respublika.lt

V.Čmilytė-Nielsen prezidentą ir anūką mokys žaisti šachmatais

(0)
Publikuota: 2021 rugsėjo 10 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Gitanas Nausėda, Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Gabrielius Landsbergis. Liudos Mackevičienės koliažas.

Paaiškėjo, kodėl niekaip nepaskiriamas ambasadorius į Lietuvos atstovybę prie Europos Sąjungos. Ogi todėl, kad prezidentas Gitanas Nausėda ir garsiausias šalies anūkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis yra nevykę šachmatininkai. Teks įsikišti Seimo pirmininkei, šachmatų Europos čempionei Viktorijai Čmilytei-Nielsen.

 

 

Seimo pirmininkę šioje istorijoje paminėjo pats prezidentas. „Kaip pasakytų Viktorija Čmilytė, puiki šachmatininkė: ėjimas yra ne mūsų", - taip nesugebėjimą paskirti ambasadoriaus paaiškino Nausėda. Užsienio reikalų ministras atkirto, kad jis nuolat atlieka ėjimus, tik iš to nieko neišeina. „Vyriausybė ne pirmą kartą teikia kandidatą. Tas kandidatas yra atmetamas ir vėl sprendimas yra Vyriausybės pusėje", - teisinosi Landsbergis. Susitikus tokiems šachmatininkams, nieko gero nelauk. Figūras galima stumdyti amžinai, bet ambasadorius taip ir neatsiras. Galbūt padėtų profesionalo įsikišimas, o šiuo atveju profesionalė yra Čmilytė. Su šachmatų subtilybėmis ji supažindintų greitai, nors kyla įtarimas, kad jai tarpininkaujant tarp prezidento ir ministro vis tiek būtų amžinos lygiosios. Kitaip sakant, jokio rezultato.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

0 +8 C

+1 +8 C

+2 +9 C

+7 +12 C

+10 +15 C

+10 +15 C

0-5 m/s

0-6 m/s

0-5 m/s