respublika.lt

Dėl nepakankamo keleivių skaičiaus atšaukiamas skrydis iš Tenerifės

(0)
Publikuota: 2020 kovo 26 13:40:55, Malvina Baužytė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Lėktuvas. Eltos nuotr.

Penktadienį numatytas skrydis iš Tenerifės atšaukiamas dėl nepakankamo keleivių skaičiaus, Eltą informavo susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus patarėja Aldona Violeta Grinienė.

 

„Penktadienį, kovo 27 dieną, bus vykdomas vienas skrydis iš Londono. Lėktuvas yra pilnas, bus 220 keleivių. Dėl Tenerifės – skrydis atšauktas“, – Eltai sakė ministro patarėja.

Jos teigimu, skrydis iš Ispanijos salos nebus vykdomas todėl, kad nesurinkta pakankamai keleivių.

Skrydį organizuojanti kelionių agentūra „Tez Tour“ buvo informavusi, kad skrydis bus vykdomas tik užsiregistravus 150 ir daugiau keliautojų, primena ELTA.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar pastaruoju metu savo aplinkoje dažnai girdite žmones kalbant kitomis kalbomis (ne lietuviškai)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+13 +18 C

+13 +18 C

+16 +20 C

+13 +19 C

+18 +20 C

0-7 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s