respublika.lt

Skandalingos fotosesijos dalyvių interviu - modeliai pasėdėjo kalėjime

(0)
Publikuota: 2021 balandžio 16 18:00:55, Vidmantas Misevičius
×
nuotr. 1 nuotr.
Modeliai. Eltos nuotr.

Neseniai „Vakaro žinios" rašė apie skandalu pasibaigusią nuogų modelių fotosesiją Dubajuje (JAE). Dvi šios sesijos dalyves, pasak jų pačių, apgavo tyrimą atlikę pareigūnai. Taip jos teigė išleistos į laisvę, praneša REN TV.

 


Pasak merginų, pas jas atėjo „geras policininkas", kuris patikino, jog merginos yra nekaltos ir jas greičiau paleis, jeigu tik jos duos parodymus. „Tos kvailelės patikėjo ir viską išklojo", - atviravo viena iš merginų, rodydama pirštu į save ir į draugę.

Merginos taip pat papasakojo, kad už grotų praleido aštuonias dienas. Jų teigimu, jos buvo patalpintos ypač pavojingiems nusikaltėliams skirtose kamerose, kur jas kas pusvalandį žadindavo, taip nepalikdami laiko poilsiui.

Kiek anksčiau savo įspūdžiais apie arabų kalėjimą pasidalino sulaikyta Ukrainos pilietė. Pasak jos, visoms 12-ai sulaikytų modelių teko miegoti ant vieno čiužinio. Taip pat iš visų merginų buvo atimti mobilieji telefonai ir jos daugiau negu savaitę negalėjo niekam paskambinti. „Mus grasino užmušti sėdinčios kitose kamerose ir mes kasdien meldėmės, kad mūsų neperkeltų į pagrindinę kamerą. Ten kiekvieną dieną vykdavo muštynės, tačiau viską matantys policininkai į tai nesikišo", - pasakojo mergina.

Priminsime, kad skandalingas vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuotos nuogos merginos, internete pasirodė balandžio 3-iąją. Tą pačią dieną merginos buvo sulaikytos ir daugiau negu savaitę praleido Dubajaus kalėjime.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar griaudžiant naudojatės elektros prietaisais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+14 +19 C

+15 +20 C

+18 +23 C

+18 +23 C

+20 +25 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s