respublika.lt

Laisvės partija norėtų veikti švietimo, ekonomikos srityse: dalį programos nuostatų matytų koalicijos sutartyje

(0)
Publikuota: 2020 spalio 26 11:37:23, Dainora Karklytė, Elta
×
nuotr. 2 nuotr.
Laisvės Partija Seimas Rinkimai Ministrai Vyriausybė Programa Nuostatai Koalicija Armonaitė. Mariaus Morkevičiaus nuotr.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė džiaugiasi partijos rezultatais Seimo rinkimuose. Pasak jos, šiuo metu svarbiausia įveikti esamą krizę ir sėkmingai suformuoti Vyriausybę.

 


„Labai norėčiau, turiu svajonę, kad formuojant koalicijas, mes susitartume dėl tikslų, tada kalbėtume apie priemones ir tada apie kėdes", - pirmadienį spaudos konferencijoje sakė A. Armonaitė.

Jos teigimu, Laisvės partija norėtų veikti švietimo, ekonomikos, žmogaus teisių srityje. Vis dėlto A. Armonaitė pabrėžė, kad dėl norimo švietimo ministro posto derėsis su potencialiais koalicijos partneriais.

„Man atrodo, kad reikės rinktis ir išsirinkti geriausią, su kuriuo pavyktų įgyvendinti idėjas - tai svarbiausia. (...) Kas už tai bus atsakingas - vėlesnis klausimas", - teigė A. Armonaitė.

Laisvės partijos lyderė taip pat kalbėjo, kad dalis jos partijos programos nuostatų gali gulti ne į Vyriausybės programą, o į koalicijos sutartį.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+13 +20 C

+14 +24 C

+14 +19 C

+20 +28 C

+18 +28 C

+18 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s