respublika.lt

NAUJAUSI DUOMENYS IŠ VYRIAUSIOSIOS RINKIMŲ KOMISIJOS KREIPIMASIS Į DARBININKUS IR VALSTIEČIUSnuotraukos (231)

2020 spalio mėn. 27 d. 13:30:39
Respublika.lt inf.

12 valandą „Respublikos“ interneto portalas gavo tokio turinio žinutę:

×
nuotr. 3 nuotr.
Balsavimas. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

 

Laba diena, VRK gautas pranešimas, kad publikacija „Skaitytojos laiškas: Kodėl nebalsuosiu už konservatorius?“ yra viešinama pirmajame interneto puslapio https://www.respublika.lt/ puslapyje. Pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintų Rekomendacijų dėl politinės reklamos skleidimo politinės kampanijos laikotarpiu 24 punktą,  rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu interneto svetainėse, naujienų portaluose, spaudos leidiniuose draudžiama skelbti naujus Rekomendacijų 3.4 papunktyje minimus pranešimus, komentarus. Iki agitacijos draudimo pradžios paskelbtos medžiagos nebūtina pašalinti, tačiau ji neturi būti matoma pirmuose informacinių svetainių, naujienų portalų puslapiuose (24.2). Prašome pašalinti iš pirmojo informacijos sklaidos puslapio publikaciją ir apie veiksmus informuoti. Dėkojame. Pagarbiai Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyrius“.

***

Nedelsdami nė minutės išsiuntėme atsakymą:

Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyriau, ačiū, kad lankotės mūsų „Respublikos“ svetainėje. Deja, ne jūs vieni. Pastaruoju metu mūsų svetainę užplūdo tokia gausa lankytojų, kad turinio valdymo sistema ėmė ir užstrigo. (Turbūt kažkas panašaus, kaip per prezidento Adamkaus rinkimus Kaune.) Bandėme kviesti meistrą, bet jis dabar pietauja. Kai baigs, žadėjo skubiai apsilankyti ir sutaisyti sistemą, jei tik sugebės. Dar kartą dėkojame už bendradarbiavimą, jei bus dar kokių pastabų, būtinai praneškite. Pagarbiai portalo savininkas, deja, nieko neišmanantis apie kompiuterius Vitas Tomkus“.

***

Svetainės lankytojams: kol bus pašalintos techninės kliūtys, maloniai prašome savo lankytoją jokiu būdu neskaityti „Skaitytojo laiško: Kodėl nebalsuosiu už konservatorius?“, kuris „Nuomonių ir komentarų“ skyrelyje. Jei vis dėlto smalsumas nugalės ir Tamstos įkišite ten savo nosis, primygtinai  rekomenduojame vietoje pavadinimo „konservatoriai“ skaityti „pypt!“. Ačiū už supratimą. Tik būtinai neužmirškite atlikti savo pilietinę pareigą. Su savo žmona. (Prieš užmiegant.)

***

Ką tik gavome atsakymą iš Vyriausiosios rinkimų komisijos:

Sveiki, dėkojame, Jūsų laišką gavome. Jeigu bus daugiau pranešimų, neabejotinai informuosime. Lauksime naujienų apie tai, ar pavyko pašalinti agitaciją iš pirmojo portalo puslapio. Pagarbiai Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyrius“.

***

Kažkas negerai. Ne tik su mūsų kompiuteriais, bet ir su meistru. Kiek kartų skambinome, tiek kartų nekėlė ragelio. Yra tik du variantai: arba pasigėrė, arba vėl užstatė telefoną, nes restoranuose jis niekuomet neturi pinigų susimokėti. (Žinia, kad dėl „Pyyypt!“ blokados „Respublikoje“ yra labai maži atlyginimai.) Galimas dar trečias variantas: meistras užgėrė ir užmigo. Tokiu atveju mums belieka kantriai laukti, kol pabus. Kreipiamės į visus svetainės lankytojus! Pamatę miegantį žmogų, papurtykite ir pasakykite: „Laikas keltis!“ Dar geriau būtų, jei pašnibždėtumėte jam į ausį: „Pabudome ir kelkimės!“ Jei striktels ir pradės dainuoti - tai mūsų žmogus. O jei pradės piktintis, drąsiai galit jį „atjungti“, nes tai ne mūsiškis. O skundikus iš „Pyyypt!“ partijos prašome apie šį incidentą būtinai informuoti Vyriausiąją rinkimų komisiją. Kai tik sugebėsime, būtinai pasitaisysime! Nors atvirai prisipažinsime, kiek bandėm, nei karto nepavyko. Ko gero, esam nepataisomi. Kaip visi respublikonai.

***

Vito Tomkaus PASIAIŠKINIMAS VRK ir piktiems komentatoriams:

Tamstoms, sakot, nepatinka, kad aš iš VRK tyčiojuosi? O man nepatinka, kai VRK tyčiojasi iš manęs. (Kalbu tik už save, o ne už Lietuvą, kurios vardu mėgsta dangstytis net ne lietuviai.) Ar nepasityčiojimas, kai emigrantų balsas už „Nacionalinį susivienijimą“ nebuvo ambasadoje užskaitytas? Ar nesityčioja iš manęs VRK, kai žada pažeidimus įvertinti tik po rinkimų? (T.y. - kai bus „šaukštai po pietų“.) Ar nesityčioja iš manęs VRK, kai visomis priemonėmis puolama Karbauskio partija ir visaip menkinama premjero reputacija, nors agitacija visiems draudžiama? (Jei draudžiama tik man, o kitiems galima, tegul VRK taip garsiai ir pasako, kad nuo tada iki tada įsigalioja dvigubi standartai: kas galima visiems, Tomkui - ne!) Kodėl, renkant prezidentą Kaune kompiuteriai gali „užlūžti“, o renkant seimo narius Vilniuje ne? Nebent man VRK įrodys, kad seimūno kėdė yra svarbesnė nei prezidento postas... Pabaigai pacituosiu garsiai nuskambėjusią frazę: „VRK nustokite krūpčioti prieš „pypt-pypt-pypt!““

***

Vito Tomkaus kreipimasis į darbininkus ir valstiečius:

Valstiečiai ir buvę kolūkiečiai bei policininkai, būkit geri, negąsdinkite mano portalo skaitytojų, kad, laimėjus „pypt“ partijai, uždarys „Respubliką“. Nemėgstu spekuliacijų ir kai dangstosi manimi. (Kiek kyšių mano vardu jau paimta, ir kad bent vienas su manimi pasidalintų - kur tau!) Kas belaimėtų rinkimus, „Respublikai" blogiau nebus, nes seniai ją remiu, primokėdamas iš savo kišenės. (Kaip paskutinis durnius pats save per laikraštį agituoju nebebūti durniumi.) Kuo greičiau „Respubliką" uždarys - tuo greičiau sėsiu prie atsiminimų knygos. Tada tikrai milijonus uždirbsiu. (Ne iš skaitytojų, kurių nedaug beliko, bet iš knygos „herojų", kad savo atsiminimais nesidalinčiau.) Valdant „valstiečiams" su Skverneliu, lietuviškos žiniasklaidos gyvenimas nė kiek nepagerėjo: Lietuvos valdžia skyrė lėšas tik svetimšalių propagandai, o lietuvišką ignoravo. Visų pirma, kalbu apie mokslo, švietimo, kultūrinę ir patriotinę spaudą. Geriau niekam neduotų. Nes nemiela mokėti mokesčius, kai po to iš Lietuvos biudžeto šeriami sorososai, kurie naikina paskutinę lietuvišką spaudą. Ar jūs įsivaizduojate, kad, pavyzdžiui, tokioje Norvegijoje aš paleisčiau už dyką „15min", o mane karališkoji šeima milijoninėmis išmokomis dotuotų - už nacionalinės spaudos naikinimą? O pas mus taip buvo. O kaip jaustųsi naujai iškepta „valstiečių" partija, jeigu, vietoj jai priklausomų išmokų, tąkart ją būtų įmetę į vieną puodą su sisteminėmis partijomis ir lieptų bendrai lėšas pasidalinti? O su mūsų nacionaline žiniasklaida taip buvo, yra ir, jaučiu, bus. Bet mes jau prie to įpratome, kaip nors išgyvensime. Svarbu, kad būtų bent vienas lietuvis, kuriam mes dar reikalingi.

Parašykite savo komentarą:
  Skaityti komentarus (231)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EKONOMIKA: didžiausią apyvartos mažėjimą trečią ketvirtį patyrė oro transporto įmonės bei kelionių agentūros.
 • PAREIŠKIMAS: D. Trumpas pareiškė paliksiantis Baltuosius rūmus, jei J. Bidenas oficialiai būtų paskelbtas nugalėtoju.
 • VOKIETIJOJE: pastarąją parą užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius padidėjo 22 806 ir viršijo 1 mln.
 • EISMAS: ankstų penktadienio rytą Lietuvoje kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.
 • ĮŽIEBIMAS: eglės įžiebimu Kauno rajono bendruomenė pirmoji žengia į šviesų Kalėdų laukimo metą; Penktadienio vakarą Raudondvario dvaro parke bus įžiebta 2020-ųjų Kalėdų eglė.
 • APTARS: šiandien Prezidentūra aptars Alytaus rajono svarbiausius klausimus nuotoliniu būdu.
 • GAISRAS: vėlyvą naktį, 01.22 val., Klaipėdoje iš degančio buto evakuoti gyventojai.
 • GIMTADIENIS: Šiandien „Vakaro žinių" dienraštis, leidžiamas nuo 1999 m., švenčia 21-ąjį gimtadienį! Dėkojame ištikimiems skaitytojams už kartu praleistus metus.
 • KORONAVIRUSAS: Lietuvoje nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.
 • PERKA: sostinės savivaldybė perka 55 socialinius butus įvairiuose miesto rajonuose – 10 vieno kambario butų, 10 – dviejų, 10 – trijų ir 5 keturių kambarių butus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jau puošiatės namus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +3 C

-1 0 C

 

-1 0 C

 +4 +5 C

+1 +2 C

 

 +1 +3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1900 PLN - 4.4749
RUB - 90.1153 CHF - 1.0813
GBP - 0.8913 NOK - 10.5705

Nuorodos