Kauno prekybos centre "Akropolis" šeštadienio popietę užsidegus stogui evakuojami žmonės.
Bendrasis pagalbos centras skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 popietę, 15.18 val., gavo pranešimą, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, prekybos centre "Akropolis", dega stogas, evakuojami žmonės.
Į įvykio vietą išsiųstos Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.Pirminiais duomenimis, gaisras buvo kilęs ventiliavimo sistemoje.
Prekybos centre susidariusią padėtį pakomentavo Kauno „Akropolio" valdytoja Brigita Kuodytė.
Pasak jos, Kauno „Akropolyje" dėl restorano „GUACAMOLE" virtuvėje kilusio gaisro buvo nedelsiant pradėta lankytojų ir darbuotojų evakuacija. Evakuacijos metu prekybos centre buvo daugiau kaip 3500 lankytojų ir darbuotojų, visi jie evakuacijos metu pastatą paliko per 10 min.
Pirminiais duomenimis, dėl įvykio prekybos centre nenukentėjo nė vienas žmogus.
"Bendradarbiaujame su atsakingomis tarnybomis ir aiškinamės įvykio aplinkybes, jų priežastis galėsime pateikti atlikę detalesnį tyrimą", -sakė B. Kuodytė.