Futbolo klubas TRAKAI (FKT) pristato vykstantį socialinį projektą „Socialiai remtinų vaikų įtraukimas į aktyvią sportinę veiklą“ ir jame dalyvaujančią Italijos futbolo klubo A.C. Milan Jaunimo vasaros stovyklą Trakuose.
Socialinis projektas „Socialiai remtinų vaikų įtraukimas į aktyvią sportinę veiklą“- tai projektas, kuriame šiuo metu jau veikia 8 „Trakų regiono futbolo mokyklos“ (TRFM) filialai, kuriuose sportuoja 200 vaikų, iš kurių daugiau kaip 100 - socialiai remtini. Keli socialiai remtini vaikai turės galimybę dalyvauti FKT rengiamoje A.C. Milan Jaunimo vasaros stovykloje.
„Mūsų projektas „Socialiai remtinų vaikų įtraukimas į aktyvią sportinę veiklą“ padeda spręsti socialiai remtinų vaikų užimtumo problemas. Futbolas ugdo asmenybes, moko vaikus sveikai gyventi ir mąstyti, ugdo fizines, moralines ir kitas asmenybės savybes bei lavina sporto įgūdžius. Tai esminiai nusikalstamumo ir narkomanijos prevencijos pagrindai“,- sako FKT vadovas, nusipelnęs Lietuvos futbolo treneris Vytas Jančiauskas.
A.C. Milan Jaunimo futbolo ir anglų kalbos vasaros stovykla rengiama Trakuose, FKT stadione, rugpjūčio 8 - 12 dienomis. Efektyvų ir naudingą laiko praleidimą stovykloje Trakuose garantuos kvalifikuoti Italijos A.C. Milan klubo ir Lietuvos treneriai, turintys ilgametę patirtį futbolo srityje. Jiems talkins patyrę kalbų mokyklos „Language Academy“ anglų kalbos dėstytojai. Stovyklos metu vaikai ne tik ugdys futbolo įgūdžius, bet ir tobulins anglų kalbos žinias.
Minėta vasaros stovykla - tai savaitė sporto su naujais draugais ir aukščiausio lygio futbolo treniruotėmis. Stebėsime ir analizuosime A.C. Milan ekipos rungtynių vaizdo medžiagą. Treniruotėms vadovaus Italijos futbolo klubo A.C. Milan treneriai. „Mes siekiame užmegzti ilgalaikius santykius su Lietuva, kad pasidalintume patirtimi ir surastume bei ugdytume Lietuvos futbolo žvaigždes“,- teigia A.C. Milan Jaunimo stovyklų atstovo Baltijos šalyse Stefano Chiussi.
Tokios stovyklos rengiamos ne tik Italijoje, bet ir daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Šiose stovyklose skirtingus savo futbolo įgūdžius tobulina berniukai ir mergaitės nuo 6 iki 17 metų. Daugiau informacijos apie stovyklas :www.milanjuniorcamp.com.
Apie FKT: Viešoji įstaiga „Trakų futbolo klubas“ įkurta 2005 m. siekiant sudaryti vaikams, jaunimui ir plačiai visuomenei kuo palankesnes sąlygas aktyviai leisti savo laisvalaikį ir sportuoti. Daugiau informacijos apie klubą: www.tfk.lt.
A.C. Milan Jaunimo futbolo ir anglų kalbos vasaros stovykla rengiama Trakuose, Futbolo klubo „Trakai“ stadione, rugpjūčio 8-12 dienomis
A.C. Milan Jaunimo vasaros stovyklos - yra oficialios futbolo klubo A.C. Milan stovyklos rengiamos daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Stovyklos yra skirtos skirtingus futbolo įgūdžius turintiems berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 17 metų.
Efektyvų ir naudingą laiko praleidimą stovykloje Trakuose garantuos kvalifikuoti Italijos A.C. Milan klubo ir Lietuvos treneriai, turintys ilgametę patirtį futbolo srityje. Jiems talkins patyrę kalbų mokyklos „Language Academy“ anglų kalbos dėstytojai. Stovyklos metu vaikai ne tik ugdys futbolo įgūdžius, bet ir tobulins anglų kalbos žinias. 3 gabiausi vaikai bus pakviesti žaisti MJC Pasaulio finalo turnyre Milane rugsėjo mėn.
Minėta vasaros stovykla - tai savaitė sporto su naujais draugais ir aukščiausio lygio futbolo treniruotėmis. Stebėsime ir analizuosime A.C. Milan ekipos rungtynių vaizdo medžiagą. Treniruotėms vadovaus Italijos futbolo klubo A.C. Milan treneriai. „Mes siekiame užmegzti ilgalaikius santykius su Lietuva, kad pasidalintume patirtimi ir surastume bei ugdytume Lietuvos futbolo žvaigždes“,- teigia A.C. Milan Jaunimo stovyklų atstovo Baltijos šalyse Stefano Chiussi.
2011 metų rugpjūčio 8-12 dienomis A.C. Milan Jaunimo futbolo ir anglų kalbos vasaros stovykla rengiama Trakuose, Futbolo klubo „Trakai“ stadione.
Daugiau apie A.C. Milan vasaros jaunimo stovyklą Trakuose:
www.tfk.lt, el. paštu: info@eco-card.lt, tel.: +370 612 36000
Oficialus A.C. Milan jaunimo vasaros stovyklų tinklapis: www.milanjuniorcamp.com.
Socialinis projektas “Socialiai remtinų vaikų įtraukimas į aktyvią sportinę veiklą“
Projekto vykdytojas: Viešoji įstaiga „Trakų futbolo klubas“ (TFK)
Projekto socialinė nauda
Gerai organizuota sportinė veikla, padeda vaikams ir jaunimui tikslingai leisti laisvalaikį, stiprinti sveikatą, ugdyti asmenines savybes, sprendžia vaikų užimtumo problemas (nusikalstamumo prevencija). Šiuo metu jau veikia 8 „Trakų regiono futbolo mokyklos“ (TRFM) filialai, kuriuose sportuoja 200 vaikų, iš kurių daugiau kaip 100 - socialiai remtini.
Projekto tikslas
Surinkti ir paskirstyti pinigines lėšas bei teikti visokeriopą pagalbą norintiems sportuoti socialiai remtiniems vaikams: aprangai, futbolo treniruočių abonentiniams mokesčiams ir kitoms reikmėms, tuo pačiu užtikrinant jų užimtumą.
Projekto tęstinumas
Sporto akademijos su išvystyta infrastruktūra įkūrimas, kuri skirta jaunimo (nuo 16 metų) įvairių fizinių, moralinių ir kitų savybių ugdymui (pasirenkamosios programos) ir sportinių įgūdžių lavinimui, kurioje dirbs kvalifikuoti dėstytojai ir treneriai.
Lavinimo programos (sudarytos VPU ir VGTU pagalba) suteiks galimybę gauti atitinkamos krypties specializaciją, (pasirenkant būsimą specialybę, pasiruošti egzaminams ir įstoti į aukštąsias mokyklas), derinant sportą (dalyvavimas studentų varžybose) ir studijas.
Regioninio daugiafunkcinio sporto komplekso statyba (treniruoklių salės statyba, stadiono renovacija), kurie sudarys optimalias sąlygas sportininkų meistriškumo ugdymui.
Projekto tęstinumas priklausys nuo sporto rėmimo ir finansavimo politikos, verslininkų, valstybės tarnautojų ir visuomenės požiūrio į sportą ir jo rėmimą.
Projekto rėmimo socialinė akcija
Projekto rėmimo socialinė akcija prasidės 2011 m. birželio 1 d. Siekiant pažymėti akcijos pradžią restorane ESSE Vilniuje (Gedimino pr. 50) vyks labdaringas meno kūrinių bei A.C. Milan klubo reklaminės atributikos aukcionas.
Nuo birželio 1 d. pilantis dyzelinio kuro „ECOSTAR“ degalinėje ECOIL Vilniuje ne mažiau kaip už 40 lt, 2 ct nuo 1 litro bus skiriami projekto rėmimui. Prie socialinio projekto taip pat prisijungs restoranas ESSE ir vyninė ESSE & WINE.
ECOIL degalinėje bus galima isigyti futbolo klubo AC Milan bei Trakų futbolo klubo reklaminės atributikos.
Visos surinktos lėšos bus skiriamos projekto įgyvendinimui.
Projekto komanda:
Vytautas Jančiauskas - TFK vadovas/Vyr. treneris, Lietuvos nusipelnęs treneris.
Išsilavinimas: 1977 m. baigė Kūno kultūros institutą. Nuo 1998 m. - Vilniaus pedagoginio universiteto lektorius.
Trenerio karjera: 1983 – 1985 m. – Lietuvos Kūno kultūros ir sporto komiteto valstybinis futbolo treneris, 1997 – 1980 m. – Respublikinės VJSM Vyr. treneris, 1980 – 1983 m – Vilniaus m. SRT sporto instruktorius – treneris, 1985–1989 m. – FK „Žalgiris“ treneris, 1991- 1992 m. – FK „Žalgiris“ Vyr. treneris,1994 – 1997 m. – FK „Žalgiris“ vadybininkas – treneris, 2001-2003 m.– FK “Vėtra” Vyr. treneris,2004–2005 m. – Šiaulių FK “Sakalas” Vyr. treneris, 2006-2007 m.– FK “Vėtra-2” Vyr. treneris, 2009 m. – 2010m. – FK “Banga” Vyr. treneris.
Laimėjimai: Lietuvos čempionas (1993, 1994, 1995m.), Lietuvos čempionato 2 vietos laimėtojas (1990, 1996, 1997m.), Lietuvos 3 vietos laimėtojas, Lietuvos taurės laimėtojas (1991, 1993, 1994, 1997 m.), Pabaltijo čempionas (1990 m.).
Žaidėjo karjera: Lietuvos jaunimo rinktinės narys (1973 – 1977 m.), SSRS studentų žaidynių 4 vietos laimėtojas (1974 m.) žaidė klubuose: „Atletas“, „Pažanga“, „SRT“, „Žalgiris“.
Laimėjimai: Lietuvos čempionas (1982, 1983 m.), Lietuvos čempionato 3 vietos laimėtojas (1981 m.), Lietuvos taurės laimėtojas (1982 m.), paskutinės studentų Universiados čempionas (1987 m.), SSRS čempionato 3 vietos laimėtojas (1987 m.).
Artur Steško - TFK sporto direktorius
Karjera: profesionalus futbolininkas (1994–2008 m.), Vilniaus FK „Žalgiris“ sporto direktorius (2008-2009 m.), Lietuvos nacionalinių futbolo rinktinių narys (1987-2003 m.), Žaidė futbolo klubuose: „Žalgiris“, „Vėtra”, „Widzew“ (Lenkija), „Havelse“ (Vokietija), „Arsenal“ (Ukraina), „Baltika“ (Rusija)
Laimėjimai: Lietuvos čempionas (1998 m.), Lietuvos taurės laimėtojas (1997 ir 2003 m.), Baltijos šalių čempionato laimėtojas (1997 m.).
Trakų regiono futbolo mokykla (TRFM)
TRFM įsteigta 2008 m. Trakų futbolo klubo iniciatyva. Mokykla veikia Lentvaryje ir Grigiškėse ir turi išvystytą infrastruktūrą. Į TRFM priimami vaikai ir jaunuoliai, su kuriais dirba kvalifikuoti treneriai.
2006 m. Trakuose įrengta dirbtinės dangos futbolo aikštė. 2008 m. sutvarkyta Lentvario Henriko Senkevičiaus vidurinės mokyklos futbolo aikštė. 2011 m. planuojama užbaigti Trakų (TFK) futbolo aikštės rekonstrukciją, kad ji atitiktų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) reikalavimus.
„Trakų regiono futbolo mokyklos“ misija:
Populiarinti futbolą, kaip vieną iš pagrindinių sveikatingumo ir sveikos gyvensenos būdų, skatinti vaikus, jaunimą ir bendruomenę aktyviai leisti savo laisvalaikį ir sportuoti, spręsti vaikų užimtumo problemas, siekiant užkirsti kelią vaikų ir jaunimo nusikalstamumui, narkotinių medžiagų bei alkoholinių gėrimų vartojimui.
Daugiau informacijos: www.tfk.lt