respublika.lt

R.Žemaitaitis varžovams smogs elnio kumpiu

(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 06 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Remigijaus Žemaitaičio „Facebook" profilio nuotr.

„Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui netrūksta ne tik politinių, bet ir kulinarinių ambicijų. Šiandien jis bandys tapti kopūstienės virimo čempionu. Nukonkuruoti varžovus politikas tikisi ypač svariu (tiesiogine to žodžio prasme) kulinariniu argumentu - elnio kumpiu.", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 


Žemaitaičio polinkį į kulinariją „Elito naujienose" jau esame minėję, bet vis atrodė, kad jo bandymai gaminti yra mėgėjiški, tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas. Ogi ne - viskas labai rimta. Jei nebūtų rimta, politikas nedalyvautų kopūstienės virimo čempionate, kuris šiandien vyks Užventyje, Kelmės rajone. Ir neruoštų čempionatui savo didžiojo korizio - elnio kumpio. Pamatę tokį ingredientą, varžovai gal net pasiduos be kovos. Tikėkimės, kad į renginį neužsuks nė vienas vegetaras, nes jis nuo tokio kumpio vaizdo galėtų ir nualpti. Žodis „čempionatas" skamba išdidžiai, todėl, jei Žemaitaičiui pavyks laimėti, jis galės į kolegas parlamentarus žiūrėti iš aukšto. Juk dauguma seimūnų kopūstus nešioja ant pečių, o ne vartoja juos pagal paskirtį.

 

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s