respublika.lt

Nuo antradienio atvykstantiems į Lietuvą privaloma elektroninė registracija

(0)
Publikuota: 2020 rugsėjo 15 08:17:04, Kornelija Mykolaitytė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Nuo antradienio atvykstantiems į Lietuvą privaloma elektroninė registracija. Dainiaus Labučio nuotr.

Visi keleiviai, atvykstantys į Lietuvą reguliariais, specialiais ar užsakomaisiais reisais oro, jūrų ar sausumos transportu, nuo antradienio turi elektroniniu būdu pateikti savo asmens duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC).

 


Kiekvienas keleivis dar iki kelionės pradžios turi užpildyti elektroninę anketą NVSC interneto svetainėje ir gautą patvirtinimą - vadinamąjį QR (angl. Quick Response - greitas atsakymas) kodą - pateikti vežėjui įlaipinimo į transporto priemonę metu. Jei asmuo neturi mobiliojo įrenginio ar interneto prieigos, vežėjai privalo sudaryti sąlygas, kad elektroninę anketą būtų galima užpildyti pasinaudojant vežėjų suteiktomis priemonėmis, teigia ministerija.

Šis sprendimas netaikomas tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar griaudžiant naudojatės elektros prietaisais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+14 +19 C

+15 +20 C

+18 +23 C

+18 +23 C

+20 +25 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s