respublika.lt

R.Karbauskis užminė mįslę apie partijų susitarimą dėl koronaviruso

(0)
Publikuota: 2020 vasario 26 08:53:46, Benas Brunalas, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Mariaus Morkevičiaus nuotr.

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad ketinama ruošti  partijų susitarimą dėl plintančios koronaviruso epidemijos. Pasak politiko, šiame susitarime partijos būtų raginamos įsipareigoti neskleisti panikos ir dezinformacijos, o politikus būti korektiškus ir dirbant Lietuvos žmonėms nesinaudoti koronaviruso situacija savo politiniams tikslams pasiekti. Socialinio feisbuko tinklo paskyroje R. Karbauskis pabrėžia, kad pasirašyti susitarimą bus kviečiamos visos parlamentinės partijos.

 

Politiko teigimu, ši susitarimo galimybė bus aptarta jau penktadienį vyksiančiame neeiliniame Koalicijos Tarybos posėdyje.

„Posėdyje (...) bus aptartas partijų susitarimo projektas, kuriuo šalies politikai įsipareigotų neskleisti panikos ir dezinformacijos, būti politiškai korektiški ir objektyvūs, dirbti vieningai žmonėms, nesinaudoti koronaviruso situacija savo politiniams tikslams pasiekti. Susitarimą pasirašyti būtų kviečiamos visos parlamentinės partijos“, – feisbuke rašo R. Karbauskis.

Politikas pažymi, kad būtent koronaviruso plitimo akivaizdoje reikalinga vienybė šalyje.

„Šiuo metu visi, tiek nuomonių formuotojai, tiek politikai, tiek žiniasklaida turime būti visi vieningi ir galvoti apie Lietuvos žmonių saugumą bei sveikatą. Ypač politikavimui sveikatos temomis vietos nėra ir tikiuosi, kad šioje situacijoje kiekvieno politiko elgesys bus atsakingas“, – feisbuke pažymi R. Karbauskis.

Savo socialinio tinklo paskyroje politikas tai pat teigė, kad susirinkusi Taryba aptars Lietuvos valstybinių institucijų pasirengimas atremti ir suvaldyti ekstremalias situacijas, įskaitant pasaulyje plintančią koronaviruso epidemiją, taip pat tarsis, ar reikalingos papildomos priemonės, kurios padėtų plačiau informuoti Lietuvos žmones, apie galimas grėsmes ir esamą situaciją.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar griaudžiant naudojatės elektros prietaisais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+14 +19 C

+15 +20 C

+18 +23 C

+18 +23 C

+20 +25 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s