respublika.lt

R.Žemaitaitis 2020 m. Seimo rinkimuose nedalyvaus

(0)
Publikuota: 2019 liepos 17 16:02:34, Paulina Levickytė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Tvarkos ir teisingumo frakcijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Tvarkos ir teisingumo partijos pirmininkas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis teigia, kad kituose 2020 m. Seimo rinkimuose nedalyvaus. Pasak parlamentaro, jo politinę karjerą pakeis privatus sektorius. 

 

„Aš šiandien dirbu Seime, po metų, matyt, mano kadencija baigsis ir aš pereisiu dirbti į privatų savo sektorių, ką aš ir dirbau iki tol“, – trečiadienį „Žinių radijui“ teigė R. Žemaitaitis.

R. Žemaitaitis tikina, kad ateityje savęs kaip politiko nebemato.

Aš planuoju savo gyvenimą taip, kad politikoje sunkiai save įsivaizduoju. Politikas, kuris ateina ketveriems metams ir galvoja, kad ateina amžiams, tai man nuoširdžiai gaila to politiko. Reiškia, jis atėjo į Seimą ir pataikaus masėms, nepadarys ir nematys valstybės valdymo tokio, kaip ūkinės dalies“, – teigė jis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +17 C

+14 +19 C

+14 +22 C

+16 +22 C

+19 +27 C

+17 +23 C

0-7 m/s

0-6 m/s

0-4 m/s