respublika.lt

Rimantas Jonas DAGYS: Kai Dievas nori nubausti, atima protą

(172)
2021 gruodžio 05 17:00:00
Rimantas Jonas Dagys

Oponuojant krikščionybei liberali propaganda (mūsuose ji apima ir LGBT, ir kitas neokomunistines ideologijas) mėgsta remtis mokslu, tiesa, labiau tuo, kuris „paremtas" ideologiškai motyvuotu balsavimu. Savu laiku Sovietų valdžia tokiu būdu buvo paskelbusi genetiką ir kibernetiką pseudomokslais. Na, bet neideologizuotam gamtos mokslui nėra paslaptis, kada prasideda žmogaus gyvybė - kai susijungia vyriška ir moteriška ląstelė. Liberalai labai garsiai šneka už mirties bausmės panaikinimą žmogui. Tačiau tai liečia tik nusikaltėlius, nes vaikus iki gimimo žudyti galima, senelius ir ligonius „eutanazija" pribaigti taip pat galima. Kur čia mokslinis požiūris į gyvybę - „mišrainė" galvoje ir tiek. Nusikaltėlių mirties bausme bausti negalime, bet nenusikaltusių dar negimusiųjų, „atidirbusiųjų" senelių, neįgaliųjų ar šiaip „nenusisekusiųjų" galima. Jiems Žmogaus teisės negalioja.

×
nuotr. 1 nuotr.
Rimantas Jonas DAGYS. Eltos nuotr.

 

Liberalų propaganda sako, kad jie už vyrų ir moterų lygybę. Tačiau keistai tai supranta tik taip, kad vyrai ir moterys turi būti visais atžvilgiais vienodi. Normaliai žiūrinčiam į pasaulį, „lygybės" sąvokos esmė yra vienoda pagarba moteriai ir vyrui, o ne jų vidinis ir išorinis supanašėjimas. Moteris, siekdama lygybės, nebūtinai, kaip sovietmečiu, turėtų tapti traktoriste. Įdomu tai, kad liberali propaganda kaip atskiras teises nagrinėja Žmogaus ir Moters teises. Išeitų, kad, jų manymu, moteris nėra žmogus...

Galima būtų tęsti, kalbėti apie požiūrį į šeimą, kad šeimai nereikalingi moteris ir vyras, tačiau jau ir paminėtų faktų pakanka. Atsakykime sau į klausimą, ar patikėtumėte ilgesniam laikui palikti savo vaikus ar anūkus žmonėms, kurių galvoje yra tokia „mišrainė"? O kaip su Lietuvos valstybe, kuri patiria šiuo metu rimtus iššūkius? Lietuviai mėgsta mišraines kaip patiekalą, o kaip su „mišrainės" politika? Beje, savu laiku rusų komunistų dievas Vladimiras Iljičius Leninas irgi buvo aršus panašių ar tokių pačių idėjų įgyvendintojas. Tiesa, kaip aiškėja, V. Lenino vienas smegenų pusrutulis buvo praktiškai sunykęs..

Kaip nebūtų gaila, bet tokios „mišrainės" įgyvendinimas yra gana nuoseklus ir panašėja į lietuvių tautos sumažinimo programą? Apie, kurią vienas iš konservatorių lyderių, kitiems tylint, garsiai viešai pasvarstė, ar kartais gyventojų žemėje ketvirtadaliu nėra per daug...

Taigi, ką valdančioji liberali dauguma mėgina gana nuosekliai įgyvendinti per vienerius valdymo metus?

Jau matėme akcentuotas pastangas kovoti prieš šeimas, įgyvendinant komunistinius, atsiprašau, - LGBT ideologinius priesakus. Toliau darbotvarkėje eutanazija, pradžioje - seneliams, po to, kas žino... ir kitiems. Mirties nuosprendis pritaikomas ir niekuo nenusikaltusiems žmogaus embrionams, nors Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencija įpareigoja gyvybę saugoti nuo pradėjimo. Beje, ir Lietuvoje galiojantys Šeimos stiprinimo bei Vaiko teisių pagrindų įstatymai kalba tą patį. Bet Šeimos stiprinimo įstatymas neįgyvendinamas, nes kiti įstatymai, kaip turėtų būti, prie jo nederinami, o vaiko pinigai, įvertinus infliaciją, net mažės..

Matėme pastangas dekriminalizuoti narkotikus, siekiant, kad kuo daugiau jaunų žmonių „žolelėmis" nusirūkytų. Alkoholio, valdančiųjų manymu, irgi geriame per mažai, todėl skubiai stengiamasi palengvinti jo pardavimą. Iš valdančiųjų dialogo su nenorinčiais skiepytis daugeliui atrodo, kad valdžią turintys tarsi norėtų juos ne įtikinti, bet kaip nors jų atsikratyti, o tai dar labiau žmones skatina netikėti valdžia. Vargu, ar ką įtikina valdančiųjų noras remtis mokslu, kai kalba tie patys, kurie išgalvotas socialines lytis pateikia tai kaip gamtos mokslais pagrįstas. Neįtikina žmonių ir Galimybių pasas kaip vakcinavimą skatinanti priemonė, kai ją daugelis laiko baudimo įrankiu.

Valdantieji pradėjo sistemiškai silpninti SODROS sistemą, mažindami jos patrauklumą, ir palaipsniui uždirbtas pensijas versdami visiems vienoda senatvės pašalpa. Tik taip galima būtų suprasti sprendimus trumpinti būtinąjį darbo stažą pensijai gauti. Tam trūkstami pinigai tokių pensijų mokėjimui bus iš esmės paimti iš sumažinant kitų sąžiningai mokėjusių SODROS mokesčius žmonių pensijas. Pasiųstas signalas žmonėms, kad Lietuvoje užsidirbti didesnei pensijai mokant mokesčius neįmanoma. Tai silpnina normalios senatvės lūkestį, pasitikėjimą Lietuvos valstybe ir perspektyvoje skatina emigraciją. Tai daroma, nors socialinio draudimo principai įpareigoja įstatymo leidėjus ir vyriausybę, norint padėti sunkiai besiverčiančioms žmonių grupėms, šiuo atveju nepakankamą stažą turintiems asmenims, trūkstamus pinigus skirti ne iš sukauptų SODROJE draudėjų lėšų, bet iš Valstybės biudžeto.

Prisidengiant Europos sąjungos skirtų 800 mln. Eur sveikatos sistemos pertvarkai įsisavinimu, planuojamos uždaryti sveikatos įstaigos regionuose, nors išmintis sakytų, kad pandemijos sąlygomis reikėtų turėti daugiau ligoninių, nes nebespėjama ligoninėse gydyti nuo kitų ligų.

Keistai atrodo argumentai, jog nieko tokio baisaus, jeigu įvedus siūlomus naujus nekilnojamo turto mokesčius ar pakėlus Valstybinės žemės kainą, pakils keliais tūkstančiais būsto kainos. Būstas visų pirma reikalingas vaikus auginačioms šeimoms. Išvarėme jaunimą iš periferijos, dabar žadame jų sumažinti ir miestuose? Kitos šalys, norėdamos skatinti gimstamumą ir sulaikyti jaunus žmones nuo emigracijos, stengiasi padėti jaunimui spręsti būsto problemas. Tik ne mes.

Žinoma, kad vaikų gimsta daugiau, kai šeimos yra saugesnės. Ar mūsų jau kartais sunkiai suprantamas noras konfliktuoti iš karto su visais didina saugumo pojūtį? Tai nereiškia, kad turime būti neprincipingi, bet išminties, kuri leistų laiku nusipirkti vielos šalies sienai apsaugoti, mums stinga. Beje, esame principingi tik iš dalies, nes neteko girdėti, kad prieštarautume ES komisarams, kai jie, puldami Lenkiją ir Vengriją, kišasi į Lisabonos sutartyje jiems nepriklausančias sritis. Mes savo Konstitucijos taip principingai neginame.

Aišku, kad tikėtis didesnio gimstamumo, vykdant tokį planą, vargu ar galima. O „negimstamumo" politika Lietuvai kasdien kainuoja 30 žmonių netekimu, nes gimsta mažiau nei miršta. Tai daugiau nei pandemija...

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (172)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SUMAŽĖJIMAS: Išmaniųjų telefonų pardavimų pasaulyje augimas 2021-ųjų paskutinį ketvirtį per metus sumažėjo iki 1%, rodo rinkos tyrimų kompanijos „Canalys“ duomenys.
  • SKIRTUMAS: 2021-aisiais šalies verslui suteikta 82% daugiau paskolų nei 2020 m. ir 30% daugiau nei 2019 m.
  • PIKETAS: Koncerno „Achemos grupė“ valdomos didžiausios Klaipėdos uosto krovos kompanijos („Klasco“) profesinė sąjunga planuoja surengti valandos trukmės piketą dėl mažiau nei tikėtasi padidintų darbuotojų atlyginimų.
  • REKORDAI: Sparčiausiai Europos Sąjungoje augančios pieno supirkimo kainos Lietuvoje toliau gerina visų laikų rekordus – vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina stambiesiems ūkiams mūsų šalyje praėjusį gruodį gerokai viršijo Bendrijos vidurkį ir pasiekė 466,62 eurus už toną.
  • TRŪKUMAS: Keliems valdančiosios koalicijos atstovams nebalsavus „už“, Seime pristigo balsų priimti Vyriausybės siūlytą įstatymą dėl privalomo medikų ir socialinių darbuotojų skiepijimo, kuris turėjo įsigalioti nuo vasario vidurio.
  • ATNAUJINIMAS: Praėjusią savaitę planuotas E. sveikatos sistemos atnaujinimas, kuris leis užtikrinti automatizuotą ir kokybišką duomenų apsikeitimą tarp E. sveikatos sistemos ir kitų su sveikatos apsauga susijusių informacinių sistemų, bus atliekamas penktadienio, sausio 21-osios, vakare, praneša Registrų centras ir ragina gyventojus bei sveikatos priežiūros specialistus iš anksto susiplanuoti darbus.
  • REITINGAI: Naujausios tyrimų bendrovės „Gallup“ atliktos apklausos duomenys rodo, kad pritarimo J. Bideno darbui reitingas šiuo metu siekia tik 40 proc., palyginti su 57 proc. jo kadencijos pradžioje.
  • TAUPYMAS: Lietuvos vartotojų optimizmas mažėja: tarptautinės bendrovės „NielsenIQ“ tyrimo duomenimis, daugėja žmonių, ieškančių būdų taupyti kasdienėms reikmėms.
  • SVARSTYMAS: Seimas ketvirtadienį skubos tvarka ketina apsispręsti dėl Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų, numatančių medikams ir socialiniams darbuotojams taikyti privalomą skiepijimą nuo COVID-19 ligos.
  • SPRENDIMAS: Šveicarija trečiadienį nusprendė atsisakyti atvykstančių į šalį paskiepytų ar pasveikusių žmonių testavimo dėl COVID-19 ir šį sprendimą palankiai vertina šalies turizmo pramonė.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar džiaugiatės, jog Seime nepriimtas privalomas skiepijimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

-2 +2 C

 

-5 0 C

-2 0 C

-2 +1 C

 

-4 -2 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s