respublika.lt

K.Navickas žemės ūkį apginkluos paspirtukais

(0)
Publikuota: 2021 rugsėjo 22 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
K. Navickas. Arūno Bernacko koliažas

„Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas nutarė atimti iš pavaldinių tarnybinius automobilius ir juos pakeisti paspirtukais. Žinant, kaip ministrui rūpi aplinkosauga, nereikėtų nustebti, jei netrukus jis paspirtukais pakeis ir ūkininkų traktorius.“,- ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".


Ministerijoje visgi liks vienas tarnybinis automobilis su vairuotoju ir jis bus skirtas pačiam Navickui, nes juk nedera ministrui gadinti kostiumo, riedant paspirtuku per balas. Kitiems ministerijos „šulams" teks keisti įpročius. Jei norės kažkur važiuoti, teks čiupti paspirtukus arba naudotis pavėžėjų paslaugomis ir automobilių nuoma. Paspirtukų, beje, ministerija jau prisipirko. Sako, taip bus gerokai pigiau nei, išlaikyti tarnybinius automobilius, tačiau nuo kada valdininkams rūpi išlaidos? Ar nebus taip, kad pokyčius paskatino kita priežastis - „žaliasis kursas"? Juk Navickas yra buvęs aplinkos ministras ir aplinkosauga jam rūpi tikrai labiau nei žemės ūkis. Tokiu atveju ūkininkai turėtų sunerimti, nes ministro fantazijai dar liko daug erdvės. Ne paslaptis, kad traktoriai daug dūmija, todėl jie gali sulaukti Navicko nemalonės. Būtų taip žavu ir šiuolaikiška, jei ūkininkai savo valdas apvažiuotų paspirtukais. Na, o arti galėtų senoviškai - arkliukais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar pastaruoju metu savo aplinkoje dažnai girdite žmones kalbant kitomis kalbomis (ne lietuviškai)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+13 +18 C

+13 +18 C

+16 +20 C

+13 +19 C

+18 +20 C

0-7 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s