Policininkai po internetą naršo, ieškodami ne tik savo paslaugas reklamuojančių prostitučių. Pro jų akis neprasprūsta ir neteisėtai užsidirbti karantino metu bandantys, nelegaliai alkoholį pardavinėjantys asmenys.
Šią savaitę Vilniaus policininkai iš arčiau susipažino su versliais 24, 27 ir 28 metų vilniečiais. Jauni vyrai pareigūnų dėmesį patraukė socialiniame tinkle patalpintais skelbimais apie parduodamą alkoholį. Itin platus pastarojo asortimentas nustebino net teisėsaugininkus. Siūlyta nuo trauktinių iki įvairiausių rūšių brendžio ar viskio. Vykdami pas pirkėjus, pardavėjai vežėsi ne tik jų pageidautą alkoholį. Apsidrausta tam atvejui, jei pakeliui bus gautas naujas užsakymas.
Įkliuvę jaunieji verslininkai, kuriems gresia baudos nuo 390 iki 1100 eurų, kaip įmanydami stengėsi sumažinti savo neteisėtos veiklos stažą. Nuo didesnių nemalonumų juos išgelbėjo tai, kad visi jie sulaikyti pirmą kartą. Tiesa, vienam jų teks paaiškinti, kokiu tikslu namuose laikė kontrabandines cigaretes.
Šešėlyje tūnantys verslininkai neslepia, kad karantino metu pelnu skųstis negali. Klientų netrūksta ir kartais užsakymų sulaukiama tiek, kad tenka jais dalintis su kolegomis.
Vėlai vakare socialiniame tinkle rastam alkoholio pardavėjui parašę sostinės policininkai sulaukė atvykstant tuo pačiu versliuku užsiimančio jo draugo. Jis pardavė alkoholį ir gaiviuosius gėrimus su nemažu antkainiu bei dar paprašė 5 eurų už pristatymą. Patikrinus pardavėjo duomenis, paaiškėjo, jog jis prekes atvežė „Mercedes-Benz", nors automobilio vairuoti neturi teisės. Tad vilniečiui gresia ne tik bauda už vertimąsi ūkine komercine veikla neturint licencijos, bet ir Kelių eismo taisyklių pažeidimą (nuo 300 iki 450 eurų).