respublika.lt

Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino! (349)

2021 kovo 16 09:00:00
Olava STRIKULIENĖ

Valstybę ir jos žmones galima pavergti be šūvio. Įsiskverbiant į žmonių protus. Kaip virusui. Ne tam, nuo kurio pasaulis dabar skiepijasi. Pavojingesniam.

×
nuotr. 1 nuotr.
„BNS" ir „15 min" direktorius Ramūnas Šaučikovas vėl apsikvailino. Youtube nuotr.

 

Kaip įsiskverbiama į vietinių protus? Ogi labai paprastai...

Kai vietines žiniasklaidos priemones perima užsienio kapitalas. Žmonės, nežinantys mūsų istorijos, nemokantys mūsų kalbos, nė velnio nesidomintys mumis, kaip vertingais žmonėmis. Nes mes jiems nerūpime. Tik apsimeta. Galbūt net gailauja, kad lietuviai nėra beždžionės, nes jas, pakišus bananų kekę, būtų dar lengviau paveikti. Dar lengviau nei užsieniečių pasamdytus „delfiukus", „15minučius", TV trejetukus ir t.t. Nes tie žiopliukai net nenumano, jog užsieniečiai juos nusipirko tik kaip pigias transformatorines. Kadangi išmintingesnių neįperka. Taigi šie tiek apsidžiaugė, jog turčiai bosai su jais kalba angliškai, o ir patys su bosais susikalba, kad net nesupranta savo tikrosios paskirties. Jie supirkti kaip turguje pavytę krapai ar žvitrūs ridikėliai tik tam, kad klusniai nuodytų savo tautiečių smegenis. Informaciniais elektrošokais. Nekritiškai skleistų tokį „turinį", kokio pageidauja jų užsienietiški bosai. Jie per kvaili, kad suvoktų, jog jais manipuliuojama. Kad jie kenkia savo Tėvynei. Jie net savimi puikuojasi. Kad yra klusni užsienio kapitalo banda. Esą „labai šiuolaikiška". O iš tiesų - su jau apdorotomis smegenėlėmis. Tik to nesupranta. Nieko keisto. Pasaulyje būta pačių įvairiausių masinės psichikos nuokrypių. Buvo chunveibinai. Buvo naciai. Buvo bolševikai. Buvo grubiau, o dabar - subtiliau. Tačiau jie visi turi bendrą požymį. Įsiskverbti į visuomenės protus. Ir susidoroti su kitaip mąstančiais. Ir visada pabrėžti - mūsų daug. Tarsi tai savaime reikštų teisumą.

Mes mąstome kitaip. Nes nesame nupirkti užsienio kapitalo. Nors buvo bandyta ne kartą - ir ne už kapeikas, o už milijonus. Tad turime tokią prabangą vertinti, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje, kritiškai. Be išankstinio užsienio bosų užsakymo, kaip „15minutytis" turi parašyti apie Aleksejų Navalną. Ir ką „delfiukai" privalo pareikšti apie vakciną „AstraZeneca". Ir ką visi užsienio kapitalo pastumdėliai turi trimituoti apie vaivorykštinius. Ir ne bet kaip, bet jautriai. Su ašara aky. Su „vidiniu" asmeniniu įsitikinimu. Nors tas tariamas įtikėtas „vidus" - tik LGBT propagandos kamšalas. Užsienio kapitalo kamšalas. Sukištas į kiaurą berniuką ar kiaurą mergytę. Naiviai lietuviškai atkiauksinčią tik tai, ko pageidauja juos samdantys fondai, akcininkai ir t.t.

Dabar jie kiauksi - „melagienos"! (Nors toks žodis lietuvių kalboje net neegzistuoja!) Ir užsienio pasamdytieji vaikosi tų neegzistuojančių „melagienų". (Pamiršusiems lietuvių kalbą, primename: liet.- melas, melagystė.) Nors patys svetimšalių samdiniai, apsiskelbę „teisuoliais", jau tapo didžiausiais melagiais, kurie tik vaizduoja lietuvius su smegenimis. Ar jie dar sugeba galvoti? Mes rašėme, kad Aleksejus Navalnas pritarė Krymo aneksijai ir yra nė kiek ne menkesnis šovinistas nei Vladimiras Putinas. Gal net aršesnis. Tuo metu „penkiolikaminučiai" ir „delfiukai" bei kiti užsieniečių šunyčiai vaizdavo A.Navalną kaip tobulą žmogų-kankinį. Aišku, ir mums gaila, kai žmogus apnuodijamas, bet nebūtinai jis dėl to tampa nekritikuojamu šventuoju. Bet argi tai gali suprasti bolševikiukai ir vaivorykštinės kelnaitės, „mergaitės" ir t.t. Juk svarbu įkąsti. Kitaip manantiems. Ir šit - „ablomas"! Tarptautinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International" atšaukė sprendimą pripažinti A.Navalną sąžinės kaliniu. Priežastis - A.Navalnas pritarė smurtui ir diskriminacijai. Na ir ką? Kas dabar teisūs? „Delfiukai", kiauksiukai, ar mes?

Rašėme, kaip jaučiasi Lietuvos pedagogai, paskiepyti „AstraZeneca". Buvome apšaukti „antivakseriais", „plokščiažemininkais", tamsybininkais. Net pasamdytais Rusijos. Kad propaguotume jų vakciną „Sputnik- V". Pedagogai taip pat buvo išjuokti.

Kiauksinčių leitmotyvas yra tradicinis. Primityviai linijinis. Net gėda šiek tiek. Viskas, kas ateina iš Vakarų, yra gėris. Viskas, kas ateina iš Rytų - blogis, hibridinis karas, maras ir t.t. „AstraZeneca" yra nekvestionuojamas gėris. Net ir tada, jei nuo jos susidaro krešuliai. Suprask - lietuviui didi garbė, jei britų vakcina jį palaimins krešuliu. Vos neįšventins į lordus. Tačiau, jei ta užsieniečių pasamdytų „15 minutyčių" ar „trijų kapeikyčių" banda būtų bent kiek kritiška, nebūtų taip apsijuokusi. Vakcinaciją „AstraZeneca" sustabdė kelios dešimtys Europos valstybių. Galiausiai - ir Lietuva. O mes ir vėl buvome teisūs. Galvok, mąstyk savo galva. Galvok kritiškai. Jei ekspertai, dar kartą patikrinę „AstraZeneca", nustatys, jog vakcina tinkama, štai tada ir tikėsime. Ne anksčiau.

Kodėl jie taip nori mus užtildyti? Skundžia feisbuko administratoriams, skundžia prokurorams? O todėl, kad bijo! Nes mes parodome, kokie jie yra apgailėtinai komiški. Kokie Vakarų fondų pastumdėliai. Vaikščiojančios „melagienos". Trepsinčios kojytėmis. Nes kiek lieka tikro žmogaus, kai jis visas yra persmelktas svetima propaganda? Jei ūmai pasikeistų santvarkos, jie iškart transformuotųsi į komjaunimo pirmuosius, antruosius sekretorius. Šarikovus, gebelsininkus ir t.t. Tokia natūra. Minkyk tešlą, kaip nori. Net intonacijos kaip tarybiniuose šeštojo dešimtmečio filmuose!

Ir kokie jie veidmainiai! Savo portaluose, televizijoje gąsdina, kad piliečiai turi dėvėti kaukes, laikytis saugių atstumų. Tačiau vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip patys tarpusavyje bendrauja be kaukių. Ir toli gražu nesilaiko saugių atstumų. Atrodo - nesikabinėk, ponia, prie smulkmenų. Pasižiūrėk į save. Bet smulkmenos išduoda niekšybę. Jie kasdien gąsdina Lietuvos žmones COVID -19 siaubais. Nors patys slapčia iš tų „siaubų" vaiposi.

Video šaltinis čia.

Vito Tomkaus trigrašis: Problema, mano manymu, yra rimtesnė, nei linksmai aprašo mūsų Olava. Svetimšalių samdiniai ir išlaikytiniai ne tik propaguoja užsienio bankininkų machinacijas, aklai agituoja naudoti neišbandytus farmacininkų vaistus, bet jau skverbiasi ir į Lietuvos jurisprudenciją. Tatuiruota lenkaitė iš Teisingumo ministerijos griežtina bausmes lietuviams ir atvirai spjaudo į mūsų Spaudos įstatymą, aiškindama, kad jie ten pasitarė tarpusavyje ir nutarė nei su „Respublika", nei su „Vakaro žiniomis" nekomunikuoti. Sutinku, kad komunikuoti su Sorošo fondais labiau apsimoka, bet kyla įtarimas, kad išrinktas karūnuotas ir tatuiruotas „vaikų darželis" nelabai supranta, kad jie valdo valstybę ir pirmiausia patys privalo laikytis įstatymų. O iš jų ir Spaudos, kuris įpareigoja ne tik valdininkus, bet ir Seimo narius laiku ir tiksliai atsakyti į žurnalistų klausimus. Antraip Tautai kils noras ir juos pasiųsti ant trijų raidžių su visomis pindemijomis ir tik LGBT skirtais įstatymais.

Kita bėda yra ta, kad jau gimsta naujos „teisingumo" instancijos. Kažkokios šešėlinės. Kalbu ne tik apie Gitanos „Skaidrumo akademiją", sudarytą prie prezidentūros iš labiausiai korumpuotų tipažų, bet ir apie „Delfi" bei „15 min" užsieniečių portalus, kurie, patys paskendę melo liūne, anglų bei rusų kalbomis skleidžia melą ir dezinformaciją apie mus, lietuvišką žiniasklaidą, po internetinį pasaulį. Kadangi tai menkina Lietuvos reputaciją, artimiausiu metu susitiksime teisme, po kurio skandinavų „investuotojams", jaučiu, teks stipriai papurtyti savo pinigines. Nes Tiesa yra mūsų pusėje.

Negana to, ir BNS, ir „Delfi", ir „15 min.", kaip matyti iš videoįrašų, išgarsėjo kaip didžiausi apgavikai: vietoj medicininių kaukių užsidėję veidmainių, viešai pamokslauja Lietuvos piliečiams dėl užkrato platinimo, o patys kaukių darbe nedėvi ir spjauna į medikų rekomendacijas. Kartu masiškai platindami užkratą, nes pagal darbo specifiką jiems tenka rinkti informaciją iš įvairių šaltinių. Todėl „Respublika" atidžiai seks policijos veiksmus dėl tolimesnio nusikaltimo tyrimo, kurį užfiksavo žurnalistai iš Žemaitijos portalo „Būkime vieningi". Taip pat pasiliekame sau teisę kreiptis į teismą dėl melagingų žinių apie „Respubliką" paskleidimo anglų ir rusų kalba internete.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (349)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos