respublika.lt

D.Kreivys bus velniškai skaidrus ministras

(0)
Publikuota: 2020 gruodžio 05 13:50:56, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Cironkos koliažas

„Būsimas energetikos ministras Dainius Kreivys vandenyje neskęsta ir ugnyje nedega. Atsakydamas į priekaištus dėl interesų konfliktų, jis aiškina, kad pamokas išmoko. Reiškia, nuo šiol viską derins taip subtiliai, jog įtartinų darbelių niekas nė nepastebės. Ir verslo reikaliukus prasuks, ir liks skaidrus kaip krištolas", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 


Seni pono Kreivio darbeliai kartais visgi prisimenami. Kai prezidentas egzaminavo kandidatą, jis paminėjo ir abejones dėl sugebėjimo derinti interesus. Būtų negražu to visai neprisiminti, žinant, kad kadaise motinos valdomai įmonei skirti europiniai milijonai privertė poną Kreivį trauktis iš ūkio ministro posto. Kandidatas paskubėjo sklaidyti prezidento abejones. „Interesų konfliktų derinimą ir prevenciją tikrai esu neblogai įvaldęs. Pamokos tikrai išmoktos", - patikino ponas Kreivys. Jau kitą rytą pasklido informacija, kad kandidato valdoma įmonė po keistų susitarimų su sostinės savivaldybe pastatė daugiabutį toje vietoje, kur planuoti socialiniai butai. Kartu su informacija vėl pasklido neskaidrus kvapelis, tačiau prie pono Kreivio jis vėl neprilipo. Prezidentas treptelėjo kojele, bet vis tiek nutarė: Kreivys tinka. Išmokta dar viena interesų derinimo pamoka, ponas Kreivys vis skaidrėja ir skaidrėja.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar 1,8 mlrd. Rūdninkų karinio miestelio kaina jums atrodo adekvati?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +18 C

+11 +20 C

+15 +23 C

+19 +24 C

+22 +29 C

+17 +30 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s