respublika.lt

S.Kairio receptas: daugiau pinigų, mažiau klausimų

Publikuota: 2023 rugpjūčio 26 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Bernacko koliažas

Turbūt kiekvienas politikas norėtų susižerti kuo daugiau pinigų ir sulaukti kuo mažiau klausimų. Tokiu atveju ir kišenės pilnos, ir galva rami. Kultūros ministras Simonas Kairys tarp kitų politikų išsiskiria tuo, kad šio noro net neslepia.

 

Apie pinigus ir klausimus Kairys prabilo sulaukęs priminimo apie „čekučių" skandalą, į kurį ir jis buvo įsivėlęs. Kaip žinoma, iš trijų ministrų Kairys į visuomenės pasipiktinimą reagavo stoiškiausiai.

Jurgita Šiugždinienė atsistatydino, Gintarė Skaistė dalį ištratintų lėšų grąžino, o kultūros ministras... nieko. Nei atsistatydino, nei grąžino. Kairys ir dabar yra įsitikinęs, kad pasielgė teisingai. „Aš visada teigiau ir teigsiu, kad pinigų grąžinimas kelia dar daugiau klausimų. Tada tu pripažįsti, kad esi padaręs kažkokį labai blogą dalyką", - svarsto ministras.

Jis galėtų būti pavyzdys visiems politikams. Kiti, prispausti prie sienos, bent pavaizduoja, kad jiems rūpi visuomenės pasipiktinimas, viešoji opinija ir skaidrumo standartai. O Kairys rėžia tiesiai šviesiai: pinigų man reikia, klausimų - tikrai ne.

Dar galėtų pridurti patarlę: daug žinosit, greit pasensit. Visuomenė turėtų suprasti, kad tik pinigus reikia atiduoti politikams, o klausimus - pasilaikyti sau.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
32
F

Dienos klausimas

Ar žiūrite žinias per televiziją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-10 -5 C

-5 -2 C

-9 -4 C

-8 -3 C

-7 -2 C

-10 -5 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-6 m/s