respublika.lt

Seimas pritaria naujoms R.Slapšio pareigoms

(0)
Publikuota: 2019 spalio 22 18:57:03, Jadvyga Bieliavska, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Ričardas Slapšys. Dainiaus Labučio nuotr.

Seimas antradienį po svarstymo pritarė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos nario Ričardo Slapšio kandidatūrai į šios komisijos pirmininko pavaduotojo pareigas.

 

Tokį nutarimo projektą po svarstymo parėmė 73 Seimo nariai, niekas nebuvo prieš, susilaikė 12 parlamentarų.

R. Slapšys yra dirbęs žiniasklaidoje, jis buvęs ūkio, susisiekimo, finansų, vidaus reikalų ministrų patarėjas ryšiams su visuomene.

Lietuvos radijo ir televizijos komisijai vadovauja Mantas Martišius.


Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s