respublika.lt

VDU Švietimo akademija kviečia pedagogus studijuoti

2022 balandžio 06 09:35:00
Birutė Mačienė, Elta

Nuo šio trečiadienio iki balandžio 29 dienos Vytauto Didžiojo universitete (VDU) priimamos paraiškos pedagogų ir pagalbos specialistų, norinčių dalyvauti atrankoje dėl galimybės studijuoti logopedijos ar specialiosios pedagogikos modulius. Atrinkti kandidatai turės galimybę gauti projekto „Tęsk“ finansavimą.

×
nuotr. 1 nuotr.
VDU Švietimo akademija kviečia pedagogus studijuoti. Eltos nuotr.

 

Pasak VDU pranešimo, Specialiosios pedagogikos ar Logopedijos programų studijų trukmė – 1,5 metų, Klausos sutrikimų turinčių vaikų ugdymo (surdopedagogikos), taip pat ir Regos sutrikimų turinčių vaikų ugdymo (tiflopedagogikos) programų studijos truks 1 metus.

VDU Švietimo akademijos studijų koordinatorių Vaidos Lukšienės bei Romutės Šainer teigimu, pretendentams privalomas universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas, pedagogo kvalifikacija. Jie neturi būti iki šiol studijavę projektų „Tęsk“ arba „Švietimo inovacijos ir STEAM sričių plėtra bendrajame ugdyme, įskaitant mokytojų kaitą, kompetencijų gerinimą ir papildomo kvalifikacinio laipsnio įgijimą, skaitmeninio turinio rengimą ir skaitmeninių kompetencijų ugdymą bei STEAM atviros prieigos centrų veiklų plėtros“ lėšomis. Yra ir kitų bendrų ar kiekvienai programai priskirtų papildomų reikalavimų.

Paskaitos vyks nuotoliniu būdu, penktadieniais ir šeštadieniais, konsultacijos su dėstytojais – vakariniu metu po darbo. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir informacija pateikiama virtualioje „Moodle“ aplinkoje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s