respublika.lt

Valdiškos manipuliacijos slepia didelį melą (56)

2021 rugsėjo 15 14:35:00
Skirmantas AUŠRYS

Daugybė vis dar blaiviai mąstančių žmonių klausia savęs, kas ir kaip didžiulei daliai pasaulio gyventojų įvarė nuolatinę baimę, nors tariamo „pandemijos" pavojaus nejaučia daugiau nei 99 proc. žmonių. To priežastis lengvai paaiškinama: vadinamasis „elitas", jo valdoma didžioji žiniasklaida ir nuo jo priklausomi „ekspertai" naudoja įvairius manipuliacijos metodus. Šie metodai tokie sudėtingi ir rafinuoti, kad juos įžvelgti nelengva.

×
nuotr. 2 nuotr.
Homoseksualistų paradų metu nedraudžiama ne tik nesilaikyti atstumo bei nedėvėti kaukių, tačiau netgi bučiuotis - pasirodo, griežtų „pandemijos“ valdymo įstatymų tai nepažeidžia. EPA - Eltos nuotr.

 

Manipuliacija skaičiais

Galima daryti išvadą, kad valdžių taikomos ribojančios priemonės dėl vadinamosios pandemijos bus taikomos net ir tada, kai nebus jokių su ja susijusių pavojaus požymių. Faktiškai taip yra jau dabar. Tokias priemones dažniausiai mėginama pagrįsti statistiniais duomenimis.

Jie kalba apie hospitalizacijas ir tarsi pasakoja apie visus mirtimi pasibaigusius atvejus. Apie tai, kad šie skaičiai dirbtinai išpūsti, leidiniui „Die Welt" kalbėjo nepriklausomo Berlyno sveikatos tyrimų instituto IGES vadovas, gydytojas ir sociologas Bertramas Hoisleris (Bertram Häussler). Jo vadovaujama komanda, remdamasi mokslinėmis analizėmis, nuo 2020 m. rugpjūčio mėn. rengia „Pandemijos monitorių".

Interviu B.Hoisleris, be kita ko, paaiškina paprastą triuką, naudotą tariamam koronaviruso mirčių skaičiui nustatyti. Siekdami palengvinti „nepriklausomų faktų tikrintojų" darbą ir nebūti įtariami „netikrų naujienų" platinimu, pažodžiui perteikiame atitinkamas išsamaus interviu ištraukas.

„Dėl 80 proc. oficialių COVID-19 mirties atvejų koronavirusas greičiausiai nebuvo mirties priežastimi".

„Medicinos eksperto Bertramo Hoislerio atlikti skaičiavimai rodo, kad daugumos koronaviruso mirčių, apie kurias praneša Roberto Kocho institutas (RKI), priežastis nėra žinoma - statistika vis labiau iškraipoma. Nepaisant didėjančio infekcijų skaičiaus, jis atmeta galimybę, kad ateityje gali kilti „masinis mirtingumas", - rašoma „Die Welt".

B.Hoisleris teigia: „Nustatėme, kad 80 proc. oficialių COVID-19 mirties atvejų, apie kuriuos pranešta nuo liepos pradžios, ši infekcija įrašyta daugiau nei prieš penkias savaites, todėl reikia manyti, kad koronavirusas nebuvo tikroji mirties priežastis. Vokietijoje šiuo metu yra 3,8 mln. žmonių, išgyvenusių infekciją. Aritmetiškai kasdien apie 100 tokių pasveikusių žmonių miršta dėl įprastų mirties priežasčių. Dažnai pasitaiko, kad tokie atvejai priskiriami infekcijai, tuomet jie įtraukiami į RKI statistiką kaip mirties nuo koronaviruso atvejai. Tai gali būti ir senyvi žmonės, kurie, pavyzdžiui, buvo užsikrėtę dar 2020 m., bet dabar mirė nuo širdies nepakankamumo."

Amžina vakcinacija

Ispanijos gripas, nuo kurio mirė milijonai žmonių, išnyko po dvejų metų. Taigi net maras netruko amžinai. O juk infekcijos banga turėtų visiškai pakeisti mūsų gyvenimą, nebent dalyvautume eksperimentinėse skiepijimo programose. Bent jau taip mums žadama. Šią „viltį" galima išlaikyti tik pasitelkus manipuliacijos metodus. Arba dėl spaudimo iš viršaus ir masinio pilietinių teisių naikinimo.

Pavyzdžiui, kaip galima laikyti „sėkme" sparčiai augančius infekcijos rodiklius, nepaisant rekordinių skiepijimo apimčių Islandijoje? Dėl didelių skiepijimo apimčių Islandija kartu su Izraeliu yra viena iš „skiepijimo pasaulio čempionių".

Dabar pildosi tai, ką „sąmokslo teorijų šalininkai" seniai prognozavo dėl neatsakingo eksperimentinių skiepų naudojimo: skiepijant negalima pasiekti vadinamojo bandos imuniteto, nes virusas yra linkęs nuolat mutuoti, kad apgautų skiepus. Rezultatas gali būti priešingas, t.y. itin atsparios virusų rūšys, kurios atsiranda būtent tarp paskiepytų žmonių. Tada bandos imunitetas, kaip ir kitų infekcijų atveju istorijoje, būtų beveik neįmanomas.

Tuomet farmacijos kompanijų (ir jų bendraminčių) džiaugsmui bus skubiai atliekami nuolatiniai pakartotiniai skiepijimai. Kaip žinia, tai jau prasideda nuo „stiprinamųjų skiepų". Dar viena pasekmė: drausminės priemonės, tokios kaip nuolatinė kontrolė ir įvairūs apribojimai, bus taikomos ir toliau. Skiepų skeptikai bus pažeminti iki antrarūšių piliečių.

Politikų, kurių populiarumas ir taip jau sumenkęs, miglotų pareiškimų nepakanka, todėl vėl pasikliaujama priklausoma žiniasklaida. Pavyzdžiui, Austrijos masinės informacijos priemonės yra visiškai kontroliuojamos vyriausybės, todėl vykdo vadovėlinę propagandą. Daugumai laikraščių ir jų internetinių portalų koronaviruso krizės metu buvo ne tik skiriami milijonai eurų vadinamosioms „spaudos subsidijoms", bet ir nuolat teikiami ministerijų (arba Vienos savivaldybės) užsakymai, beveik kasdien skelbiant pusės ar viso puslapio reklamą.

Kaukių manija

Viena iš paprasčiausių, bet veiksmingiausių manipuliavimo priemonių yra nuolatinis tariamo „fakto" kartojimas. Pavyzdžiui, visų rūšių sporto renginiuose ne tik sportininkai, bet ir pareigūnai interviu metu turi demonstratyviai dėvėti kaukes.

Tai populiarus „švietimo" įrankis, kurio tikslas - pripratinti žmones dėvėti kaukes. Tam tikra prasme „antsnukis" turi tapti nuolatine aprangos dalimi, bent jau ypatingomis progomis, kai tikimasi „atsakomybės" vadinamosios „pandemijos" metu. Sportininkai čia turi būti pavyzdžiu.

Tačiau du drąsūs „Eurosport" komentatoriai - Zigfrydas Heinrichas (Siegfried Heinrich) ir Markusas Riorigas (Markus Röhrig) - per tiesioginę olimpinių žaidynių medalių įteikimo ceremonijos transliaciją po trišuolio finalo išsakė tai, ką tikriausiai galvoja visi, kuriems dar nėra visiškai išplautos smegenys:

„Visame pasaulyje liko tik viena liga - „korona". Visa kita išnyko. Nieko nebėra. AIDS nebėra. Gripo nebėra. Vėžio taip pat nebėra. Yra tik „korona". Tačiau manoma, kad dėl „koronos" priemonių pasaulyje nuo bado mirė apie 130 mln. žmonių. Taip jau yra - tai nėra geras balansas. Iš tikrųjų gaila, kad šiuo atveju reikia dėvėti kaukę, atsižvelgiant į atstumą gryname ore. Nesąmonė."

Savaime suprantama, kad abu komentatoriai dabar sulaukia didžiulės kritikos „laisviausioje kada nors egzistavusioje Vokietijoje". Kritika svyruoja diapazone nuo painių pareiškimų iki neatsakingų pastabų. „Eurosport" sporto skyriaus vadovas Gernotas Baueris taip pat atsiribojo nuo šių pareiškimų ir pareiškė, kad išnagrinės šį klausimą. Gali būti, kad drąsūs vyrai dabar turės imtis „savikritikos", kaip įprasta diktatūrose, jei nenorės būti atleisti.

„Lygios" teisės

Žiaurių policijos veiksmų, kuriais buvo išvaikytos uždraustos demonstracijos prieš drausminį terorą Vokietijoje, fone žmonės dabar ieško pateisinimų, kodėl mitingai gali būti uždrausti arba ne, priklausomai nuo „poreikio".

Šiuo metu valdantieji susiduria su dilema - kaip uždrausti piliečių, kurie nebenori taikstytis su diktatoriškomis priemonėmis, mitingus? Ir kaip paaiškinti žmonėms, kad panašūs dideli susibūrimai gali vykti „pageidaujamose" konformistinėse eitynėse, o ne laisvės demonstracijose? Pavyzdžiui, neseniai vykusioje vadinamojoje „Pride" demonstracijoje Berlyne dalyvavo, kaip skelbiama, 35 tūkst. žmonių. Ar virusas yra homofobiškas ir vengia tokių įvykių?

Laisvės priešams nelengva rasti tinkamus atsakymus į tokius klausimus.

Diktatūros atveju įstatymai ir taisyklės kuriami taip, kad jų beveik neįmanoma įgyvendinti. Dėl to kuriamos ir toleruojamos neteisėtos erdvės, o įstatymai taikomi selektyviai, atsižvelgiant į poreikius. Geriausias to pavyzdys - atstumo taisyklė: ši priemonė apskritai negali būti įgyvendinta, nebent būtų uždraustos visos viešojo gyvenimo formos (kaip jau buvo su komendanto valandos draudimais).

Valdžios „nepageidaujami" susirinkimai ar net kelių žmonių susiėjimas užkardomas žiauriausiomis policijos priemonėmis. Čia diktatūra parodo savo baisiausią pusę ir demokratija jau nėra imituojama - čia ji yra mušama, nesvarbu, ar tai būtų senjorai, ar vaikai. Bet štai homoseksualistų paradų atžvilgiu elgiamasi visiškai priešingai - jų dalyviai valdžios skatinami, aktyviai globojami ir policijos saugomi tarsi brangiausias turtas, o „saugaus atstumo" taisyklė čia kažkodėl užmirštama.

Kodėl mušami ir persekiojami prieš suvaržymus protestuojantys asmenys, paaiškino Berlyno policijos atstovas spaudai Tilas Kablicas (Thilo Cablitz). „Oficialiai demonstrantų firminis ženklas ir deklaruojamas tikslas buvo atsisakymas dėvėti burnos ir nosies apdangalus."

Ar valdžios institucijos tikėjosi, kad dešimtys tūkstančių homoseksualistų parado dalyvių žygiuos su kaukėmis ant veidų ir dideliu atstumu vienas nuo kito? Kodėl policija nedrausmino parado dalyvių, kai jie to nepadarė? Atsakymo nelaukite...

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (56)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • RINKIMAI: Rusijoje prasidėjo parlamento rinkimai kurie vyks net tris dienas.
  • PROTESTAS: Tūkstančiai žmonių Argentinos sostinėje protestavo reikalaudami geresnių gyvenimo sąlygų.
  • ŠVIETIMAS: Lietuvos ir Lenkijos švietimo ministrai aptarė mokyklos Suvalkuose steigimą.
  • IMIGRACIJA: Užimtumo tarnyba iki rugpjūčio 31 dienos iš viso darbdaviams išdavė 17299 dokumentus, leidžiančius trečiųjų šalių piliečiams dirbti Lietuvoje.
  • ŠVIETIMAS: Šią savaitę prasideda Geros savijautos programa – mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, penktadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
  • ALJANSAS: JAV prezidentas J. Bidenas, Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas ir JK vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas trečiadienį paskelbė apie sudarytą naują trišalę partnerystę saugumo srityje – AUKUS.
  • ENERGETIKA: Lietuvoje per artimiausius kelerius metus privatūs investuotojai planuoja pastatyti dar apie 930 megavatų (MW) galios vėjo elektrinių.
  • KARANTINAS: Premjerė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės, kad šalyje augant susirgimų nuo COVID-19 skaičiui, Lietuvoje vėl gali būti įvestas karantinas.
  • DARBAS: prastovoje dėl karantino esantiems darbuotojams nutarus nutraukti darbo santykius, siūloma nemokėti išeitinės išmokos: tai numatančias Darbo kodekso pataisas parlamentui ketina pateikti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius.
  • SANTUOKA: trečiadienį popiežius Pranciškus, grįžęs į Vatikaną po kelių dienų viešnagės Slovakijoje, komentaruose žurnalistams dar kartą atmetė galimybę tos pačios lyties asmenims tuoktis Katalikų Bažnyčioje.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikėtų SAM paduoti į teismą už leidimą 16-mečiams skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +8 C

+3 +6 C

 

+3 +7 C

+5 +13 C

+4 +13 C

 

+6 +11 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos