respublika.lt

Ačiū R.Šimašiui, kad medžiai sužaliavo

2022 rugsėjo 20 06:00:00
„Vakaro žinių" Elito naujienos

Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasigyrė, kad neišpasakytai išgražino Gerosios Vilties gatvę. Ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose matosi, jog, sužaliavus medžiams, gatvė tikrai pagražėjo. Pasirodo, medžiai sostinėje žaliuoja tik mero dėka, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ Elito naujienose.

×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Cironkos koliažas

 

Meras negaili jėgų tik vienam dalykui - piarui. Neseniai jis feisbuke įdėjo dvi Gerosios Vilties gatvės nuotraukas. Vienoje gatvė dar plati, bet medžiai - be lapų, todėl akis bado „pavargę" daugiabučiai. Kitoje medžiai žaliuoja, negražių pastatų nesimato, tad vaizdas išties daug mielesnis akiai. Šimašius džiūgauja: kiek daug nuveikta, kaip gražu pasidarė. O iš tiesų nuveikta tik tiek, kad važiuojamosios dalies sąskaita atsirado parkavimo vietos ir krūmelių juosta. Vargu ar tuo verta didžiuotis kaip didžiu darbu. Nebent meras savo nuopelnu laiko ir žaliuojančius medžius, tada - kitas reikalas. Ačiū Šimašiui, kad šių medžių nenukirto, ne visiems Vilniaus medžiams taip pasisekė.

 

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
51
F
  • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
  • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
  • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
  • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
  • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
  • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
  • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
  • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
  • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
  • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s