Ketvirtadienį įvykęs premjero Gintauto Palucko atsistatydinimas įnešė sumaišties į visą valdžios darbą. Ne tik Vyriausybėje, bet ir Seime tvyro nežinomybė - ar gali keistis valdančiosios koalicijos sudėtis, kaip toliau vyks darbas?
Vienam Seimo nariui, socialdemokratui Giedriui Drukteiniui kirba ir kitas klausimas - ar tikrai teks valgyti savo paties kaklaraištį? Tokį pažadą politikas neseniai davė, kalbėdamas apie negandų krečiamą dabar jau buvusį premjerą G.Palucką.
„Ne taip jau yra lengva nukalti mūsų premjerą. Netgi galime visų žiūrovų akivaizdoje susilažinti. Aš jums siūlau - jeigu mūsų premjeras bus priverstas atsistatydinti spaudžiamas šitų klausimų, aš jums pažadu - aš suvalgysiu šitą kaklaraištį. Gerai? Bet jeigu mūsų premjeras neatsistatydins arba nebus priverstas atsistatydinti, jūs man padovanokite bučinį", - kiek daugiau nei prieš savaitę Rūtos Janutienės laidoje sakė Seimo narys G.Drukteinis.
Pažado žiūrovai nepamiršo. G.Paluckui atsistatydinus, šio vaizdo įrašo iškarpa pradėjo sklisti socialinėje erdvėje. „Žodis - ne žvirblis, kaklaraištis - ne desertas, bet teks ragauti", - komentavo Seimo narys Vitalijus Šeršniovas. Ir pridūrė: „Net ir tokie komunikacijos asai kaip Seimo narys G.Drukteinis kartais prašauna. Šį kartą - su lažybomis dėl G.Palucko. Tikiuosi, kaklaraištis ne iš šilko?"
„Gal žinote, kada ir kuriame restorane G.Drukteinis valgys savo kaklaraištį?" - klausė Vilniaus miesto tarybos narys Aleksandras Nemunaitis.
Buvęs europarlamentaras Valentinas Mazuronis neslepia, kad taip pat norėtų pamatyti tokį reginį: „Nekantriai laukiu, kur ir kada G.Drukteinis valgys savo kaklaraištį. Giedriau, atsiųskite nuorodą, kur tai galima pamatyti. Skanaus."
Jurbarko verslininkas Gintaris Stoškus komentavo, kad „dabar ir paaiškės, ar buvęs savivaldybės tarybos narys, seimūnas G.Drukteinis nerimtas pažadukas, ar žodžio žmogus."
Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Edvardas Baleišis abejoja, ar Seimo narys pažadą išpildys: „Norėčiau pažiūrėti, kaip G.Drukteinis valgo savo kaklaraištį. Jaučiu užsisakys kaklaraiščio formos torčiuką ir jį suvalgys. Bet labiausiai tikėtina, kad užmirš, ką pažadėjęs. Kaip ir visi socdemai..."
„Vakaro žinios" bandė susisiekti su G.Drukteiniu ir paklausti, ar politikas prisimena savo pažadą ir kada ketina jį įgyvendinti. Tačiau kol kas susisiekti nepavyko. Viešai jis šios situacijos taip pat dar nėra pakomentavęs.
G.Drukteinio viešai duotą pažadą galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/shorts/AP2FFZEdYAE