respublika.lt

Joninių šventė aplankė ir mažuosius

(0)
Publikuota: 2019 birželio 25 15:42:33, VŽ informacija
×
nuotr. 5 nuotr.
Kūdikių namų personalo nuotr.

Rengdamiesi šventėms, kurias dažnas iš mūsų praleidžiame su šeimos nariais ir artimaisiais, ne visada susimąstome, kad čia pat yra žmonių, kuriems, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, šventės tėra skambus žodis ar raudonas skaičius kalendoriuje, bet nieko daugiau.

 

Laimei, net šiais laikais, kai nuolat kalbama apie žmonių susvetimėjimą arba visuomenėje įsigalinti žiaurumą, atsiranda asmenybių, kurios supranta, jog duoti yra geriau negu gauti. Taip, suvieniję jėgas Labdaros ir paramos fondas „3 milijonai“ bei Lietuvos BBQ asociacija (Halina Bovševič ir Aurelijus Bavočiūnas), surengė Joninių šventę kiek neįprastoje vietoje - Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose-pagalbos centre „Šeimos slėnis“

Šventės metu buvo siekiama mažuosius namų gyventojus supažindinti su šios, plačiai visoje Lietuvoje pažymimos šventėms tradicijomis, pamokyti liaudies dainų ir žaidimų. Vaikučiai, drauge su personalu, gal ir ne viską suprasdami, tačiau greitai įsitraukė į paparčio žiedo paieškas, dainavo jau išmoktas daineles ir čia pat mokėsi naujų, sukosi šokių rateliuose ir po vieną.

Pasak renginio iniciatorių, tai buvo pirma, tačiau, tikėtina, ne paskutinė „iškyla į gamtą“. „Mažiesiems dėmesio ir žmogiškosios šilumos tikrai niekada nebus per daug. O jeigu visą tai dar papildo šokiai, žaidimai ir čia pat ant grilių pagamintas maistas, prie kurio ruošimo gali prisidėti ir jie patys, įspūdžių ir geros nuotaikos pasisemiama ne vienai dienai. Be šeimų augantiems vaikučiams tokio, pozityvios energijos užtaiso, labai reikia, tad pasistengsime, kad jie jį, kai tik leis sąlygos, gautų,“ – pažadėjo organizatoriai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s