respublika.lt

Gaudynių metu girtas vairuotojas taranavo policijos mašiną

Publikuota: 2023 birželio 06 16:00:21, Vytas VARUNGIS
×
nuotr. 3 nuotr.
Vilniaus AVPK nuotr.

„Audinę" vairavęs jaunas vyras, sprukdamas nuo pareigūnų, pavojingai manevravo - bėglį sustabdė tik smūgis į stulpą.

 

Kaip šiandien pranešė Vilniaus apskrities policija, birželio 4 d. apie 17 val. Kelių policijos skyriaus ekipažas Šalčininkų rajone, Eišiškėse, Vilniaus gatvėje, pastebėjo automobilį „Audi A6" be numerių. Pareigūnai nusprendė jį sustabdyti ir patikrinti.

Įjungus šviesos ir garso signalus buvo nurodyta sustoti. „Audinė" įsuko į automobilių stovėjimo aikštelę ir sulėtino greitį. Dar kartą pakartojus nurodymą sustoti mašinos vairuotojas padidino greitį ir pradėjo pavojingai manevruoti kelyje, o tuo metu kartu važiavęs vyras pro atidarytą langą rodė praeiviams įvairius gestus.

Į pagalbą kelių policininkams atskubėjo ir Šalčininkų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus ekipažas. Policininkai blokavus kelią „audinė" sustojo, tačiau, kai pareigūnai išlipo iš automobilio, vairuotojas įjungė atbulinę pavarą ir atsitrenkęs į policijos automobilio priekį staigiai padidino greitį ir kelkraščiu apvažiavo blokadą. Mašina nulėkė Babriškės-Varėna-Eišiškės keliu.

Su įjungtais šviesos bei garso signalais policininkams besivejant bėglį šis įsuko į žvyrkelį ir didino greitį. Gilviniškių kaime „audinės" vairuotojas staigiai stabdė ir taranavo pareigūnų automobilį, neleisdamas aplenkti vingiavo po kelią. Taip manevruodamas bėglys ketino įsukti į šalutinį kelią, tačiau nesuvaldė mašinos ir nuvažiavo nuo kelio, o norėdamas išvažiuoti užkirto kelią tarnybiniam automobiliui „VW Passat" ir trenkėsi į jį - po smūgio „audinė" nuvažiavo į laukus ir atsitrenkė į elektros stulpą.

Bėglys buvo sulaikytas. Kaip paaiškėjo, automobiliui neatlikta privalomoji techninė apžiūra, o jį vairavusiam 21 metų vyrui , neturinčiam teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemonių, pirmu pūtimu nustatyta 2,9 prom., antru - 2,31 prom. Kartu važiavęs 23 m. keleivis taip pat buvo girtas - pirmas pūtimu 2,31 prom., antru - 2,5 prom. Bėglys atsidūrė areštinėje.

Gaudynių metu nukentėjusiems pareigūnams buvo suteikta pagalba ligoninėje, jie gydosi ambulatoriškai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
9
F

Dienos klausimas

Ar palaikote sprendimą drausti kailinių žvėrelių fermas Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kam labiausiai reikia kelti atlyginimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +15 C

+8 +13 C

 

+11 +18 C

+15 +19 C

+17 +22 C

 

+21 +24 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s