respublika.lt

A.Verygos statistika: Vilniaus Gabijos progimnazijoje nustatyti dar 6 koronaviruso atvejai

(0)
Publikuota: 2020 rugsėjo 13 14:47:45, Eltos inf.
×
nuotr. 2 nuotr.
Gabijos progimnazija. Sauliaus Žiūros nuotr.

Vilniaus Gabijos progimnazijoje sekmadienio rytą nustatyti 6 koronavirusinės infekcijos atvejai mokiniams, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Tik gavus informaciją apie teigiamus testo rezultatus, buvo atlikta susirgusių asmenų epidemiologinė apklausa.

 

Nei Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, nei Sveikatos apsaugos ministerija nepraneša, kiek vakar žmonių negalėjo gauti būtinos pagalbos, kiek gyventojų mirė nuo kitų ligų.

Iš viso šioje mokykloje jau nustatyti 8 susirgimai. Apie pirmuosius du atvejus informacija buvo gauta rugsėjo 10 ir 12 dienomis. Šeši atvejai patvirtinti sekmadienį.

Mokyklos administracija aktyviai bendradarbiauja su NVSC specialistais. Penktadienį vakare įvyko NVSC nuotolinis susitikimas su šimtu mokyklos bendruomenės atstovų, kurio metu buvo detaliau aptarta ligos valdymo strategija šioje mokykloje ir kitos prevencijos priemonės.

Šiuo metu NVSC laukia iš mokyklos administracijos duomenų patikslinimo apie kitus mokytojus, kurie galėjo dirbti su šiais mokiniais jų užkrečiamuoju periodu, t. y. rugsėjo 7–9 dienomis.

Po pirmo nustatyto atvejo buvo izoliuoti visi turėję sąlytį asmenys, tačiau NVSC specialistai identifikavo kelias rizikas, kurių privaloma vengti, siekiant suvaldyti koronavirusinės infekcijos plitimą. Mokykloje užsienio kabos užsiėmimai vaikams vyko sujungus kelias klases, o persirengimas prieš ir po kūno kultūros pamokų vyko bendrai su kitų klasių vaikais – nebuvo atskirti mokinių srautai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +17 C

+14 +19 C

+14 +22 C

+16 +22 C

+19 +27 C

+17 +23 C

0-7 m/s

0-6 m/s

0-4 m/s