respublika.lt

Kaune pradėta tradicinės Pavasario mugės dalyvių registracija

2022 kovo 14 16:03:00
Birutė Mačienė, Elta

Laisvės alėjoje likus savaitei iki Velykų, balandžio 8–10 dienomis, šurmuliuos tradicija tapusi Kauno pavasario mugė, kuri gyventojus ir miesto svečius vėl kvies susitikti Laisvės alėjoje.

×
nuotr. 1 nuotr.
Kaune pradėta tradicinės Pavasario mugės dalyvių registracija. kaunomuge.lt nuotr.

 

Kauno miesto savivaldybė praneša, kad dėl teisės tapti mugės organizatoriais varžėsi trys dalyviai. Konkursą laimėjusi įmonė „Sukurta LT“ iki šiol yra organizavusi 8 pavasario ir rudens muges Kaune, tad nėra naujokė šioje srityje. Pavasario mugės Kaune dalyvių registracija jau prasidėjo.

„Tikimės, kad šių metų mugė bus itin spalvinga ir gausi. Planuojama prekiauti tautinio paveldo gaminiais, menininkų ir amatininkų dirbiniais, tautodailės, maisto, žemės ūkio produktais, dailiųjų amatų gaminiais, sodinukais, želdiniais. Renginyje netrūks kultūrinės programos, muzikos ir nuotaikingo šurmulio“, – patikino Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė.

Pavasario mugės Laisvės alėjoje dienomis veiks kūrybinės dirbtuvės vaikams bei suaugusiems. Iš viso alėjoje numatyta įkurdinti apie 800 prekybinių vietų, o mugėje dalyvauti planuoja ir senųjų amatų bei tradicijų puoselėtojai, meistrai, kūrėjai, menininkai.

„Tris dienas truksiantis renginys kvies dalyvauti kultūriniuose ir edukaciniuose užsiėmimuose, taip pat įsigyti akiai, širdžiai ar gomuriui malonių pirkinių“, - į Pavasario mugę visus kviečia Kultūros skyriaus vedėja A. Augonė.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s