respublika.lt

Raimondas DIKČIUS: Skiepai - humaniška alternatyva eutanazijai

Su Vito TOMKAUS trigrašiu

(0)
2021 kovo 23 11:12:00
Raimondas DIKČIUS

Kokių tik rūšių testų neprigalvota: ir greitieji, ir antigeno, ir mobilieji, ir molekuliniai PGR, ir serologiniai antikūnių, ir patys moderniausi - analiniai (esą, jei kosite, ligos sukėlėjo geriausia ieškoti šiknaskylėje). Tačiau testus sieja tokia savybė kaip nepatikimumas ir beprasmiškumas. Ką jie iš tikrųjų rodo, plačiajai visuomenei ir netgi medikams, iš tikrųjų nėra aišku.

×
nuotr. 2 nuotr.
Klausas Švabas. EPA-Eltos nuotr.

 

Ar jie rodo, kad jūsų organizme yra veikiantis COVID-19, ar mutavusios šio viruso atmainos, ar organizmo įsisavinto ir jo dalimi tapusio covido pėdsakai, ar kitų rūšių koronavirusai, nuolat gyvenantys mūsų organizmuose, ar apskritai bet kokie virusai ir mikroorganizmai, besiveisiantys mūsų aplinkoje.

O gal ir iš viso tie testai jokių virusų nefiksuoja, o tiesiog nustatyti taip, kad į partiją testavimo reagentų įkeliama dalis neigiamų ir dalis - teigiamų atsakymų. Žinoma, gamintojai tas proporcijas gali keisti kaip panorėję.

Taip pat negalima atmesti tokios paprastos tikimybės, kad į tuos testus tyčia dedami ir patys užkratai, siekiant užkrėsti visą žmoniją, atseit kad atsirastų transkontinentinis bandos imunitetas. Nieko čia fantastiško. Rusijoje jau oficialiai pranešta, kad mokslininkai kuria vakcinavimo galimybę įkišant į nosies arba burnos gleivinę instrumentą su neva nukenksmintu virusu, o ne skiepijant adata tradiciškai įprastu būdu. Esą tokiu atveju irgi bus iššauktas organizmo atsakas į užkratą, ir po to imuninė sistema žinos, kaip į virusą reaguoti. Tik galbūt tai seniai ir daroma, prisidengiat testavimu.

Tačiau normali žmonių imuninė sistema ir be jokių skiepų suėda tuos virusus, nes jie žemo virulentiškumo ir patogeniškumo. Jei būtų kitaip, jau visa žmonija turėjo per metus išmirti. O dabar ar kiek vėliau gali paaiškėti, kad nuo covido apskritai nemirė nė vienas žmogus pasauly, bet masiškai užsilenkinėjo nuo laiku nesuteiktos medicininės pagalbos, sergant kitomis ligomis, nuo nemokšiškai taikomų gydymo metodų, arba mirė nuo senatvės ir tyčia buvo paskelbti koronos aukomis.

Ir viskas - vien dėl to, kad žmonės būtų kuo daugiau testuojami. Juk tai - neišsenkantis milijardinių, o gal ir trilijoninių pajamų tiesiog iš oro šaltinis. Jei jums daromi testai - nemokamai, tai už juos mokama ir permokama iš valstybės biudžeto.

Beprasmio testavimo industriją labiausiai šeria tie išglebėliai, kuriems viduržiemį būtinai reikia saulės vonių kur nors šiltuose kraštuose ar žūtbūt prasukti kokį reikaliuką kitame pasaulio gale. Jei jie nesutiktų testuotis prieš skrydžius, žinoma, prarastų keliones, tačiau visa aviacijos pramonė būtų parklupdyta per keletą mėnesių, ir tada aviakompanijos būtų priverstos atsisakyti su beprotybe besiribojančios testų idėjos.

Aiškėja, kad didžiųjų farmacijos korporacijų pasipelnymo šaltiniu tapo ne kaukės, nes jas iš esmės štampuoja kas netingi, ir ne vakcinos, nes jų gamybai reikalingos smegenys, institutai ir specifiniai įrangos galingumai, ir toli gražu ne visos kompanijos, ne visos šalys juos turi, o tos, kurios turi, nebūtinai yra sukūrusios vakcinas, o gaminti rusiškus sputnikus pagal licenzijas ir dalintis su Kremliumi pelnu nelabai kas nori.

Be to, skiepyti žmogų galima tik kartą per metus, na, labai prigąsdinus per medijas - dukart. Tačiau, nežiūrint globalios koroninės propagandos, didelė dalis pasaulio gyventojų nė negalvoja savanoriškai skiepytis. Tad pagrindiniu farmacijos korporacijų pajamų šaltiniu iš transatlatantinės koronaaferos tampa testai.

Nereikėtų nustebti, kad netolimoje ateityje bus imamas ir koronos mokestis. Susimoki kasmet po keletą šimtų eurų, ir esi atleistas ir nuo kaukių, ir nuo testų, ir nuo skiepų, ir patikėkit - 90 procentų pasaulio gyventojų jau dabar sutiktų mokėti grynai už orą, kad tik būtų palikti ramybėje, o dar po metų psichozės sutiks ir 99 procentai.

Siekdami užsodinti ant adatos kuo daugiau lengvatikių, Amerikoje viešai skiepijosi Joe Bidenas ir Kamala Harris, niekaip nesugebantys susitarti, kuris iš jų dabar bus prezidentu. Lietuvoje parodomajame vakcinavime dalyvavo Dalia Grybauskaitė, Andrius Kubilius ir Gediminas Kirkilas. Žodžiu, asmenys, kurie nekelia jokio visuomenės pasitikėjimo. Kas gali garantuoti, kad jiems po skūra buvo suvaryti būtent „Pfizer" ir „BioNtech" skiepai?

Juk vieni pseudopandemijos organizatorių - JAV demokratų partija - sugebėjo įžūliai klastoti prezidento rinkimus, o, pavyzdžiui, Lietuvoje akivaizdžiai klastojamos mirčių priežastys ir covido statistikos.

Retsykiais manipuliavimai mirčių skaičiais, juos smarkiai išpučiant, išplaukia į paviršių, bet tai - tik aisbergo viršūnė, didžioji dalis klastočių iki šiol - po širma, nes žurnalistai, turintys tirti ir viešinti tokius dalykus, arba užsiima koronafobijos skleidimu, arba baimės pilnomis kelnėmis, snukius dangstydamiesi dvigubomis kaukėmis, sėdi už elektroninės užsklandos ir meldžiasi šventai trejybei - Gatesui, Sorošui ir Zuckerbergui.

Tai ką sukčiams reiškia suklastoti ir užrašus ant prieš kameras demonstruojamų skiepų buteliukų? Juolab mūsų politikieriai puikiai žino, kad „Pfizer" ir „BioNtech" su ES pasirašė sutartį, pagal kurią, anot įvairių informacijos priemonių, farmacijos kompanija neatsako už pasekmes, galinčias ištikti suskiepytus žmones.

Tarp kitko, precedento neturinti sutartis, kai farmacijos kompanija neatsako už tai, ką gamina. Jei jūs pakratysite kojas arba po skiepų liksite invalidu, niekas, pasirodo, už tai neatsakys. Tai arba politikai - natūraliai durni ir dėl įtakos valdžioje ir pinigų pasiruošę bet kokiai rizikai, arba leidžiasi sau kokį nekaltą placebą - gal gliukozę, vitaminą C arba B vitaminų kompleksą, - arba tik imituoja vakcinavimą, o švirkštas eina pro šalį.

„Pfizer" vadovas Albertas Bourla, kaip, beje, ir mūsų prezidentas, iš pradžių pats atsisakė vakcinuotis, neva užleidžia eilę tiems, kuriems labiau reikia. Tiesiog neregėtas altruizmas. O gal labai gerai žino, kokį marmalą paleido į rinką. Mat kasdien daugėja paviešintų faktų, kad vakcinos sukelia siaubingas šalutines ir autoimunines organizmo reakcijas, taip pat kai kuriems alergiškiems ir pagyvenusiems žmonėms iššaukia mirtį.

Norvegijoje po skiepų sezono atidarymo gavę po oda „Pfizer" ir „BioNtech" surogatus per kelias dienas mirė 23 senukai, o Vokietijoje - 10 žmonių. Tikri skaičiai ES mastu gali būti šimtus kartų didesni, bet kruopščiai nuo visuomenės slepiami. Tačiau Europos medicinos klerkai nachališkai įrodinėja, kad tai - ne nuo skiepų, nors kai kurie pritaria, kad nuo pašalinio vakcinos poveikio: pakyla temperatūra, atsiranda dusulys, ir seniems žmonėms gali turėti letalinių pasekmių. Kita, kiek švelnesnė, skiepų pasekmė - dalį Vakarų Europos pacientų ištinka veido paralyžius.

O va, su beždžionišku „Astra Zeneca" surogatu - dar šlykštesnė istorija. PAR jau reikalauja „Astra Zenecos" atgal pasiimti 100 milijonų dozių dėl visiško neefektyvumo prieš neva ten mutavusias koronas. Nuo šios vakcinos, kurios tariamas efektyvumas - 60 procentų, Europoje jau irgi užsilenkinėja žmonės.

Po „Astra Zenecos" skiepų neretai atsiranda trombai kraujagyslėse, ir kasdien ateina pranešimai apie mirtis. Tačiau atsakingi ES politikai ir medicinos klerkai nemato tame jokių problemų. Jei, tarkim, kas dešimtas pilietis dėl vakcinavimo patirs smarkias šalutines reakcijas arba pakratys kojas, tai anokia čia problema. Vis tiek statistikos rezultatai - į teigiamą pusę. Bet tai - pirminis etapas.

Antrinis etapas bus, kai „Astra Zeneca" suskiepyti jaunesnio amžiaus žaliavalgiai, žoliapūčiai, skaitmeniniai pokemonai per stebuklą susilauks pokemoniukų. Kadangi šioje vakcinoje naudojamas šimpanzės adenovirusas, nereikėtų nustebti, kad itin pilietiškų žaliųjų pokemonų atžalos turės polinkį vaikščioti be kelnių, gyventi medžiuose ir misti išimtinai gamtos gėrybėmis, ypač bananais, - jokios mėsos. Gal to ir siekia koronapandemijos organizatoriai?

Kai didelė dalis naujos kartos žoliaėdžių persikels į medžius, nereikės maistui jautienos, o raguočiai, kaip žinia, - pats didžiausias vieno iš pandemijų ideologų - Billo Gateso - baubų. Užuot gydęsis intensyvios terapijos skyriuje prestižinėse, brangiai apmokamose psichiatrijos klinikose nuo galvijų fobijos ir galimų kitų psichikos sutrikimų, žmogelis, turintis pakankamai finansinių resursų ir ligotą fantaziją, šiurpina visą žmoniją karvių bezdalais.

Neliūdna ir kitur. Linksmiausiai vakcinavimo procesas vyksta Ukrainoje. Ten nuspręsta, kad rusų peršamas „Sputnik V" - baisesnis už atominį ginklą. Europietiškų ir amerikietiškų surogatų kol kas jiems niekas neparduoda, todėl skiepijamasi indišku „Astra Zenecos" klonu „Covishield". Patys suprantate, jog tai - dar didesnis brudas už motininę vakciną.

Tai kuriam galui tada skiepytis ir rizikuoti, jei pačios vakcinos, ko gero, kur kas pavojingesnės už tą niekingą virusiūkštį? Juolab kad ir patys vakcinas gaminantys mokslininkai teigia, kad jos nuo virusų neapsaugo, tik sušvelnina jų poveikį, kuris ir šiaip, be jokio švelninimo yra niekinis.

Be abejo, jau seniai reikia imtis rimtų tyrimų ir bandyti surišti du labai paprastus dalykus, kažkokiu būdu pačių iškiliausių pasaulio profesorių niekaip nesusiejamus vieno su kitu. Tai - kasmet intensyvėjantį žmonių vakcinavimą pačiais įvairiausiais pretekstais, daugiausia - visiškai beprasmiais, ir, iš kitos pusės, proporcingai didėjantį įvairiomis vėžio formomis sergančių gyventojų skaičių.

Yra žinoma ir hipotezių, ir mokslinių tyrimų, parodančių, kad onkologinės ligos atsiranda dėl šiuolaikinių žmogelių drastiškų imuninės sistemos sutrikimų, bet lig šiol tyčia nedaroma išsamių tyrimų, įrodančių, kad imuninės sistemos sutrikimai asiranda būtent nuo per daug intensyvaus skiepijimosi bei visokių cheminių surogatų, vadinamų vaistais, besaikio rijimo.

Nors Vakarų pasaulio žmonės gan ilgai gyvena, tačiau daug serga ir tampa didžiule našta visuomenei. Praretėjus senolių gretoms, valstybių biudžetai galėtų lengviau atsipūsti. Kai kurie senukai pirmąjį skiepą šiaip ne taip atlaiko ir turi vilčių sulaukti antrojo vakcinavimo sezono, o patys ištvermingiausi - net trečiojo. Tai tik patvirtina B. Gateso dar gerokai iki koronapsichozės pradžios viešai išsakytą antropofobinę nuostatą, kad žmonių skaičių pasaulyje galima mažinti vakcinų pagalba. Taigi, vakcinos tampa tarsi savotiška, labai humaniška alternatyva eutanazijai.

Vito Tomkaus trigrašis:

Yra kita problema. Daug baisesnė! Labiau atitinkanti Švabo planą. Ne tik žmonės yra valdomi per baimes ir pinigus, bet ir valstybės. Nuo senų laikų skolininkai, negrąžinantys skolų, tapdavo bankininkų arba turčių įkaitais: eidavo lažą, prarasdavo turtą, vergaudavo už palūkanas. Dabar taip nutiks ir valstybėms. Skiepams švaistomi milijonai. Jau dabar teigiama, kad gali tekti skiepytis kasmet, o gal ir kas ketvirtį. Milijonai virs milijardais, o milijardai - trilijonais. Kad farmacininkai su laiku virs bilijonieriais - tik pusė bėdos. Didžiausia bėda, kad visos prasiskolinusios valstybės ir jų nuskurdę piliečiai taps "bedaliais bekraščiais ir besočių šunų apskalyti". Beteisiai ir bevaliai vergai privalės už skolas atsisakyti savo gimtinių ir prigimtinių teisių. O nenuoramas visada bus galima per planinį skiepijimą, kuris tikrai bus privalomas, trumpam, ilgam arba visam laikui "nuraminti". Todėl atidžiai sekite ne ką išgamos valdžioje sako, o ką konkrečiai daro su mumis ir mūsų Valstybe.

Jei kam nors vėl pasirodys, kad mano nuojauta yra niekam tikusi, pasiteiraukite savo "vaikų darželio" seime, jų auklėtojų iš Europarlamento arba bet kurių ekonomistų, kaip bus gražinamos paskolos svetimšalių bankams ir ES, kuomet primygtinai yra naikinamas smulkus ir vidutinis verslas, tuo pačiu ir mokesčiai į Lietuvos biudžetą, gausinamas bedarbių skaičius bei vis didinama psichologinė įtampa, retinanti normalių gyventojų skaičių. Kol kas nepaskelbtas joks ateities išgyvenimo planas, išskyrus liūdnai pagarsėjusį Švabo "The Great Reset", kurio oficialiai niekas nepaneigė... Tad iki susitikimo pragare? (O gal dar prieš tai pasimatysime Vingio parke?)

 

Laikraščių prenumerata internetu

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SAUGUMAS: Dėl tebesitęsiančių kibernetinių atakų prieš valstybės institucijas Valstybinė mokesčių inspekcija pirmadienį dėl saugumo sustabdė jos informacinių sistemų veikimą.
  • AUKCIONAS: Valstybės turtą valdantis Turto bankas, atsižvelgdamas į Tytuvėnų regioninio parko direkcijos prašymą, atšaukė šįmet 60-ies metų jubiliejų mininčio Miško muziejaus aukcioną.
  • NEAIŠKUMAI: Europos Komisija Lietuvai atsiuntė dokumentą dėl Rusijos tranzito į Kaliningradą ribojimo, tačiau jis turi daug neaiškumų ir sukelia papildomų problemų, tvirtina premjerė Ingrida Šimonytė.
  • BRONZA: Limože vykusiame Europos policijos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.
  • BAUDA: Viena didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovių „Maxima LT“ teisingai nubausta 350 eurų bauda už alkoholio pardavimą 19-metei, galutinai nutarė teismas.
  • FORUMAS: Centrinių bankų vadovai ir ekonomistai pirmadienį vakare susirinks į kasmetinį forumą pietų Portugalijoje aptarti geriausių priemonių stengiantis suvaldyti infliacijos problemą, paaštrėjusią dėl Rusijos karinės invazijos Ukrainoje.
  • BILIETAI: Vilniuje svarstoma galimybė įvesti popierinius iki 10 dienų trukmės viešojo transporto bilietus turistams, taip pat brangesnį „kontrolieriaus“ bilietą, kuris būtų parduodamas kelionės metu, vietoje dabar skiriamos baudos.
  • TYRIMAS: Sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti, kokia paskiepytųjų nuo koronaviruso dalis persirgo šiuo virusu – rugsėjį planuojama pradėti tą numatantį seroepidemiologinį tyrimą.
  • TRAMVAJUS: Vilniaus stoties ir aplinkinių teritorijų vystymui sprendimų ieškojusi tarptautinių architektų komanda pasiūlė sostinei svarstyti tramvajaus idėją.
  • PIENAS: Ši vasara, kaip ir pernykštė, gyvulių pašarams ruošti yra viena nepalankiausių, nors pievose žolės priaugo kaip niekada daug, sako ūkininkai - teigiama, kad tokia situacija smarkiai didins savikainą, todėl brangs pieno produktai.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva turės Kaliningrado tranzito ribojimo pasekmių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s