Kovą įvyko keturiolika Seimo plenarinių posėdžių, kuriuos praleido nuo penkių iki dvidešimt šešių Seimo narių. Kai kurie apie trečdalį posėdžių praleido be pateisinamos priežasties. Tačiau už tai net jų algos nenukentės.
Į komandiruotes ir užsienio keliones buvo išvykę trisdešimt Seimo narių, septyniolika jų buvo išvykę Seimo plenarinių posėdžių metu.
Penkis iš keturiolikos Seimo plenarinių posėdžių praleido ir nenurodė priežasties Seimo narys Kęstutis Mažeika, tris- Seimo narys Robertas Šarknickas. Po du posėdžius praleido ir nenurodė priežasties Seimo nariai Kasparas Adomaitis, Justas Džiugelis, Vigilijus Jukna, Vytautas Kernagis, Silva Lengvinienė, Monika Ošmianskienė, Audrius Petrošius, Viktoras Pranckietis, Algirdas Sysas. Po vieną - Seimo nariai Juozas Baublys, Antanas Čepononis, Viktoras Fiodorovas, Vaida Giraitytė-Juškevičienė, Petras Gražulis, Jonas Gudauskas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Laurynas Kasčiūnas, Paulė Kuzmickienė, Mykolas Majauskas, Bronislovas Matelis, Andrius Palionis, Žygimantas Pavilionis, Lukas Savickas, Agnė Širinskienė, Saulius Skvernelis, Juozas Varžgalys.
Pagal Seimo komitetų pirmininkų pateiktą informaciją Europos reikalų komitetas 2023 m. kovo mėnesį surengė septynis posėdžius, iš kurių po tris praleido ir nenurodė priežasties Seimo narys Mykolas Majauskas, Tomas Tomilinas, Emanuelis Zingeris. Du posėdžius praleido ir nenurodė priežasties Seimo narys Domas Griškevičius, po vieną - Seimo nariai Marius Matijošaitis ir Aurelijus Veryga.
Teisės ir teisėtvarkos komitetas surengė septynis posėdžius, iš kurių vieną praleido ir nenurodė priežasties Seimo narys Česlav Olševski.
Su šia informacija trečiadienį susipažins Seimo valdyba, tačiau pravaikštininkams jokių pasekmių nebus, nes piniginė nenukentės. Juk dirba Seime.
Iki 2016 m. galiojo Seimo statuto nuostata, kad bent jau už daugiau nei pusę praleistų posėdžių pravaikštininkui alga gali būti sumažinta trečdaliu.
Tačiau kai iškilo Neringos Venckienės, kuri slapstėsi JAV ir Seime nesirodė metų metus, klausimas, Konstitucinis Teismas 2016-aisiais išaiškino: nuostata, kad už posėdžių nelankymą alga gali būti mažinama tik trečdaliu, yra ydinga. Kol ji neištaisyta, nuostata apie algos sumažinimą iš viso negalioja. O Seimas, aišku, jos nė neketina taisyti. Aišku, pravaikštininkams priklauso ir visos lėšos už parlamentines išlaidas, nes tų išlaidų jie patiria net ir miegodami ar ilsėdamiesi egzotiškuose kraštuose.