respublika.lt

Taksistai bėdoje nepalieka

(0)
Publikuota: 2021 gegužės 04 16:35:30, Darius ČIUŽAUSKAS
×
nuotr. 1 nuotr.
Taksi automobilis. Eltos nuotr.

Vieša paslaptis, kad nepaisant visų prekybos alkoholiu ribojimų, „ugninio vandens" lengvai galima nusipirkti net naktį ir net neišeinant iš namų. Ir tam nereikia net visagalio interneto.

 

Klaipėdos policininkų akivaizdžiai įsitikino, ką daro naktį ar pasibaigus prekybos laikui alkoholio pritrūkę klaipėdiečiai. Jie nepuola ieškoti arčiausiai „tašką" laikančios bobutės. Užtenka tik paimti į rankas telefoną ir išsikviesti taksi.

Du uostamiesčio taksistai pirkėjais apsimetusiems pareigūnams, kuriems talkino jų rėmėjas, atvežė ir pardavė degtinės bei kito stipraus alkoholinio gėrimo butelius. Vieno taksi automobilio bagažinėje rasti dar devyni buteliai įvairių alkoholinių gėrimų. Už prekybą alkoholiniais gėrimais neturint leidimų taksistams skirtos po 195 eurų baudos.

Tą pačią naktį policininkai priėjo prie stovinčio taksi automobilio ir jo vairuotojo paklausė, kur gali nusipirkti alkoholio. Taksistas mielai juos palydėjo iki kitoje aikštelėje paliktos savo asmeninės mašinos ir pardavė iš bagažinės ištrauktą degtinės butelį. Pastarojoje pareigūnai dar rado troškulio kamuojamų klientų laukiančias 28 skardinės alaus, keliolika butelių degtinės bei buteliuką naminės degtinės. Ir šio klaipėdiečio kišenė palengvėjo 195 eurais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+13 +20 C

+14 +24 C

+14 +19 C

+20 +28 C

+18 +28 C

+18 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s