Nutrūko „Žalgirio“ pergalių serija: komanda nusileido Maskvos CSKA

Publikuota: 2021 sausio 13 23:40:17, Arūnas ABROMAITIS
×
nuotr. 3 nuotr.
Rungtynių akimirka. Žalgiris.lt nuotr.

Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse nutrūko Kauno „Žalgirio" šešių iš eilės laimėtų rungtynių serija. Martino Schillerio auklėtiniai Maskvoje rezultatu 73:83 (11:18, 21:27, 20:15, 21:23) nusileido Maskvos CSKA komandai.

Dvikovos pradžioje žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:8. Į tai tolimais metimais atsakė Artūras Milaknis ir Nigelas Hayesas, o Thomasas Walkupas surinko penkis taškus iš eilės - 11:12. Vis tik, kėlinio pabaigą geriau vėl sužaidė CSKA ir kauniečiai atsiliko 11:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje vieną baudos metimą realizavo Martinas Gebenas, sudėtingus du taškus pelnė N.Hayesas, du taškus pridėjo Joffrey Lauvergne, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio - 16:27. Dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius, Marius Grigonis surinko penkis taškus iš eilės, vidutinio nuotolio metimą realizavo T.Walkupas, o Paulius Jankūnas pataikė du baudų metimus - 27:36. M.Grigonis pasižymėjo dviem taškais su pražanga, prasiveržimu varžovų gynybą perskrodė T.Walkupas, bet priartėti nepavyko - 32:45.

Po pertraukos dvitaškį pelnė A.Milaknis, penkis taškus iš eilės pelnė T.Walkupas, iš toli pataikė M.Grigonis, o Augustine‘as Rubitas pridėjo keturis taškus - 46:56. Keturis taškus kėlinio pabaigoje pelnė L.Lekavičius, o Rokas Jokubaitis du - 52:60.

Po N.Hayeso ir L.Lekavičius taškų komandas ketvirtojo kėlinio pradžioje skyrė vos 3 taškai, tačiau varžovai vėl atsiplėšė - 57:68. Iš viršaus įdėjo J.Lauvergne, M.Grigonis surinko penkis taškus iš eilės, o tritaškį pataikė ir L.Lekavičius - 67:75. Rungtynių pabaigoje po tris taškus dar pelnė R.Jokubaitis ir N.Hayesas, tačiau teko pripažinti varžovų pranašumą - 73:83.

„Žalgiris": M.Grigonis 16, T.Walkupas 14 (5 rez. perd.), L.Lekavičius 11 (4 rez. perd.), N.Hayesas 11, R.Jokubaitis 5, A.Milaknis 5, A.Rubitas 4 (7 atk. kam.), J.Lauvergne 4 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 2 (5 atk. kam.), M.Gebenas 1.

CSKA: M.Jamesas 21 (5 rez. perd.), T.Shengelia 18 (7 atk. kam.), D.Hilliardas 17, J.Voigtmannas 11, N.Milutinovas 10 (14 atk. kam.).