respublika.lt

Plungės kultūros centre įsikurs Pinokio teatrinio vyksmo mokykla

2022 kovo 15 12:08:23
Plungės kultūros centro info

Kovo 24-25 dienomis Plungės kultūros centras organizuoja respublikinį vaikų teatrų festivalį ,,Vaikiško teatro pavasaris". Festivalis suvienys vaikų teatrinius kolektyvus iš Plungės, Klaipėdos, Ukmergės, Joniškio, Alytaus ir Žemaičių Kalvarijos. Per dvi dienas plungiškiai ir miesto svečiai galės pamatyti net keturiolika skirtingų spektaklių.

×
nuotr. 1 nuotr.
Renginio afiša. Plungės kultūros centro nuotr.Šių metų festivalio atmosferą ir veiklas sies vienas populiariausių literatūros klasikos personažų ,,Pinokis" ir jo pamokanti istorija, kurią pasakos Plungės kultūros centro teatro ,,Saula" aktoriai, vadovaujami režisierių Sigitos ir Romo Matulių. Tad kviečiame kovo 24-25 dienomis pasisvečiuoti Pinokio menų mokykloje, kurioje vyks spalvingos, kupinos nuotykių, pamokančios, skirtingos ir jaudinančios teatro pamokos, vyks įvairūs meniniai-edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, kūrybinės laboratorijos, šokių ir muzikos pamokos ir kiti smagūs netikėtumai. Festivalio veiklas kovo 25 dienos vakarą vainikuos profesionalaus teatro ,,Atviras ratas" muzikinis spektaklis visai šeimai ,,Senelės pasaka".

Teatro menas yra vienas populiariausių ir reikšmingiausių saviraiškos būdų ypatingai vaikams, nes ugdo jų kūrybiškumą, drąsą, vaizduotę, skatina kūrybiškai mąstyti ir veikti. Kviečiame apsilankyti festivalyje, smagiai praleisti laiką kartu su visa šeima, mokyklų ar darželių bendruomenėmis. Visa festivalio programa: www.plungeskc.lt
Projekto veiklas iš dalies finansuoja Plungės rajono savivaldybė.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +20 C

+13 +22 C

 

+15 +20 C

+22 +25 C

+23 +27 C

 

+19 +23 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-6 m/s