respublika.lt

V.Pranckietis tapo politiniu transformeriu

(0)
Publikuota: 2020 lapkričio 07 14:41:19, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Cironkos koliažas

„Transformeriai gimsta ne tik žaislų gamintojų ar Holivudo scenaristų fantazijose, bet ir Lietuvos politikoje. Naujausias pavyzdys - Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, oficialiai įsiliejęs į liberalų gretas. Jo partijos vadovė aiškina, kad čia nieko ypatingo, nes politinės pažiūros gali transformuotis", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 


Seimo pirmininkas transformavosi lėtai, bet nuosekliai. Iš pradžių susipyko su „valstiečiais", paskui susimetė su Liberalų sąjūdžiu ir su juo ėjo į rinkimus, o dabar oficialiai tapo šios partijos nariu. Anksčiau buvo toks truputį nelegalus liberalas, tačiau palankūs rinkimų rezultatai turbūt įtikino, kad laikas tapti legaliu. „Valstiečio" tapimas liberalu, net ir Lietuvoje, kur perbėgėlių netrūksta, daug kam atrodo keistokas, tačiau Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, jog viskas normalu. „Man atrodo, politikų pažiūros gali transformuotis", - pareiškė politikė, tuoj turbūt tapsianti pono Viktoro įpėdine Seimo pirmininko poste. Taip ir gimė politinis transformeris Pranckietis. Kine transformeriai vis gelbsti pasaulį nuo sunaikinimo, o nuo ko gelbės ponas Viktoras - neaišku. Nebent nuo nuobodulio.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s