respublika.lt

Raimondas DIKČIUS: Padėtis be išeities (21)

2021 kovo 02 06:00:52
Raimondas DIKČIUS

Ko gero, greitai žlugs valstybė - demokratijos skleidėja. Ir žlugs visų pirma todėl, kad kiekviena imperija, kuri negailestingai siaubia aplinkinį pasaulį, tiesiog neturi jokios objektyvios teisės egzistuoti šioje planetoje. Ir tas neišvengiamas kritimas - jau ne už kalnų.

×
nuotr. 5 nuotr.
Jie pasiruošę valdyti pasaulį...

 

Greičiausiai nepraeis nė dvidešimt metų, ir iš JAV beliks tik prisiminimai. Ši valstybė parazitė sprogs kaip votis iš vidaus, išspjaudama į aplinką visą savo terpėje sukauptą bjaurastį, visus pūlius. Blogiausia, kad ta supūliavusi bjaurastis užtvindys likusį pasaulį.

Ar sugebės šalys, turinčios senas kultūrines tradicijas, atsilaikyti prieš supuvusių pūlių antplūdį? Štai kur klausimas, vertas Hamleto! Būti ar nebūti - iškils tada žmonijai dilema. Jau ne viena imperija panašiai subyrėjo.

Donaldui Trumpui pasaulis turi būti dėkingas už tai, kad jis parodė tikrąją amerikietiškos demokratijos veidą, tiksliau, dviveidystę, nuo kurios normaliam žmogui norisi vemti. Tačiau, pažiūrėjus per Rusijos TV kanalus rodomus (nes vargu ar pas mus viską rodė) siužetus, kaip vyko Kapitolijaus šturmas ir kaip gėdingai nueinantis prezidentas, pabrukęs uodegą, smuko į krūmus, ir atgauti pozicijas jam gali padėti tik stebuklas, tapo aišku, kad pasaulyje nebeliko jokio autoriteto, kuris sugebėtų priešintis lyg vėžio metastazės visas normalaus gyvenimo sritis žlugdančiai, JAV demokratų partiją palaikančios žiniasklaidos sėjamai globaliai koronapsichozei. Juk siaubą keliančios žinios organizuotai skleidžiamos tam, kad šiukšlintų žmonių sąmonę.

Keista, bet nesąmones apie koroninį pavojų, kurio realybėje išvis nėra, platina tokios priešiškai viena kitos atžvilgiu nusistačiusios šalys kaip JAV, Anglija, ES choras, Japonija ir Kinija su Rusija, netgi Iranas. Jokių ideologinių priešpriešų šiuo klausimu. Ir kažkodėl visos virusų mutacijos, keliančios naujas panikos bangas skirtinguose planetos kampeliuose, vyksta tik G20 priklausančiose valstybėse.

Anksčiau, kai per CNN matydavau be perstojo transliuojamas fake news, žinojau, kad galima bus įsijungti bet kurį Rytų kaimynės kanalą ir šalia new sovietic propagandos, išgirsti ir dalį objektyvių naujienų, kas vyksta pasaulyje, nes Vakarų šalių žiniasklaidoje pateikiamos utopinės naujienos, dažniausiai visiškai prasilenkiančios su objektyvia realybe.

Vladimiras Putinas atrodė kaip tas biblijinis Georgijus, pasirengęs nugalėti blogio įsikūnijimą - drakoną: žodžius beria iš galvos, o ne iš lapelio, nevengia improvizuoti, laiku ir vietoje paleidžia sąmojį, tyros, žydros, nemirksinčios akys, drąsiai taria „ne" transgenderinei ir homseksualinei beprotybei, šaiposi iš naujai išgalvotų terminų, įvardijančių šeimos tarpusavio ryšius. Bet še tau kad nori - niekingi, beveik nekalti virusėliai išlindo pasižmonėti, ir iš didybės beliko tik apgailėtina parodija, įsisukusi į Kremliaus krėslą.

Rusijos, kaip efektyvios atsvaros, Vakarų Europos šalių peršamai destrukcijai, iliuzijos irgi bliūkšta. Panašiai kaip Vakarų Europoje, Rusijoje irgi pažeidinėjamos žmogaus teisės - teisė į darbą, neribojamą judėjimą, varžomos galimybės laisvai reikšti savo nuomonę. Žodžiu, viskas tas pats, kas pas mus, įskaitant trikojus keliuose, skirtingų dydžių kėdutes automobiliuose lopšelinukams, darželinukams ir paaugliams, aktyvų valstybės kišimąsi į šeimų gyvenimą, išskyrus homoseksualizmo ir antikarvinę propagandą. Vietoj lytinių ir gastronominių iškrypėlių ideologijos, įprastos mūsuose, pas juos be jokio saiko šlovinama „tauta nugalėtoja", supraskit, Rusija.

Kinijos Liaudies Respublikos vadovai niekada negalėjo niekam būti pavyzdžiu, nes, norint tokiu ten tapti, reikia nuslopinti bet kokias žmogiškas savybes. Europos lyderiai - nykštukai ir klounai, be ženklo iš JAV nesiryžtantys net savarankiškai pirstelėti.

Ne ką geresni ir dvasiniai vedliai. Romos popiežius jau laimina homoseksualų santuokas, kas absoliučiai prieštarauja vadinamajam Šventajam Raštui, kur aiškiai teigiama: „Jeigu kas paleistuvautų su vyriškiu kaip su moteriške, abu bjauriai nusikalstų ir todėl abu mirte tenumiršta" arba „Nesigulsi su vyriškiu kaip su moteriške, nes tai - baisus bjaurumas". Ir dar - „Nesijungsi su jokiu gyvuliu ir su juo nesusitepsi", „Moteriškė nepasiduos galvijui ir nesijungs su juo, nes tai - baisi kaltybė".

Čia ne aš taip sugalvojau, tai sugalvojo Mozė, o gal patyrę Viešpaties apreiškimą, ir tas aprašyta Kunigų knygoje, kuri yra kanoninė Biblijos dalis. Matyt, šios iškrypimo formos tarp žydų ir aplinkinių tautų anuomet buvo labai paplitusios. O norint, kad semitų gentys gausėtų ir neišnyktų dėl šių išsikerojusių ydų, ko gero, reikėjo imtis tokių griežtų priemonių, nes anais laikais vyrams, besiporuojantiems su vyrais, ir abiem lytims - su gyvuliais, negimdavo palikuonys. Žinoma, dabartiniame mokslo pažangos amžiuje tokios kliūys labai pasistengus įveikiamos.

Be to, pontifikas ragina žmones melstis už dirbtinį intelektą. Galbūt ir Dievui, bet už dirbtinį intelektą, kad būtent dirbtinis intelektas, o ne ponas Dievas išgelbėtų žmoniją. Katalikų galva įeina ir į dvidešimt septynių klubą, pasivadinusį „Kapitalizmo sargybiniais", o jo tikslas - nei daugiau, nei mažiau kaip uzurpuoti valdžią pasaulyje.

Visos Rusijos stačiatikių patriarchas irgi įsijautęs į beprasmę kovą prieš mistinius virusus, paėmęs Kazanės Dievo Motinos ikoną, limuzinu suka ratus aplink Maskvą.

Prieš tai analogiška akcija buvo panaudota panašiais magijos tikslais Antrojo pasaulinio karo metu Stalino įsakymu. Tąsyk, kai Vermachto dvizijos supo Maskvą ir iki jos buvo likę viso labo 30 kilometrų, odiozinis Sovietų Sąjungtos diktatorius liepė paimti stebuklingąją ikoną, įsodinti į lėktuvą ir sukti aplink Maskvą ratus. Komunistų komunistas, bet religinės magijos paslaptis išmanė, ir tada buvo realus pavojus visai Sovietų Sąjungai ir Rusijai, o dabar - cirkas! Tiems šventiems tėvukams, kurie bando įkvėpti žmonėms vilties, sakydami tiesą, kad tie virusai - seniai mums įprasti ir nekenksmingi, patriarchas Kirilas uždraudė viešai pamokslauti.

Islamo muloms, ajatoloms, imamams, kalifams ir modžahedams galvose - tik terorizmo aktai ir Šecherezados pasakos. Apie judaizmo rabinus išvis nėra ką kalbėti, nes jie ten užsibarikadavo kaip Nojaus arkoje, svarbiausia - be jokio reikalo. Izraelis tapo slenkančios vergovinės santvarkos pavyzdžiu. Matyt, kelių šimtmečių vergija Egipte persiduoda jiems per genus iš kartos į kartą.

Tiesa, tada, anot biblijinės legendos, žydų vedlys Mozė, turėdamas aiškiaregystės dovaną, išmanydamas astrologiją ir numatydamas netrukus dėl kosminių kūnų ir Žemės sąveikos užslinksiančius kataklizmus, gerokai prišiurpino Tutmozį III, šeštąjį aštuonioliktos dinastijos faraoną, bei jo žynius. Visas nelaimes Mozė pateikė taip, tarytum čia Izraelio audrų dievas pagal specialų jo paklausimą tvatina Egipto žemę.

Anuomet Amono Ra kraštą dėl Nilo deltoje kilusių pokyčių užklupo stichinės nelaimės. Egipte prasidėjo infekcijos, bet Mozė buvo puikus medicinos mokslo žinovas ir iš anksto pasiruošė šioms negandoms. Be to, įsakė visiems izraelitams nenaudoti vandens, nevirti jame mėsos ir nerauginti vandenyje duonos, nes vanduo buvo užterštas. Štai iš kur atsirado Neraugintos duonos šventė - Pesachas, kuri iškilmingai minima tarp judėjų po šiai dienai. Tai jų atminimas apie tai, kokie buvo chytri ir kaip sugebėjo pergudrauti egiptiečius bei išsivaduoti nuo priespaudos.

Budistų vienuoliai ir lamos irgi kažkodėl pozuoja su kaukėmis, nors Buda mokė: „Netikėkite niekuo tik dėl įsišaknijusių tradicijų, net jeigu tai labai vertino daugybė kartų įvairiose vietose. Netikėkite niekuo vien dėl to, kad dauguma šneka apie tai. Nesilenkite aklai praeities išminčių tikėjimui. Netikėkite tuo, ką jūs susikūrėte vaizduotėje, įtikinę save, kad tai ir yra dieviškas apreiškimas. Netikėkite niekuo tik dėl jūsų mokytojų ir šventikų autoriteto. Tik po tyrinėjimų tikėkite tuo, ką jūs patys patikrinote ir sugebėjote pagrįsti, ir tik tada derinkite su tuo savo elgesį". O logiškai analizuojant ir gretinant faktus, darosi aišku, kaip dukart du, kad visas tas triukšmas dėl koronos - grandiozinė afera ir nieko daugiau, o kaukės rodo baimę, susitaikymą su melu ir durnumą.

Pagonių šamanai taip pat kaunasi anapusinėse kovose prieš covidą, tuo pačiu didina regimybę, neva korona - reali problema. Žodžiu, visiška neviltis.

Tik visai netyčia žvilgsnis nukrypo į veidrodį. Ten pamačiau pagyvenusio, truputį pražilusio ir gerokai susidrožusio, ne pirmos jaunystės vyriškio atvaizdą. Į bevėpsantį į šį reginį tapo aišku, kad juo pilnai galiu pasikliauti: jis nepasiduos koroninei psichozei jokiomis gyvenimo aplinkybėmis, niekada neužsidės chirurgo kaukės, tuo labiau - dujokaukės, nesidarys kvailiojančių testų, kol gyvas, nesileis skiepijamas, ir niekas jam negalės įgrūsti po skūra mikročipo, netolimoje ateityje turinčio pakeisti elektronines skiepų korteles, toks greičiau pasirinks būti gojumi visą likusį gyvenimą negu pasiduos koroninėms vilionėms, vedančioms tiesiai į vergiją. Ir, žinot, kažkaip geriau ant širdies pasidarė.

Taigi, kai nebėra kuo pasitikėti, pasikliaukite savimi. Tol, kol bent nedidelė mūsų planetos gyventojų dalis nepasiduos sorošų, gatesų, zuckerbergų, bezosų, švabų jėga ir klasta brukamam farmaciniam-skaitmeniniam-antikarviniam „žaliųjų" technologijų pragarui, reikš, kad žmonija dar nepavergta.

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (21)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
  • SKIEPAI: nuo šio ketvirtadienio Vilniuje skiepui gali registruotis visoms Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintoms prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys – policijos pareigūnai, senjorai, pedagogai, abiturientai (18 metų ir vyresni), dėstytojai, asmenys, kurie turi lėtinių ligų, taip pat slaugantieji neįgaliuosius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos