respublika.lt

Jolanta BLAŽYTĖ: STOP LIKE‘Ų TIRONIJAI. STOP SODOMAI IR GOMORAI. Su Vito TOMKAUS trigrašiu (300)

2021 kovo 03 11:00:56
Jolanta BLAŽYTĖ:

Lietuvoje netikėtai ir neregėtai įvyko neplanuotas sprogimas. Tik sprogo ne bomba, bet internetinių influencerių ir a la „įžymybių" pyktis, kuris buvo nukreiptas prieš žinomą dvasininką kunigą A.Toliatą. Ir ką gi tokio baisaus padarė minėtasis kunigas? Ogi visiškai nieko. Dvasininkas tik išsakė savo neigiamą nuomonę apie tą nelemtąją Stambulo konvenciją. Išsakė tą pačią nuomonę, kurią palaiko ir Vyskupų konferencija ir visi tradicinės šeimos vertybes puoselėjantys lietuviai. Jei ką, tai ir mano nuomonė visiškai sutampa su kunigo A.Toliato nuomone: ši, neva moteris nuo smurto ginanti konvencija, jokios naudos Lietuvai neduos , tačiau porciją genderizmo ideologijos drėbtels taip, kaip išsiveržęs vulkanas gali drėbteli karštos lavos ant nespėjusių evakuotis žmonių (Lietuvos įstatymai jau nuo-iki saugo moteris ir nuo smurto ir nuo diskriminacijos).

×
nuotr. 1 nuotr.
Jolanta BLAŽYTĖ. Facebook profilio nuotr.

 

Tačiau apie genderizmo ideologiją - kitą kartą. Dabar - apie influencerių ir FB chuliganų siautėjimą bei apie jų kryptingą terorą, nukreiptą į žmones, kurie mąsto ne taip, kaip numato FB influencerių valdoma „Tiesos ministerija".

Pati geriau neparašysiu, todėl tik cituoju VDU politologą Andrių Švarplį:

„Kaip matome, Vakarų valstybėse tas rasizmo, transgenderizmo, savo tradicijų menkinimo idėjas aktyviai palaiko garsenybės - Holivudo, televizijos ir muzikos industrijos žvaigždės. Nors retas kuris iš šių multimilijonierių nutuokia, kaip gyvena eiliniai visuomenės nariai, jie įtikėjo esantys naujieji pasaulio lyderiai, gal net svarbesni už valstybių prezidentus <....>

Garsenybės nutolo nuo tiesioginių savo funkcijų ir ėmė užsiiminėti politine įtaka, nors jos paprastai nepasižymi išsilavinimu, dideliu politiniu išmanymu ir jau tikrai nieko nenutuokia apie eilinių žmonių gyvenimą. Iš esmės tą patį galima pasakyti ir apie Lietuvos ekrano „žvaigždes". Socialinių tinklų epochoje garsenybės ir internetiniai influenceriai dabar vaidina masių mobilizavimo ir jų užsiundymo ant neįtinkančio asmens vaidmenį <...>

Jeigu pasiduosime socialiniam minios spaudimui, like‘ų tironijai, socialinių grupių tapatybių išskirtinumui, tuomet turėsime problemų su apskritai teisinės valstybės išnykimu <....>

Kaltinimas bažnyčiai , kad neva kunigai ir vyskupai peržengia ribas, ateina iš interesų grupių, kurios siekia kontroliuoti viešąją erdvę ir monopolizuoti „teisingas" pažiūras. „

Antrindama VDU politologui ir atsakydama garsenybėms, liepiančioms bažnyčiai nesikišti į jų gyvenimą, paprašysiu tų garsenybių to paties: nesikiškite į mūsų gyvenimą ir jūs. O jei tiksliau, tai prašau:

1. Nesikišti į gyvenimą tų žmonių, kuriems tradicinės šeimos vertybės yra svarbesnės už Stambulo konvencijoje brukamą genderizmo ideologiją.

2. Nesikišti į gyvenimą šeimų, kurios nenori, kad mokyklose jų vaikams per prievartą į galvas būtų kišamas kursas apie nestereotipinius lyčių vaidmenis (vienas iš konvencijos susitarimų).

3. Nemanipuliuoti smurtą patiriančių moterų jausmais ir nepasakoti joms, kad ratifikavus Stambulo konvenciją, jų mėlynanosiai sutuoktiniai nebedaužys joms šonkaulių.

4. Netauzyti niekų apie tai, kad Lietuvoje moterų smurtas kyla dėl lyties. Lietuva - ne kokia nors atsilikusi Afrikos mumbo -jumbo gentis, kurioje moterys už vyrų ištekinamos per prievartą ir tampa jų tarnaitėmis. Lietuvoje fiziškai bei psichologiškai smurtaujama ne tik prieš moteris, bet ir prieš vyrus, prieš vaikus, prieš neįgaliuosius, prieš šuniukus, katytes ir pan. Ir smurtaujama ne dėl lyties, o dėl alkoholizmo, agresijos, emocinio neraštingumo ir viso kito socialinio balasto, kurį greičiau reikia tvarkyti, naudojantis jau Lietuvoje egzistuojančiais įstatymais.

5.Nesikišti į bažnyčios tikėjimą išpažįstančių mamų ir tėčių gyvenimą, kai tos mamos ir tėčiai savo vaikus nori auklėti pagal Kūrėjo planą, o ne pagal kažkieno sugalvotą socialinės (ne biologinės) lyties koncepciją.

Ir dar noriu paprašyti tų a la „garsenybių" prisiminti ne tokius senus laikus, kai ta pati bažnyčia visuose įmanomuose rinkimuose aktyviai palaikė vieną partiją, kuri šiuo metu kaip tik ir prastūminėja tą nelemtą Stambulo konvenciją. Tada bažnyčios hierarchų nuomonė buvo priimama, kaip labai svarbi, ir į ją turėjo įsiklausyti visi krikščioniškas vertybes puoselėjantys rinkėjai.

Todėl, gerbiamieji infueceriai ir gerbiamos „įžymybės", nesikiškite į mūsų gyvenimus..... Jau vien dėl to, kad iki kunigo A.Toliato išminties jums taip toli, kaip blusai iki mėnulio. Mat gebėjimas šampūnų reklamos ar pigių „bajeriukų" dėka surinkti gausų sekėjų būrį -tai dar ne pati aukščiausia išmintis

Todėl nesikiškite. Jei tik galite, nesikiškite...

Ir tuo pačiu norėčiau paprašyti visų politikų:

1. Nulipkite vieną kartą nuo savo podiumo, ant kurio jus netyčia užrideno nedidelė dalis rinkėjų, tarsi žuvis slieką prarijusių jūsų numestas pseudolaisvės idėjas;

2. Išlįskite iš jums pataikaujančių influencerių sukurtos komforto zonos;

3. Pamatykite, kokį chaosą sukeliate suvaržymų nukankintoje visuomenėje, bandydami vienu mostu aukštyn kojomis apversti visą vertybių sistemą, su kuria mūsų tauta gyveno tūkstančius metų.

4. Nustokite buldozeriu prastūminėti tą nelemtą Stambulo konvenciją ir nepabijokite referendumo pagalba paklausti tautos, ar jai tikrai reikia to, ką mūsų protėviai būtų vadinę „sodoma ir gomora"

Iš anksto dėkoju.

Vito TOMKAUS trigrašis: Tai pats baisiausias rašinys kokį tik esu regėjęs savo gyvenime! Perskaitęs jaunosios korespondentės Jolantos pasiūlymą, kad politikai nusileistų nuo podiumo ir išeitų į mases, vos infarkto negavau. Visų pirma, prostitutės be podiumo ilgai neišgyventų vienumoje. O antra, dauguma normalių lietuvių bijotų nosį į gatvę iškišti. Nes kol kas žmonėms palyginus ramu: jie žiūri į seimą kaip į bepročių užgrobtą citadelę. Stebi, kaip durniai dalinasi pinigus, tualetus, lytis, postus, čmoki čmoki į subinę ir juokiasi sau į saują: maža kas ką įsimylėjęs! Džiaugiasi, kad seimo apsauga durnius saugo ir didelės grėsmės jie visuomenei nekelia. Juolab, kad ilgainiui jie išnyks ir tai jų, ko gero, paskutinis pasispardymas, nes mokslo įrodyta, kad kiek ir kur jie ten sau bekaišiotų - daugintis niekaip neįmanoma! Kaip redaktoriui man rėžia klausą ir tokie žodžiai kaip „influenseriai". Kas per siaubingas išsireiškimas? Juk turime gražų lietuvišką pavadinimą „grafomanai". Rašykit iš naujo, Jolanta, kol išmoksite!


Daugiau Jolantos Blažytės tekstų skaityti galite ČIA

Papildyta Video medžiaga:

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (300)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +6 C

+5 +9 C

 

+2 +9 C

+11 +17 C

+4 +15 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos