respublika.lt

Kaip Batka ėmė vykdyti Lietuvos islamizaciją (178)

2021 liepos 12 08:50:00
Olava STRIKULIENĖ

„Respublikos" savaitės akiratyje - kasdien besikeičiantys rekordiniai neteisėtų imigrantų kiekiai. Žingsniuojantys į Lietuvą per kiaurą Europos Sąjungos rytinę išorinę sieną. Kurią, kaip dabar išaiškėjo, iš tiesų saugojome ne mes, bet Baltarusijos pasieniečiai. O dabar, matyt, jiems nusibodo Briuseliui be jokios darbo sutarties dirbti. Matyt, batka Aliaksandras uždraudė dirbti viršvalandžius be jokios garantijos, kad baltarusiai pasieniečiai užsidirbs briuselines pensijas. Mūsiškė pusė ES išorinės sienos saugojimą, matyt, tik imitavo. Galbūt sieną nuoširdžiai saugojo tik keturkojai, o kiti gal saugojo, kad nepastebėti vaizdo kamerų į Lietuvą saugiai prasmuktų baltarusiškų cigarečių kontrabandininkai?

×
nuotr. 1 nuotr.
EPA-Eltos nuotr.

 

 

Šios savaitės pirmadienio duomenimis, šiemet į Lietuvą atžingsniavo 1232 neteisėti imigrantai. Nieko baisaus. Savaitės pabaigoje - dar daugiau atžingsniavo. Tuoj skaičiuosime ir dešimtis tūkstančių. Be dokumentų, be tikrų vardų, pavardžių. Su išgalvotomis istorijomis, sufantazuotomis darbinėmis kvalifikacijomis ir su išgalvotais gimimo metais. Galėsime džiūgauti, kad atsigauna ištuštėję, senstantys Lietuvos regionai. Jų palapinių miesteliuose, moduliniuose nameliuose vėl krykštauja vaikučiai. Ką krykštauja - neaišku. Tikėtina - ne keiksmažodžius. Arabiškus, afganiškus, somalietiškus ir t.t. Nes šių kalbų lietuvių kalbos besigėdijantis intelektualusis influencerių ir šiaip vemiančių žvaigždučių žiedas dar neįsisavino. Tačiau bent nereikės mūsiškiams influenceriams, gelbėjantiems Afrikos vaikus, vykti į Afriką. Kad paglostytų mažo etiopo galvutę ir pasidarytų selfį. Turėsime čia, vietoje, etiopų, kurdų, irakiečių ir t.t. Ir didesnių, ir mažesnių. Jei ir toliau taip sparčiai didinsime Lietuvos gyventojų kiekį.

Jei Batka mums padės spręsti šalies demografinę problemą, tuoj turėsime du Kapčiamiesčius, dvejus Lazdijus, tris Varėnas ir t.t. Miestelius senoviškus ir naujoviškus. Pvz., Kapčiamiestį iš palapinių. Tiek apšnerkštą, tiek neteisėtų imigrantų-IT „specialistų", „programuotojų", „inžinierių" apdergtą, kad jau nežinai, kur esi. Graikijos Lesbo saloje, Italijos Lampedūzoje ar šalia Druskininkų.

Rasė nukonkuruos vaivorykštę

Kita vertus, kai šių „programuotojų" skaičius pasieks kritinę masę, tarkime, jų atžingsniuos koks nors pusmilijonis, jų dejonės bei žmogaus teisių pageidavimai nustelbs LGBT bendruomenės pageidavimus. Įsižeidęs arabas yra pats didžiausias įsižeidusio Simonko ar įsižeidusios Aušrinės konkurentas. O įsižeidusi nėščia arabė Grigiškėse yra daug baisiau už aršiausią vietinę feministę. Nes su feministe bent gali kalbėtis ir nesusikalbėti lietuviškai, o su arabe - niekaip. Jei ant nedraugiškų, homofobų, rasistų lietuvių įsižeidę ateiviai kreipsis pagalbos į Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Tomą Vytautą Raskevičių, „okeanidžių" strateginiai uždaviniai savaime nueis į antrą planą. O gal į trečią. Kai pandemija rudeniop atsinaujins. Kas ta vaivorykštė, jei Lietuvoje palapinių ir modulinių namelių miesteliai ištisai kaukia? Net lūpų nespėji pasidažyti, aukštakulnių apsiauti. Tik gink teises ir gink. Vos viena pakampė prityla, žiūrėk - jau kitoje pusėje Lietuvos kažkas arabiškai kaukia. Reikalauja Alacho rūstybės. Nes žmogus bėgo į Londoną, o Lenkija atgal į Lietuvą parvarė. Kaip aviną.

Kitas klausimas - ar turime Lietuvoje valdžią? Drąsią priimti sprendimus, nebūtinai suderintus su Briuseliu. Nes Briuseliui labiausiai patiktų, kad nelegalai uždengtų Lietuvos teritoriją 3-5 sluoksniais, bet nė vienas iš čia tolyn į Vakarus neprasmuktų. Matome tik išsigandusią vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę, kalbančią apie hibridinį karą prieš Lietuvą. Ir apie Vyriausybės ekstremalių situacijų komisiją. Na, dar žada tartis su Turkija ir Graikija, kaip ateivių registracijos, deportacijos klausimus spręsti. Na, dar tarsis su Bagdadu. Kad įtikintų irakiečius nesėsti į lėktuvus, skrendančius į Minską. Kas įtikins? Koks šeichas? Ar galima įtikinti žmogų, kuris tiki džinais, tikisi patekti į Londoną ir ten atsidurti rojuje? Jei yra žmonių, tikinčių Gerovės valstybe, tai lygiai taip pat pasitaiko irakiečių, nepaliečių, etiopų, kurie bet kokiomis sąlygomis vis vien skubės į rojų.

Tvora nukonkuruos rasę

2015 metais, kai Angelos Merkel kvietimu į Europą plūstelėjo milijonai musulmonų, Briuselis labai pyko ant Vengrijos premjero Viktoro Orbano, kuris pasienyje su Serbija, Kroatija ir Rumunija įsakė pastatyti tvoras. 175 km, 41 km ir 70 km ilgio. Ach, kaip kitos ES šalys Vengriją gėdino. Kiek skundų sulaukė Europos Teisingumo Teismas. O šiomis dienomis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas pats apžiūrėjo Vengrijos sieną su Serbija. Ir pareiškė, kad tokia siena 80-95 proc. sumažina neteisėtų imigrantų srautus.

Ar galime pastatyti sieną kaip vengrai? Jei sugebame statyti dangoraižius, sugebėtume pastatyti ir sieną. Tokią kaip sovietmečiu. Tačiau bijome, kad Vakarai mus pasmerks. Nors tuos kelis procentus, kurie persikabarotų per sieną, galėtume apnakvindinti tik vienai nakčiai. Tapatybių tikrinti neverta. Nes, kai žmogus neturi paso, meluoja savo metus, pavardę, gimimo vietą, jo tapatybę galima nustatyti tik pagal genomą. Jį sulyginus su artimo giminaičio genomu. Tokie DNR tyrimai Lietuvai per brangūs, be to - kur tuos artimus giminaičius surasti? Negi ir juos pasikviesti iš Irako? Tad paprasčiau įteikti atvykėliui maisto paketą, žemėlapį ir kompasą. Tranzuok. Keliauk toliau. Kaip per Lietuvą keliauja iš Baltarusijos meškos, šernai. Ar juos rūšiuojame? Ar meškai suteikiame palapinę, laikiną pastogę, higieninių paketų? Aišku, ne. Tad ir tu, hibride, neišrūšiuotas keliauk toliau į Vakarus. Kur Angela angelo balsu šaukia. Bet mes kažkodėl statome palapines, modulinius namelius. Vadinasi, patys norime, kad hibridinio karo dalyviai kuo ilgiau pas mus užsibūtų. Dalis, pavargę nuo bastymosi, gal net taptų sėslūs. Palapinių, modulinių namelių miesteliai - būsimų getų užuomazgos.

Geriau gudo kaimynas - lietuvis nei kaimynas - arabas

Tačiau Baltarusijos Batka, norėdamas atkeršyti už Lietuvos užsienio politiką, daro klaidą. Baltarusiams geriau gyventi šalia prognozuojamų lietuvių, negu šalia sunkiau prognozuojamų arabų, afganų, sirų, irakiečių. O Batka būtent iš jų nori sukonstruoti naująją Lietuvą! Negi Batka nemato, kaip sunkiai susitvarko Izraelis su palestiniečiais ir arabų pasauliu. Negi tokio paties neprognozuojamo pasaulio pageidauja prie Baltarusijos? Kad gudės, neapsidangsčiusios skaromis, bijotų ne tik į Gariūnus, bet ir į Vilniaus „Akropolį" užsukti. Lietuviai gali pravardžiuotis, reikalauti Aliaksandro Lukašenkos režimui sankcijų, keikti Astravo atominę, bet vis vien charakteriu daug taikingesni už arabus. Niurzga, bamba, bet džihado neskelbia.

Dar vienas dalykas - kodėl mes turime čia priimti, maitinti, apnakvindinti, suteikti higienines sąlygas ateiviams iš Afrikos, jei Lietuva niekada nebuvo Afrikos kolonizatorė. Galų gale, ne mes bombardavome Siriją, ne mes „įvedinėjame taikas, demokratijas" pasaulyje. Ne dėl mūsų nuodėmių ir kalčių Afrika ir Azija kaip patrakusios veržiasi į Vakarų Europą.

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (178)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • RENTGENAS: Muitinės departamentas iš kinų perka rentgeno aparato įrengimą Kenos muitinėje pasienyje su Baltarusija.
  • ŠILDYMAS: Visoje Lietuvoje rugsėjo mėn. už šilumą mažiausiai moka AB „Kauno energija" aptarnaujami vartotojai (3,26 ct/kWh su PVM), daugiausiai – UAB „Litesko" filialo „Biržų šiluma" aptarnaujami vartotojai (9,01 ct/kWh su PVM).
  • DEPORTACIJA: JAV valdžia pradėjo deportuoti daugelį iš daugiau kaip 12 tūkst. migrantų, kirtusių sieną iš Meksikos Siudad Akunjos ir įsirengusių stovyklą šalia Teksaso Del Rijaus.
  • PAKEITIMAS: Įstatymo projekte numatytas Darbo kodekso pakeitimas numato „mamadienius“ ir „tėvadienius“ suteikti šeimoms, auginančioms 2 ir daugiau vaikų iki 16 m.: priėmus šį teisės aktą šeimų, galinčių pasinaudoti „mamadieniais“ ir „tėvadieniais“, padidėtų 34,6 tūkst. iki 131,6 tūkst.
  • SAVIŽUDYBĖ: Praėjusią savaitę, įtariama dėl patirto mobingo, nusižudė Respublikinės Vilniaus Lazdynų universitetinės ligoninės medikas.
  • PINIGAI: Labiausiai per metus (2021 metų rugpjūčio mėnesį, palyginti su 2020 metų rugpjūčio mėnesiu) brango būstas, vanduo, elektra, dujos ir kitas kuras – 13,7 proc.
  • INFLIACIJA: Rugpjūčio mėnesį metinė infliacija, pasiekusi 5,3 proc. žymą, užfiksavo didžiausią rezultatą nuo 2009-ųjų.
  • SULAIKYMAI: Per savaitgalį vykusius antikarantininius protestus Australijoje suimti 200 žmonių.
  • ENERGIJA: Vilniaus transformatorių pastotėje pirmadienį bus pristatyta pirmoji regione vieno megavato galios perdavimo tinklo eksperimentinė baterija.
  • GIRTUMAS: Vilniuje prie vairo girta sustabdyta televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė pripūtė 2,36 prom. ir atsidūrė areštinėje.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar manote, kad mitingai prieš valdžią vyksta dėl to, jog organizatoriai patys siekia valdžios?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +7 C

+4 +7 C

 

+2 +12 C

+6 +12 C

+6 +13 C

 

+9 +14 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-11 m/s

       

Nuorodos