respublika.lt

Algimantas RUSTEIKA: Naujojo totalitarizmo įstatymas arba KAM ATITEKS PREZIDENTO 10 000 EURŲ? plius ypač svarbus Vito TOMKAUS trigrašisnuotraukos (173)

2021 vasario 01 08:45:13
Algimantas RUSTEIKA

Argi nepajutot, kaip po Seimo rinkimų prasidėjo esminis Lietuvos politinės raidos lūžis? Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose ir komentaruose metas baigėsi. Naujasis totalitarizmas, tęsiantis žygį per pasaulį, atėjo ir pas mus. Visiškai konkrečiai, čia ir dabar.

×
nuotr. 3 nuotr.
Algimantas RUSTEIKA: Naujojo totalitarizmo įstatymas. Stambulo konvencija. Wikipedia.org.nuotr.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vadovaujama buvusios "konservatorių", dabar - globalistų partijos narės M.Navickienės, rengiasi Seimo pavasario sesijoje ratifikuoti Stambulo konvenciją. Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į visuomenę dėl grėsmių, kurias kelia šios konvencijos ratifikavimas Lietuvai.

Visų pirma supraskim, kodėl taip stengiamasi ratifikuoti Stambulo konvenciją. Kodėl nepakanka Lietuvos įstatymuose esančių nuostatų prieš smurtą? Atsakymas paprastas - tai ne konvencija, o Trojos arklys. Po smurto prieš moteris priedanga Konvencijoje numatyta įgyvendinti genderistinės pseudorevoliucijos nuostatas - dešimtis naujų "lyčių" ir "šeimas" tarp tas tapatybes įsivaizdavusių asmenų kaip įstatymu aprobuotą ir jo ginamą "naująją realybę".

Nepaisant ilgametės propagandinės kampanijos, šiai "naujajai realybei" dauguma Lietuvos visuomenės, kurios balsų valdžios absoliučiai kontroliuojamos žiniasklaidos ir balsavimo imitacijų aplinkoje vis tiek reikia, dauguma nepritaria ir niekada nepritars. O dabar, po JAV rinkimų ir pasinaudojant pačių sukelta pandemine isterija globalistams tapus pasaulio šeimininkais, atsirado galimybė tą reikaliuką pabaigti ir Lietuvoje.

Kaip apgauti žmones ir "demokratiškai" įgyvendinti tai, kam dauguma žmonių kategoriškai prieštarauja? Atskirais įstatymais priiminėti visų marazmų apie vaikų darželiuose "pasirenkamą lytinę tapatybę" ir kitų nesąmonių nedrįstama, todėl vėl iš stalčiaus traukiama barzdota, dar 2011 metais priimta Stambulo konvencija.

Valdžia jums nesako kas bus po to, tarsi tiesiog pritarsim, kad nevalia smurtauti prieš moteris (kas gi prieštarautų?) ir viskas. Ne, ponai, ne viskas. Tarptautinė konvencija Seime ratifikuojama įstatymu ir tampa privaloma. Esant prieštaravimui tarp Lietuvos įstatymų ir ratifikuotos Konvencijos, viršenybę turi prisiimti tarptautiniai įsipareigojimai. Ir Lietuva privalės keisti savo įstatymus taip, kad jie neprieštarautų globalistų "naujajai realybei", ką ir reikėjo įrodyti.

Bingo! Taip apgaule prisiimsime įsipareigojimus, kurių nebegalėsime atsisakyti ir patiksime šeimininkams. Ir tada jau pagal pilną programą privalėsime įgyvendinti "naująją tvarką", bus įteisintos visos 72 "lytys" ir taikoma įstatymo prievarta visiems kitaip manantiems. Tuo bus pasinaudota ne tik genderizmo ideologiją paversti valstybine, tai siekis galutinai palaužti visuomenę ir įvesti absoliučią jos kontrolę. Ir tai dabar bus daroma visai rimtai, metant visas valdžios resursų ir parsidavusios, propagandinės purvasklaidos pajėgas.
Atvirai prieštaraujant Lietuvos Respublikos Konstitucijai, bus įtvirtinta socialinės lyties doktrina, prieštaraujanti sveikam protui ir nesuderinama su prigimtiniais vyro ir moters socialiniais vaidmenimis. Didžiausias valstybės dėmesys bus skiriamas ne prigimtinei (tradicinei) šeimai, o seksualinių mažumų gyvenimo kokybei gerinti, mažinant materialinę valstybės paramą vienoms ir didinant kitoms.

Konvencija radikaliai pakeis žmonių teises, eliminuodama įsitikinimų ir saviraiškos laisvę, bus skatinami piliečių įskundimai, nes kiekvienas asmuo privalės pranešti apie bet kokias „emocinio ar psichologinio smurto" apraiškas. Bus taikomas baudžiamasis persekiojimas nesiremiant vien gautu skundu. Valstybės institucijos privalės tęsti persekiojimą, tarp jų ir baudžiamąjį, net tuo atveju, jei skundėjas ("auka") atsiimtų savo skundą.

„Neapykantos kalba", kurią ratifikavus Stambulo konvenciją bus siekiama įtvirtinti įstatymu, draus piliečiams garsiai reikšti abejones ne vien kito asmens lyties tapatybe, bet ir siaurų asmenų grupių pažiūrų teisingumu, nes viešas priešinimasis įvairioms mažumų "išlaisvinimo" ideologinėms nuostatoms („išlaisvintojams") bus suprantamas ir vertinamas kaip nusikaltimas ir bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Lietuvos teismai bus saistomi su kitų valstybių teismų praktika, todėl priimdami nuosprendžius jie privalės atsižvelgti į kitose šalyse priimtus ir įsiteisėjusius nuosprendžius. Lietuvos konstitucinis teismas jau "išaiškino", kad šeima yra "neutrali lyčiai", todėl net nereikės keisti Konstitucijos ir registruoti vienalytes "šeimas", nes lytį bus galima "pasirinkti". Abejoti tokiu pasirinkimu bus draudžiama, nes tai "emocinis ir psichinis smurtas dėl tapatybės", apie kurį privaloma pranešti, o teismai turės taikyti baudžiamąsias sankcijas.

Tai tradicinių vertybių ir visuomenės laisvių naikinimo finišo tiesioji. Bus dar labiau, jau nebe per lojalius redakcijų asmenis, o tiesiogiai įstatymu cenzūruojama žiniasklaida, viešas piliečių elgesys ir maldos namų veikla, suvaržyta tėvų teisė auklėti vaikus pagal savo religinius įsitikinimus. Visuomenės balsas bus galutinai užčiauptas. Dar galima rinktis, kaip elgsimės. Po to pasirinkimų nebebus.

Vito Tomkaus trigrašis: Kas yra „Trojos arklys" visi žino. Bet ne visi žino, kad graikai kariavo dėl gražiosios Elenos su Troja ne Graikijos, o Turkijos teritorijoje. Tad Stambulo konvencija įgyja ir simbolinę reikšmę.

Esu tikras, kad neatsitiktinai Konvencijai pasirinktas būtent Turkijos buvusios sostinės pavadinimas. Dabar mūsų teisė rinktis "Trojos arklį". Pagal spalvą, pagal lytį, pagal išsigimimą ir kvailumą. (Tikrai ne arklio!) Nes ratifikavus Stambulo Konvenciją seime, Lietuvai pasirinkimo nebebus. Ne tik mes, bet ir mūsų vaikaičiai privalės gyventi pagal Naujo Pasaulio Tvarką, kurio šeimininkai ypatingai mėgsta pedofiliją.

Prisiminkime prieš metus JAV kalėjime „nusižudžiusį" milijardierių ir filantropą, pedofilą J.Epšteiną, kurio draugai buvo drg. Alenas (kino korifėjus), drg. princas Edvardas su drg. premjeru Bleiru (abu anglai), „filantropas" Sorošas (irgi draugas), JAV prezidentai Trampas su Klintonu ir panašūs.

Nemanau, kad mūsų konservatoriai ir LGBT nariai pritaria nepilnamečių vaikų tvirkinimui, bet dėl viso pikto aš prie seimo būtinai susirinkčiau. Savo draugus - ne įtakingus ir galingus pedofilus, bet paprastus lietuvius, kurie savo šeimą ir Tėvynę myli. Labai norėčiau, kad mitingą dėl Stambulo Konvencijos prie seimo organizuotų Lietuvos Prezidentas, kuris, tikiuosi, nesavanaudiškai mažus berniukus mėgsta (net šlapius ir nedidelius).

Nepriklausomai nuo to, kas tą mitingą organizuos, maloniai kviečiu dalyvauti ir visus pareigūnus, jeigu jiems dar tebėra šventas „Mamos" ir „Tėvo" vardas.

Šaukiu ne tik policininkus, bet ir VSD bei kitų specialiųjų tarnybų pareigūnus. O ypač laukiu - aktyvių savanorių ir buvusių komjaunuolių. (Kol kas be šautuvų.)

Geriausia, jei protesto organizatoriai pabandytų suderinti akciją prie seimo su Vilniaus miesto savivaldybe. Gal tada žmonės drąsiau rinksis ir tvarkos sergėtojai gražiau elgsis, apsaugodami mus nuo įvairių provokaciją. Tiktų net valstybinių švenčių progos - Vasario 16-a arba Kovo 11-oji.

O jei leidimas nebus išduotas irgi ne didelė bėda: Lietuvos aukščiausioji valdžia įvairius neformalius susibėgimus bei susikibimus ypatingai mėgsta ir toleruoja. Net jei visame pasaulyje siaučia mirtinas COVID-19 su savo atmainom, mūsų valdžia visada pritaria mitingams Rusijoje ir Baltarusijoje. Nejaugi ji savo tautą myli mažiau?

Siekdamas tai sužinoti, 10 000 eurų, skirtų prezidentui Gitanai už klausimus, su jo tyliu pritarimu paaukosiu mitingo organizatoriams. Jei Nausėda garsiai neužprotestuos, vadinasi man pritaria ir su akcija sutinka. Dėl finansų visuomeniniai judėjimai gali siųsti paraiškas jau dabar „Respublikos" redakcijai, nes už dyką, matau, neišsijudinsite. 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (173)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokių karantino ribojimų atlaisvinimo laukiate labiausiai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 C

  0 C

 

 -5  -3 C

+3 +5 C

 +1 +2 C

 

   0 +2 C  

0-5 m/s

  0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2028 PLN - 4.5322
RUB - 88.6885 CHF - 1.1050
GBP - 0.8643 NOK - 10.2555

Nuorodos