respublika.lt

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tęsia tinklalaidžių ciklą „Kas svarbu ŠIANDIEN?“

(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 26 12:57:47, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Komunikacijos skyrius
×
nuotr. 1 nuotr.
Smurtas. Asociatyvi pixabay nuotr.

Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymui - dešimt metų. Per tą laiką sukurta sistema geba gana veiksmingai reaguoti į pagalbos iškvietimus, smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims atstovauja valstybė, kuri garantuoja ir specializuotos kompleksinės pagalbos teikimą. Visgi, yra spragų, kurias reikia taisyti. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo įstatymo pataisas, kurios užtikrintų efektyvesnę smurtą artimoje aplinkoje patiriančio ar patyrusio asmens apsaugą bei pagalbos teikimą. Tarp siūlymų - apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis, specializuotos kompleksinės pagalbos akreditavimas ir kiti dalykai.

 

Apie visa tai pasakoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės skyriaus patarėjas Eitvydas Zurba ir Viešosios policijos valdybos viršininkas Mindaugas Akelaitis.

Tinklalaidę rasite čia: https://bit.ly/3xtudwH.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar paspirtukininkams šalmai turėtų būti privalomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia kalba bendraujančių žmonių padaugėjo jūsų gyvenamojoje aplinkoje?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+5 +11 C

+6 +11 C

+7 +12 C

+9 +13 C

+12 +19 C

+18 +20 C

0-7 m/s

0-6 m/s

0-5 m/s