slėpdavome, o kai su laiku patys pastebėdavo, nežinodavo - ką daryti? Dažniausiai su diržu „gydydavo". Ar įsivaizduojate, ką tenka išgyventi mažamečiui vaikui, kai jis visame plačiame pasaulyje pasijunta absoliučiai vienas ir svetimas su savo netradicine „bėda"? Dar baisesnis gyvenimas jo laukdavo užaugus, kai sužinodavo, kad dėl netradicinės orientacijos gali sulaukti ne tik moralinio pasmerkimo, bet ir realios bausmės, nes už bjauriai pavadintą „pederastiją" grėsė kalėjimas net iki trijų metų... Todėl mus patys privertėte jungtis į slaptas bendruomenes, kad galėtumėme pradžioje bent pasislėpę santykiauti, o po to ir gintis nuo tokių kaip Tamstos, siūlančių mus sterilizuoti ir izoliuoti. O juk geriausia gynyba yra puolimas. Tad ko stebitės, kad tapome agresyvūs? Ypač dabar, kai turime galimybę leisti savus įstatymus Seime...

Mes nesame nei pedofilai, nei prievartautojos. Nors ir mūsų tarpe yra tokių, kaip ir tarp Tamstų, tokių, kurie seksualiai priekabiauja prie svetimų. Negražu, bet natūralu. Nepatikėsite, bet ir mes esame tokie patys žmonės. Su savo jausmais ir silpnybėmis. Absoliuti dauguma mūsų yra taikūs, per daug neafišuojamės, be to, sakoma, kad būname labai geros draugės, nepriklausomai nuo lyties. Beje, Tamstų taip puolamas Seimo narys Vytautas Tomas Raskevičius, bendraudamas su spaudos atstovais, yra visa galva aukštesnis už Tamstų taip ginamą Seimo narį Petrą Gražulį. Net išvadintas savo kolegos pačiais bjauriausiais epitetais, jis su kalta šypsena veide siūlo ramiai išsiaiškinti ir neskubėti kitų smerkti. Man asmeniškai V.T.Raskevičiaus įvaizdis irgi nelabai priimtinas, nes labiau mėgstu tikrus Princus ant balto žirgo, o ne su popierinėmis karūnomis ant galvos, bet jei jau žmogus turi aktorinių gabumų. Aišku, geriau būtų ėjęs ne į Seimą, o stojęs į Konservatoriją. Ten mėgsta persirenginėti...

Žinoma, kad po to, kai JAV užsislaptinę mano broliai ir sesės nelaimėje užėmė tvirtas pozicijas Teisingumo bei Sveikatos ministerijose, padėtis pasaulyje iš esmės pasikeitė. Jau beveik visi įstatymai yra tik mūsų pusėje! Nenuostabu, kad randasi vis daugiau, kurie tuo piktnaudžiauja. Ne tik dėl savisaugos, bet dėl pinigų. Kad ir tas pats ne visai lietuvis Vladimiras Simonko, kuris savo veiksmais dažniau sėja nesantaiką, nei gina mažumų teises. Tuo beveik nesiskiria nuo Fainos Kukliansky, kuri kuo labiau žydus gina, tuo labiau tų žydų žmonės pradeda nekęsti. Nors iki to puikiai sugyveno su jais ir nesidomėjo nei jų tautybe, nei seksualine orientacija. Kaip minėjau, viskas iš gobšumo ir pinigų, kuriuos dosniai įvairios ambasados, ES struktūros bei Vyriausybė dalina. O kad „melžiamos karvės neužtrūktų", būtina nuolat paniką skleisti, kad ir toliau milijonai upeliais tekėtų. Todėl ir kurstomos aistros dėl homofobijos, antisemitizmo ir nuolatinio rusų puolimo. Nes taip daro ir politikai.

Todėl visuomenės dėmesį derėtų sutelkti į sąmoningą aistrų kurstymą ir lietuvių Tautos kiršinimą už svetimus pinigus. Beje, galiu didžiuotis savo gentainiais lietuviais, kurie mažiausiai tuo užsiima. Matyt, suvokia, ką reiškia: „Skaldyk ir valdyk!" Tai ypač naudinga dabar, kai visą pasaulį bando pavergti ir nuasmeninti visokie švabai ir švainai. Tai nėra naudinga nei tradiciniams vietiniams lietuviams, siekiantiems išlaikyti savo Valstybės savitumą, nei LGBT nariams - mėgstantiems išskirtinumą. Gal bent noras išlikti savimi šioje nuodėmingoje žemėje galėtų mus sutaikyti ir suvienyti? Deja, to neleidžia ponai ir ponios su visai mums nebūdingomis pavardėmis: Simonko, Kurliansky, Muravjovas ir kiti. Nes vien tik auksas valdo mus. Nežinau, kiek bus tos paguodos, jei visi kariaudami su visais, nusibaigsime „paauksuoti"...

Algimanto RUSTEIKOS trigrašis: Vitai, neturiu nieko prieš netradicinius. Biologinės lyties tapatybės sutrikimų buvo ir bus visais laikais. Prisiminkim Platoną, kur jo herojai filosofiškai diskutuodavo pirtyse apsikabinę savo mylimus berniukus. Tarp jų buvo ir yra daug nuostabių žmonių, kūrybingų asmenybių, kuriuos gerbiu ir gerbsiu.

Kas nepatinka? Tai, kad LGBT jau nebe seksualinių mažumų judėjimas, o ideologija, gausiai finansuojama korporacinio imperializmo bonzų. Pradžioje, po seksualinių revoliucijų ir "naujosios kairės" įsismelkimo į universitetus stadijos, jie buvo panaudojami visuomenei fragmentuoti, supriešinti ir nukreipti dėmesį nuo tikrųjų, vis didesnę socialinę įtampą keliančių Vakarų pasaulio problemų, kad korporacijos galėtų toliau be revoliucijų kaupti tuos savo milijardus.

Dabar LGBT tapo naujojo pasaulio perdalinimo ir totalios kontrolės įvedimo projekto dalimi ir ideologija. Laisvės vardu jie pabaigs naikinti visas dar likusias, popierines laisves, ateis į vaikų darželius ir mūsų namus bausti už žodžius ir mintis, neleis auklėti vaikų kokiais norim, atneš vieną vienintelę tiesą, kurią valstybė mūsų vardu ir už mūsų pinigus mums diegs. Tai naujasis totalitarizmas. LGBT seniai nebe apie seksą, tai globali politika. Va, su šituo tikrai reikia kovoti. Apie tai pažadu išlaikytą kaip vynas tekstą.

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (158)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasitikite PGR testų rezultatų tikslumu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
8. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
9. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
10. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
11. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
12. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
13. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
14. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+2 +7 C

 

+1 +4 C

+8 +15 C

+2 +10 C

 

+3 +6 C

0-6 m/s

0-9 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos