respublika.lt

Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas Su Vito TOMKAUS trigrašiu (146)

2021 balandžio 20 14:30:00
Algimantas RUSTEIKA

Sodrinė bukalaurų eurovalstybė labiausiai myli tą mokesčių mokėtoją, kuris niekada neserga ir numiršta sekančią dieną po išėjimo į pensiją. O jei šitaip kol kas - laikinai, truputį, galimai, kas galėtų paneigt - dar nėra, tai mūsų valstybė svajoja, kad taip kuo greičiau būtų ir brangiuosius mokesčių mokėtojus prie tos minties palaipsniui pratina.

×
nuotr. 1 nuotr.
„Į darbą išlydint...“. Romualdo Požerskio nuotrauka.

 

Eurobiurokratai jau pradeda svajot apie pensinį 72 metų amžių, nors tikriniai Lietuvos homofobai paegzistuoja vidutiniškai dar tik iki 71,5 metų. O kad nuo tų planų sukriošę seniai nesukiltų ir toliau balsuotų už Tautos gelbėtojus eurokonservatorius, per programą Vremia širdžių ėdikas Mariukas Žiedas paskaitė, kad euroviršininkai kalba ne apie pensinį, o apie darbinį amžių.


Tipo iki tiek jums bus leidžiama dirbti, džiaukitės ir šokinėkit! Ir dar ponas Andriukaitis labai gražiai apie "senjorus" pakalbėjo, net susigraudinau - juk ir man greit! Tendencija vis tiek aiški - pensinis amžius turi būti prilygintas vidutinei gyvenimo trukmei ir problemos neliks.

Juk nieko naujo po saule - būna metas akmenis mėtyti, būna rinkti, o būna ir į užtarnautą poilsį išeiti. Ateina metas vidutiniškai mirti - ir gauni vidutinę pensiją. Ir sodroms problemos nelieka, tik tie niekšai, kurie gyvena ilgiau, bet tam pinigiukų prispausdins.

O kas norit per mėnesį daugiau gauti keliasdešimt euriukų, kurie nuvertės nuo pokyčių-po-pokyčių, teateinie į pensijų fondus, kur, kaip sako geras ten dirbantis pažįstamas, algos apie 11 000 €, jei pakankamai durnių esi prisiverbavęs.

Na, bet per Vremia juk pasakė ir tai, kad pensijų sistemos krachas artėja po kokių 4 metų, žodžiu, sekantį penkmetį, tai tikrai, nebijokit, per tą laiką gal PIŠ neliks! Ir nereikia brangiems mokesčių mokėtojams baimintis, nes 72 metai tik prognozuojamas darbinis, o ne pensinis amžius!

Žodžiu, pensija kaip vaivorykštė (kaip šiuolaikiška, ar ne?), tolsta į ją einant. Dirbsim tiek, kiek gyvensim ir būsim laimingi, nes darbas iš beždžionės žmogų sukūrė ir jį puošia. Tik niekas nepasako, kad darbo dabar net penkiasdešimtmečiui susirasti jokių šansų, tai ką kalbėt apie tuos senius, kuriems dar po to 4 piatilietkas reiks dirbti - kur, pas ką, už kiek?

Na, tai ką daryt, gyviems į grabą gultis negi reiks, jei pinigų sodrinei pseudovalstybei trūksta, tai iš kur jų paimti? Atsakymas kaip 3 pirštus apmyžt - iš biudžeto! Žmogus nekaltas dėl valstybės neįgalumo, ji tam ir yra, kad spręstų žmonių poblemas, o ne dėl jų dejuotų ir protus dulkintų, brangius rinkėjus kaltintų ir melžtų.

Tai iš ko atimti biudžetui, jei atėmus iš dirbančių bėdžių nebedirbantiems trūksta? Ogi iš tų, kurie pinigų turi! Iš visus ant paskolų pakabinusių ir nieko beveik nemokančių kolonijos administracijai vikingų bankų ir korporacijų, registruotų Bermuduose ar Kaimanų salose, iš maksimų, ikiukų ir kitų Ekrano herojų, kurie per pandemiją ir krizes išsimoka šimtus milijonų dividendų ir stato dešimtis naujų prekybcentrių.

Manot taip bus? Niekada, nes varnai varnams akies nekerta ir niekada nekirs. Na, nebent visi dar nenumirę to pareikalautume ir jie pamatytų, kad gali prarasti viską. Bet ar pareikalausime? Ar sutiksime dirbti tol, kol numirsime? O jei reikalausime, tai ką viršininkas pirmadienį kontoroj pasakys, drąsioji Lietuva?


Vito Tomkaus trigrašis: Naujai siūlomas 72-ų metų pensijinis amžius iš Briuselio yra akivaizdžiai pritaikytas mūsų europarlamentarams. Pirmiausiai - Raselei ir Andriukui, kurie tik pirmą kadenciją ten iš čia "aria". O Auštrevičius, Uspaskichas ir kt. "aria" po kelias ir daugiau kadendcijas. O už kiekvieną papildomą kadenciją euro parlamentarams papildomi tūkstančiai prie pensijos prisideda. Todėl, siekiant ištaisyti nelygybę, ir atsirado ES pasiūlymas beveik 10-čiai metų visiems pensininkams pensijas nukelti. Būtent tiek laiko reikia A.Kubiliui ir R.Juknevičienei, kad susidarytų trys kadencijos Briuselyje. Tik tada jų pensijos tris kartus padidėtų. Dėl tokio švento reikalo, manau, sąmoningi Lietuvos pensininkai privalo pakentėti. O kas ilgiau iškentėti nebegali, maloniai kviečiame, pasiskiepyti.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (146)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
  • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
  • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
  • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
  • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
  • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
  • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
  • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
  • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
  • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +6 C

0 +6 C

 

+7 +13 C

+5 +10 C

+10 +14 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos