respublika.lt

Tarptautinis skiepų kritikų kongresas: „Jau yra pakankamas bandos imunitetas" (155)

2021 rugsėjo 24 10:30:00
Pagal „Budapester Zeitung“ parengė Ričardas ČEKUTIS

Kaip ir 2020 m., Vengrijos asociacija „Gydytojai už aiškų regėjimą" šį rugpjūtį vėl surengė tarptautinį skiepų kritikų kongresą.

×
nuotr. 2 nuotr.
Šiomis dienomis Australijoje prasidėjo masiniai protestai prieš priverstinę vakcinaciją. EPA-Eltos nuotr.Tarp dalyvių buvo tokie žinomi vakcinacijos kritikai, kaip Robertas F.Kenedis jaunesnysis (Robert F.Kenedi Junior), dr. Volfgangas Vodargas (Wolfgang Wodarg), prof. dr. Sučaritas Bachdi (Sucharit Bakhdi) bei dr. Heokas Šioningas (Heiko Schoeoning). Iš viso aštuonių šalių politikai, gydytojai ir teisininkai susirinko Budapešte, Pasaulinės vengrų asociacijos patalpose, kur skaitė paskaitas ir diskutavo tema „Viskas baigta, pagaliau atsistokite".

Įspėjamieji gydytojai

Nuo pat skiepijimo kampanijos pradžios daugelis žinomų gydytojų ir mokslininkų ragino atsargiai naudoti eksperimentines mRNA ir vektorines vakcinas. Tarp jų - prancūzų ir britų genetikė Aleksandra Enrion-Kode (Alexandra Henrion-Caude), prancūzų Nobelio premijos laureatas, virusologas Liukas Montanjė (Luc Montagnier), Tailando ir Vokietijos medicinos profesorius dr. Sučaritas Bachdi ir vokietis dr. Volfgangas Vodargas, epidemiologas, buvęs Europos Vadovų Tarybos narys ir buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) patarėjas. Jie įspėja apie nežinomą šalutinį poveikį ir vėlyvas reakcijas, taip pat apie galimą nepageidaujamą jaunų žmonių ir paauglių sterilizaciją.

Tačiau visa tai neprasiskverbia pro uždarą pagrindinės žiniasklaidos nuomonės skraistę, nors EMA (Europos vaistų agentūra) iki šiol pranešė apie daugiau kaip 300 000 rimtų šalutinių poveikių, pasireiškusių po vakcinacijos ES. Politikai taip pat atrodo kaip kurti. Apie mirčių nuo skiepų atvejus ir dėl skiepų susirgusius asmenis, išskyrus pavienius pranešimus apie širdies raumens uždegimus, trombozes ar mirtį dėl alerginio šoko, tylima.

Keisti sprendimai

Todėl visiems Budapešto kongrese dalyvavusiems asmenims buvo aišku, kad sprendimai pradėti masinę vakcinaciją priimami prieštaraujant bet kokiems medicininiams ir moksliniams argumentams. Nes iki šiol nė vienas tarptautiniu mastu pripažintas tyrimas neįrodė, kad skiepai užtikrina sterilų imunitetą, t.y. kad paskiepytieji negali perduoti infekcijos. Tokiose šalyse, kaip Izraelis ir Didžiosios Britanijos užjūrio teritorija Gibraltaras, kuriose skiepijimo apimtys siekia 100 proc., pandemija prasideda iš naujo.

Šiame kongrese dalyvavo apie 300 Vengrijos gydytojų, teisininkų, dėstytojų ir sveikatos priežiūros sektoriaus atstovų, o kalbėjusių specialistų spektras buvo toks pat spalvingas. Kalbėjo amerikiečių skiepų kritikas Robertas F.Kenedis jaunesnysis, tarptautinio „Pasaulio laisvės aljanso" prezidentai med. dr. Heokas Šioningas ir med. dr. Doloresa Keihil (Dolores Cahill), jau minėtas prof. dr. S.Bachdi, taip pat Izraelio, JAV, Argentinos ir Rusijos gydytojai bei mokslininkai, kurie buvo sujungti vaizdo ryšiu.

Tyrimas

Daktarė Stefani Senef (Stephanie Seneff), amerikiečių mokslininkė ir biologė, ilgą laiką vykdanti tyrimus biotechnologijų srityje, t.y. toje pačioje srityje, kurioje gaminamos naujos eksperimentinės vakcinos, kartu su gydytoju ir klinikos direktoriumi dr. Gregu Naig (Greg Nigh) paskelbė pirmąją studiją, kuri jau yra recenzuota ir pripažinta kitų ekspertų, apie vektorinių ir mRNA vakcinų technologiją ir su tuo susijusias pasekmes sveikatai. (Žr. S.Senef ir G.Naig „Blogiau nei liga? Kai kurių galimų nenumatytų mRNA vakcinų nuo COVID-19 pasekmių apžvalga", International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research 2021; 2(1): 38-79. ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23).

Beveik valandą trukusioje paskaitoje ji pristatė galimą ilgalaikį COVID-19 infekcijos ir COVID vakcinacijos poveikį. Ji akivaizdžiai apgailestavo, kad daugelis vyriausybių šiuo klausimu sąmoningai skleidžia klaidingą informaciją, lygindamos šias naujas vakcinas su vaikystėje žinomomis vakcinomis.

Sąmoningas klaidinimas

Pasak jos, tai yra sąmoningas klaidinimas, kuris teisiniu požiūriu yra nusikalstama veika. „Vakcinos buvo patvirtintos naudoti skubos tvarka, remiantis visiškai netinkamais tyrimais saugumui ir veiksmingumui įvertinti", - kritikavo daktarė S.Senef.

Pavyzdžiui, atlikus daugybę įvairių eksperimentų su maždaug 2500 žmonių, nustatyta, kad šios vakcinos gali sukelti sunkias ligas dėl savo baltymų, kurie nekontroliuojamai migruoja į žmogaus ląsteles, kur juos atakuoja limfocitai. Šių ligų sąrašas įspūdingas: tai autoimuninės ligos, kraujagyslių ligos, reprodukcinės problemos ir širdies raumens ar smegenų uždegimai.

Žmonėms, kurių imuninė sistema nusilpusi, pavyzdžiui, sergantiems vėžiu, iš šių baltymų gali susiformuoti naujos virusų atmainos, kurios nebereaguoja į susidariusius antikūnus. Visa tai didina šių ligų riziką: veido paralyžių, Parkinsono ligą, aklumą dėl neurologinių sutrikimų, inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimus, taip pat prionines ligas, t.y. progresuojančias mirtinas ir šiuo metu nepagydomas smegenų ligas.

Bandos imunitetas

Iš tiesų kyla klausimas - kaip gali būti, kad tiek daug Europos vyriausybių ignoruoja tokias dideles grėsmes sveikatai, šantažuoja žmones, atimdamos iš jų pagrindines teises, ir net svarsto galimybę įvesti privalomą skiepijimą, kuris daugeliui tikriausiai kelia pavojų gyvybei?

Šioje vietoje bet kokios pagrįstos diskusijos baigiasi, nes tuo pat metu daugelyje šalių boikotuojamas arba bent jau neskatinamas veiksmingų vaistų, skirtų iš tikrųjų sergantiems žmonėms gydyti, kūrimas. Išimtis tikriausiai yra Danija, kurioje pastarosiomis savaitėmis buvo panaikinti visi koronaviruso apribojimai.

Prof. S.Bachdi paaiškino, kad Danijoje atliktas tyrimas jau parodė, jog beveik visų piliečių imuninė sistema „atpažįsta"
COVID-19 virusą ir jo atmainas bei tinkamai į jas reaguoja, nepriklausomai nuo to, ar jie buvo skiepyti, ar ne. „Jau yra pakankamai plačiai paplitęs bandos imunitetas", - sako S.Bachdi. Tai būtų gera žinia, nors, virusų duomenų bazės GISAID duomenimis, šiuo metu pasaulyje užregistruota 13 mln. skirtingų COVID-19 variantų ir mutacijų.

Paskiepyti visus?

Tačiau kodėl tam tikros vyriausybės medžioja piliečius ir net jų vaikus, iš kurių tik 0,001 proc. išsivysto pavojinga šios ligos forma, bet kokiomis aplinkybėmis, nepaisant šių įvardytų ir iš dalies žinomų medicininių pavojų? Ir kodėl nuo šiol dėl būsimos ekonominės krizės jie netgi kaltina neskiepytus žmones? Ir kam iš tikrųjų kilo idėja paskiepyti visus pasaulio piliečius?

Atsakymas labai paprastas: IT ekspertas ir multimilijardierius Bilas Geitsas (Bill Gates), kuris nuo 2015 m. savo milijardus daugiausiai daugina per skiepų pramonę ir apie tai atvirai kalba. Todėl nenuostabu, kad šiuo metu kyla politinių ir geopolitinių diskusijų, kurių negalima tiesiog nustumti į šalį kaip tariamų sąmokslo teorijų.

Dideli pinigai

Atliekant tyrimą paaiškėjo dar viena nežinoma detalė. Dr. H.Šioningas paaiškino, kad tariamai tokios skirtingos vakarietiškos vakcinos, kaip „Pfizer", „AstraZeneca", „Johnson and Johnson", „Novavax", yra vienos įmonės, JAV bendrovės „Emergent Biosolutions", kuri kartu su bendrove „Kentucky BioProcessing" vakcinas gamina iš genetiškai modifikuotų tabako augalų. Už to slypi klanai ir valstybinės struktūros, pavyzdžiui, JAV karinė žvalgyba ir žinomas amerikiečių imunologas, JAV prezidento asmeninis gydytojas, daktaras Entonis S.Faucis (Anthony S.Fauci), kuriam, kaip Nacionalinio sveikatos instituto direktoriui, šiemet skirtas maždaug 52 milijardų JAV dolerių valstybės biudžetas (maždaug 10 milijardų JAV dolerių daugiau nei praėjusiais metais) ir kuris gali nustatyti, kas kuriame universitete ir mokslinių tyrimų centre gali atlikti kokius tyrimus.

Visiems žinoma, kad B.Geitsas iš dalies finansuoja Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO) ir Berlyno ligoninę „Charité". Tačiau mažiau žinoma, kad jo fondas ir PSO apie 2014 m. Kenijoje sterilizavo apie tris milijonus moterų, klaidingai vadindami tai „skiepais nuo stabligės", kol septyni Kenijos vyskupai paviešino šį skandalą. Tai rodo, su kokiomis nesąžiningomis, net nusikalstamomis jėgomis turime reikalų, aiškino daktaras H.Šioningas, kuris įtaria, kad už viso koronaviruso verslo visų pirma slypi dideli pinigai.

Nedeklaruotos COVID-19 vakcinų sudedamosios dalys

Pirmadienį, 2021 09 20, Reutlingeno patologijos institute buvo pristatyti aštuonių žmonių, mirusių po COVID-19 vakcinacijos, skrodimų rezultatai. Smulkias audinių analizes atliko patologai prof. dr. Arnė Burchardas (Arne Burkhardt) ir prof. dr. Valteris Langas (Walter Lan). Gauti duomenys patvirtina prof. dr. Peterio Širmacherio (Peter Schirmacher) išvadas, kad iš daugiau kaip 40 jo atliktų lavonų skrodimų, kurie mirė per dvi savaites po vakcinacijos nuo COVID-19, maždaug trečdalis mirė dėl vakcinacijos. Spaudos konferencijoje buvo parodytos mikroskopinės audinių pokyčių detalės. Prof. dr. Verneris Bergholcas (Werner Bergholz) pranešė apie dabartinius statistinio vakcinacijos įvykių registravimo parametrus.

Spaudos konferencijoje taip pat buvo pristatyti Austrijos mokslininkų grupės atliktos COVID-19 vakcinos mėginių analizės rezultatai, kurie sutampa su Japonijos ir JAV mokslininkų išvadomis. Vakcinoje rasta nedeklaruotų metalo turinčių komponentų. Vizualiai vakcinų elementai išsiskiria neįprasta forma.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (155)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
  • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
  • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
  • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
  • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
  • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
  • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
  • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
  • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
  • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+3 +9 C

 

+1 +7 C

+4 +9 C

+5 +9 C

 

+4 +7 C

0-13 m/s

0-8 m/s

 

0-4 m/s