respublika.lt

Praėjusią parą nustatyta 15 koronaviruso užsikrėtimo atvejų

užkrato geografija

(0)
Publikuota: 2020 liepos 25 11:20:07, Valentina Gudienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Mobilus koronaviruso patikros punktas. Eltos nuotr.

Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinta 15 naujų koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 2 001, šeštadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

 

Šiuo metu koronavirusu tebeserga 292 asmenys, 1 616 pasveiko, 90 žmonių yra izoliacijoje.

Nuo COVID-19 mirė 80 asmenų, dar 13 koronavirusu užsikrėtusių žmonių mirė dėl kitų priežasčių.

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruoti 76 įvežtiniai atvejai.

Per praėjusią parą ištirti 3 366 ėminiai, iš viso – 500 611.


Koronaviruso užkrato geografija: atvejai nustatyti Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Utenos apskrityse

Per praėjusią parą, penktadienį, iš viso šalyje patvirtinta 15 atvejų COVID-19 atvejų. Iš jų 6 – Kauno apskrityje ir po 3 – Vilniaus, Panevėžio ir Utenos apskrityse, skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Molėtuose po kontakto su kitais sergančiaisiais susirgo 3 asmenys. Du vienos šeimos nariai, užsikrėtė po kontakto su sergančiu artimuoju. Trečiasis asmuo kontaktavo darbovietėje. Iš viso Molėtų rajono židinyje yra 5 patvirtinti atvejai.

Dar vienas atvejis Vilniaus apskrityje nustatytas asmeniui kontaktavusiam su sergančiu kolega, kuris užsikrėtė nuo šventės Salininkuose dalyvio. Tai jau 5 atvejis už šios šventės ribų.

Dviejų asmenų, patvirtintų Vilniaus apskrityje, užsikrėtimo aplinkybės neaiškios. Vienas iš asmenų šiuo metu hospitalizuotas, darbo vietoje nustatyti 5 kontaktiniai asmenys, naudojasi viešuoju transportu. Kitas asmuo, kuriam nustatytas koronavirusas, simptomų neturi, atvejis nustatytas, nes asmuo kreipėsi į gydymo įstaigą dėl traumos. Šių atvejų epidemiologinis tyrimas tęsiamas.

Penki atvejai, kaip nurodoma NVSC pranešime, Kaune yra susiję su autobusų įmone „Kauno autobusai“. Keturi atvejai nustatyti darbuotojams. Jie susirgo po kontakto su vairuotoju, apie kurio užsikrėtimą buvo pranešta penktadienį. Dar vienas asmuo susirgo ne darbo aplinkoje.

Kėdainiuose nustatytas atvejis vaikui, kuris susirgo po kontakto su sergančiu artimuoju.

Trys atvejai nustatyti Panevėžio apskrityje. Jų užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra aiškios, šiuo metu vyksta epidemiologiniai tyrimai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +22 C

+15 +22 C

+14 +21 C

+18 +27 C

+20 +25 C

+20 +24 C

0-6 m/s

0-5 m/s

0-3 m/s