respublika.lt

Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų

(0)
2021 balandžio 15 08:45:00
Raimondas DIKČIUS

Tai, jog pagrindinė priemonė nuo virusų yra medžiaginės kaukės, rodo, kad modernioji medicina su trilijonine kasmetine apyvarta nuo Viduramžių nepasistūmėjo nė per nago juodymą.

×
nuotr. 6 nuotr.
Apokalipsės nuojauta. Pranešimo autoriaus nuotr.

 

Viduramžiais buvo naudojamos kaukės maro ir raupų epidemijų metu, nes gydytojai baiminosi miazmų - žalingų garų, sklidusių nuo sergančiųjų, taip pat smarvės, plūstančios nuo gatvėse pūvančių lavonų. Patys progresyviausi daktarai kaukes gamindavosi su gervės snapu, į kurį dėdavo kvapnių vaistažolių - visų pirma tam, kad sušvelnintų nuo lavonų sklindančią nežmonišką smarvę.

Taigi, kur kas lengviau, remiantis moksliniais faktais ir tiriamąja medicina, įrodyti, kad egzistuoja Dievas ir velnias negu įrodyti, kad kaukės apsaugo nuo virusų.

Maža to, pagrindiniai koronavirusų platintojai ir yra būtent kaukininkai. Įtikėję, kad kaukės saugo nuo virusų, nors iš tikro jos išvis nuo nieko nesaugo, jie lipa prekybos centruose ir viešajame transporte vieni kitiems ant galvų ir taip iš tikro tuos virusus platina. Tiesa, tie koronavirusiukai yra neutralūs ir beveik nepatogeniški, bet jei mus užkluptų kokie nors realiai pavojingi virusai, logiškai nesugebantys mąstyti kaukininkai bedurniuodami išgalabytų visą žmoniją.

Tačiau linksmiausia ne tai, o tai, kad covido scenarijus beveik aklai nukopijuotas nuo vadinamosios hispankos, praūžusios prieš šimtmetį. Pasirinktas ir hipotetinis infekcijos siautėjimo laiko tarpas tas pats - dveji metai.

Netgi virusų plitimas ir trajektorijos parinktos pagal šimto metų senumo scenarijų. 2020-iais, kaip ir tada, virusai neva užsiveisė Kinijoje ir iš ten nukeliavo į Pietų Europą bei suleido šaknis, tik paskui atkako į Vakarų Europą, anglosaksų kraštus, vėliau paplito po visą likusį pasaulį. Anuomet antrajame etape dalyvavo Ispanija, dėl to epidemija ir buvo pavadinta hispanka, o 2020-iais - Italija ir Ispanija vienu metu.

Čia labai panašu į tas aksomines revoliucijas, kurios vyko pagal vieną ir tą patį scenarijų ir Afrikoje, ir Gruzijoje, Armėnijoje, Ukrainoje, bandė ir Baltarusijoje, o dabar jau klibina ir Rusiją. Tai yra išimtinai anglosaksų politechnologų darbo stilius. Jei gerai suveikė kartą vienoje vietoje, tai kam sukti galvą ir sugalvoti kažką nauja, nesvarbu, kad skirtingos epochos, tradicijos, skirtingi gyvenimo būdai, aplinkybės? Ir veilokai, ir lakierkos, ir moteriški aukštakulniai, ir basutės - viskas maunama ant vieno kurpaliaus.

Kaip anuomet hispankos šėlsmui buvo nurašyta milijonai žmonių, mirusių dėl visai kitų priežasčių: į aukų sąrašą įtraukti ir Pirmojo pasaulinio karo metu žuvusieji mūšio laukuose, taip pat nukankinti karo belaisvių stovyklose ir dingę be žinios.

Tarkim, Rusijoje į hispankos aukas įtraukti ir žmonės, išžudyti pilietinio karo metu, ir mirę nuo vidurių šiltinės. Jei patyrinėtumėte to meto jau sovietine tapusios Rusijos spaudą, apie hispanką ten - kelios užuominos, tačiau kaip didžiausias sveikatos baubas įvardijamos utėlės, kurias platino girti proletarai, o per utėles plito vidurių šiltinė. Pats Dzeržinskis užsilenkė nuo jos - jokios hispankos. Netgi pagrindinė tų laikų Lenino tezė skambėjo taip: „Arba socializmas išnaikins utėles, arba utėlės sunaikins socializmą".

Lietuvoje į hispanką kažkaip irgi nebuvo kreipiamas dėmesys. Kažkas lyg ir buvo - anuomet vadinta avių kosuliu, bet neaišku, ar buvo, - panašiai kaip dabar. Baisiausia anų laikų nacionaline liga laikyta džiova. Nuo jos leftistiniai poetai krito kaip lapai.

Dabar pagal tą patį planą, tik dar įžūlesnį mirčių klastojimo scenarijų koronos aukoms priskiriami ir natūraliai, dėl senatvės, pasitraukę anapilin, ir dėl chaoso, paralyžavusio viso pasaulio apsaugos sistemą, mirę žmonės, ir gydytojų nugalabyti pacientai. Dabar visas medikų klaidas galima priskirti covido aukoms.

Šalys viena iš kitos lyg velnio apsėstos kopijuoja pražūtingą praktiką, kai įvairių sričių gydytojai liaujasi atlikinėję savo tiesioginį darbą ir metasi į tariamą kovą su nelabuoju covidu. Tuo tarpu ligoniai, turintys kitų, net mirtinų ligų, paprasčiausiai ignoruojami tol, kol dievulis juos pasiima.

Maža to, gydytojai nabašnikams dar turi įžūlumo diagnozuoti koroną ir numesti giminėms suvyniotus į celofaninius nepermatomus maišus. Dėl tokios praktikos, taikomos daugely pasaulio šalių, nedirba didžiuliai ligoninių korpusai, kaip antai Antakalnyje Vilniaus miesto klinikinės ligoninės chirurgijos skyrius buvo suspendavęs veiklą keletui mėnesių, ir net ištisos ligoninės.

O kai kur net ir laidojimo biurai buvo uždaryti arba drausta mirusiuosius, kaip dera žmogaus giminei, į paskutinį kelią palydėti atliekant religinius ritualus. Lietuva irgi, siekdama neatsilikti nuo progresyviojo pasaulio trendų, buvo lyg ir netyčia sustabdžiusi Kėdainių krematoriumo darbą. Tai leido žiniasklaidai piktybiškai trimituoti „Žiūrėkite, nebėra kur lavonų dėti".

Taigi, aiškėja, kad lemiamas psichozės kėlimo vaidmuo tenka būtent žiniasklaidai. Pseudopandemijos organizatoriams svarbiausia - kontroliuoti didesnę dalį pagrindinių masinės informacijos priemonių: TV kanalus, populiariausius interneto portalus, socialinius tinklus, taip pat laikraščius ir žurnalus. Jei kas pasisako prieš koronaaferą - cenzūruoti, neleisti išeiti į eterį, blokuoti socialiniuose tinkluose, išjuokti ir persekioti, pasitelkus lojalius trolius, papirktus politikus bei policiją.

Kokios šalies TV kanalą beįsijungsi ar pažvelgsi į dominuojančius naujienų portalus, visur - vienas ir tas pats, taikomos tos pačios agresyvios covido propagandos schemos.

Kai kurios radijo ir TV žurnalistės su tokiu malonumu skelbia užsikrėtusiųjų ir ypač - neva nuo koronos mirusiųjų skaičius, nutęsdamos su paūbavimu balses, jog susidaro įspūdis, kad joms tuo metu kažkas kutena erogenines zonas, o į eterį paleisti vyrukai taip beria iš piršto laužtas fantastines statistikas, lyg pas juos būtų prakiurdyta išeinamoji žarna.

Anksčiau tie koronavirusai visame pasaulyje niekam, išskyrus kinus, niekada nerūpėjo - nei medijoms, nei politikams, nei gydytojams, nei pacientams. Ateini pas gydytoją karščiuodamas, sloguodamas, kosėdamas, ir jis jums diagnozuoja gripą be jokių testų ir tyrimų. Išrašo kokių nors surogatų be jokio reikalo ir, svarbiausia, nedarbingumo lapelį, ir visi lieka patenkinti: gydytojai gauna algą, kyšius ir „otkatus" už išrašytą šlamštą iš farmacininkų, farmacininkai gauna pelną, o pacientai gali sau volioti durnių ir neiti į darbą, o kapeikytė kapsi. Tačiau 2020-iais dėl koronavirusų, jau ne pirmą kartą per pastaruosius trisdešimt metų kvailiojančių kinų pavyzdžiu sąmoningai pasekė PSO ir visa mainstryminė Vakarų Europos ir JAV žiniasklaida.

Daugelis žurnalistų 2020 metais užlipo ant koronos bėgių ir jau niekaip nebegali sustoti. Nors jau ir visiškoms arklio galvoms daeina, kad tai - neregėto masto tarptautinė afera, medijų atstovai nuo bėgių tarsi traukinio vagonai, dundantys į niekur, niekaip negali nušokti.

Dar nesibaigė vadinamoji antroji banga, tačiau PSO žulikai ir mainstryminė žiniasklaida jau gąsdina trečiąja bei ketvirtąja ir taip varys iki pat devintosios.

Tol, kol žiniasklaidos prišiurpinti pilietiški piliečiai, virtę drebančiais šliužais, slapstosi pakampėse, džiaugiasi gavę trupinių išmokų pavidalu, skundžia normalius žmones, nedėvinčius jokių skudurų ant veidų, ar krykštaujančius jų vaikus, aptarinėja naujas virusų mutacijų ypatybes bei nepakankamą priemonių griežtumą, vyksta tradicinių vertybių naikinimas, totalitarizmo įgyvendinimas ir pasaulinio turto perdalijimas.

Didžiausios pajamos dabar atitenka ne realios gamybos ir ūkio sektoriui, bet žmonijai visiškai nereikalingoms skaitmeninėms technologijoms ir medicininę veiklą imituojančiam farmacijos bizniui. Artimu metu labiausiai besipelnančių iš žmonių kvailumo įmonių sąrašą papildys vadinamųjų žaliųjų, tačiau gamtai ypač pavojingų technologijų gamintojai. Tie, kurie ligi šiol turėjo kokius nors smulkius verslus, koroninės psichozės metu praras visą turtą ir bus priversti papildyti biudžetinio planktono ir valstybių išlaikomų valkatų gretas.

Kitas dirbtinai sukeltos koronapsichozės tikslų - sužlugdyti kuo daugiau pasaulio šalių žemės ūkį ir išprovokuoti globalų badą. Juk žemės nuotoliniu būdu per feisbuką neapdirbsi. Tada daugybė žmonių neprivalgę mirs nuo realių ligų arba bus priversti žudyti vieni kitus, ir ne dėl to, kad įrodytų, kieno kiaušai didesni, kaip kad įpratę buvo iki šiol, bet kaip galimus maisto produktus.

Kai kanibalizmas taps norma tarp žmonių populiacijos ir už žmogienos kumpį, nugarinę ar nors duonos kąsnį brolis bus gatavas perrėžti gerklę broliui, sūnus - tėvui, motina - dukteriai, tada visu grožiu pasirodys didžiausia pasaulyje pesticidų gamintoja ir genetiškai modifikuotų augalų augintoja „Monsanto" korporacija, labai artimai susijusi su viena pagrindinių koronapsichozės kūrėjų - JAV demokratų partija - ir diktuos savo sąlygas.

Gražiuoju šios korporacijos į savo žemes neįsileidžia jokia nors kiek save gerbianti valstybė - už jokius peršamus pinigus, nei oficialius, nei kišamus po stalu. Mat jei jau ją įsileisite į savo teritoriją, atsisveikinkite visiems laikams su normaliu žemės ūkiu.

O čia dar aiškėja nauji siaubą keliantys faktai. Mat šizofreninėmis, antropofobinėmis nuostatomis pasižymintis Billas Gatesas ne juokais ėmė investuoti į žemės ūkį. Ką jis ten augins, sunku kol kas nuspėti, bet kad tai bus genetiškai modifikuoti augalai, tai ir arkliui aišku.

Dar vienas iš koronaaferos tikslų yra suskiepyti kuo daugiau pasaulio gyventojų neaiškiais surogatais, kad išsigimtų pati homo sapiens rasė. Paskiepyti žmonės yra panašūs į genetiškai modifikuotus augalus. Kaip genetiškai modifikuoti augalai yra pavojingi natūraliems augalams, nes ima kryžmintis tarpusavyje ir užkrečia laukus ir pasėlius, ir po to jau auga hibridiniai augalai su neaiškiomis maistinėmis savybėmis, lygiai taip pat normalūs žmonės, besiporuojantys su suskiepytaisiais vakcinomis nuo covido, ateityje greičiausiai gimdys hibridinius modifikuotus, patobulintus vaikus, kitaip - kūdikius mutantus, o gal ir beždžionžmogius.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • BASEINAS: Vilniaus miesto savivaldybė pranešė gavusi Statybos inspekcijos patvirtintą Lazdynų baseino statybos užbaigimo aktą – tai reiškia, jog daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigta.
  • MIESTELIS: Nekilnojamojo turto rinkos dalyviai palankiai vertina Vyriausybės planus Vilniaus centre iki 2028 metų įrengti ministerijų ir kitų valstybės įstaigų miestelį, nors mato politinių ir finansinių projekto įgyvendinimo rizikų.
  • PAGALBA: Lietuvos VSAT į Ukrainą išsiuntė tris mikroautobusus, kuriuose yra bepiločių orlaivių blokavimo įranga, elektros generatoriai, šiltų apatinių drabužių komplektai ir bekontakčiai temometrai.
  • INFLIACIJA: Išankstinė metinė infliacija sausį, lyginant su praėjusių metų sausiu, sudaro 18,4 proc., penktadienį skelbia Valstybės duomenų agentūra.
  • PENSIJA: Premjerei Ingridai Šimonytei šią savaitę panešus apie galimus antros pakopos pensijų kaupimo sistemos pokyčius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tikina, kad sistemos kryptis bus išlaikyta, o pokyčiai bus nedideli ir Seimą pasieks pavasario ar rudens sesijoje.
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s