respublika.lt

Ramūnas KARBAUSKIS: Narkotikų legalizavimas išlieka šios valdžios prioritetu

Publikuota: 2023 balandžio 26 15:50:00, Ramūnas Karbauskis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas
×
nuotr. 1 nuotr.
Ramūnas Karbauskis. Eltos nuotr.

Kad ir kiek I. Šimonytė stengėsi meluoti, kad Lietuvai jokia ekonomikos krizė negresia, šalies pramonė jau yra recesijoje, paskui ją ritasi ir kiti sektoriai. Tai konstatuoja Lietuvos bankų ekspertai. O didžiausias konservatorių rūpestis - kaip skaudžiau įgelti Kinijai ir dar pabloginti Lietuvos ekonomikos perspektyvas.

 

Visame šiame fone valdžia toliau, su euforija žaidžia savo klaikų planą, paverčiant Lietuvą savo kalbos ir tradicijų neturinčia zona, su priklausomybių kamuojamų, neįperkančių sveiko maisto ir paslaugų, neturinčių savo namų, valdžiai aklai tarnaujančiųjų visuomene ir paskutinius jos centus su pasimėgavimu vagiančia valdžia.

Ir pažiūrėkit, kokios šios savaitės naujienos Lietuvai - ekonomikos ministrė Armonaitė siūlo leisti pardavinėti pasibaigusį galioti maistą ir paversti Lietuvą atliekų konteineriu, teisingumo ministrė Dobrovolska deda milžiniškas pastangas dėl narkotikų kontrabandininkų, kad gyvenimas jiems pagerėtų, nes vargšai banditai, kurie griauna mūsų vaikų gyvenimus ir apie tai atvirai pasakoja žurnalistams, nusipelnė liberalios valdžios palankumo išlikti tiek nebaudžiamiems, kiek ši valdžia, jau nejuokaujant, atrodo nepakaltinama...

Legalizuojama naminė, ruošiamasi legalizuoti narkotikus, konservatorių valdomas energetikos sektorius toliau lobsta iš neadekvačių kainų... Dėl šitos valdžios nemokšiškumo ir nesugebėjimo dirbti, Lietuva negauna suplanuotos ES paramos. O gal stabdo ES investicijas Lietuvai specialiai, kad šalis skurstų, infrastruktūra sugriūtų iki paskutinio tilto?

Galima vardinti ir daugiau... o ar prisiėmė dėl to kas nors atsakomybę? Ar nulėkė nors vieno ministro galva? Juk tiek buvo žadėta prieš rinkimus, kad Lietuva suklestės ir kad Premjerė atsistadydins, jei nors vienam ministrui iškils atsakomybės prisiėmimo klausimas. Net aplinkos ministrui Simonui Gentvilui pasakius, jog geriau sunkvežimiai dyzeliną pirktų ir mokesčius mokėtų Lenkijoje, Vyriausybėje nebuvo jokios neigiamos reakcijos.

O tuo tarpu tūlam, dorai dirbančiam piliečiui - augantys mokesčiai ir valdžios antausiai bei patyčios kone kiekviename žingsnyje.

Labai tikiuosi, kad tas košmaras pasibaigs po pusantrų metų, nes dabartiniai pseudo patriotai valdžioje, dengdamiesi „pasaulio demokratijos gelbėtojų" įvaizdžiu, realiai naikina valstybę.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
235
F

Dienos klausimas

Ką turėtų daryti Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-10 -5 C

-5 -2 C

-9 -4 C

-8 -3 C

-7 -2 C

-10 -5 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-6 m/s