Daugiau kaip 15 tūkst. choristų, šokėjų, aktorių, muzikantų ir kitų dalyvių sekmadienio popietę patraukė į Vingio parką, kur Dainų šventę vainikuos finalinis renginys - Dainų diena.
Eitynėse nuo Katedros aikštės kartu su Dainų šventės dalyviais žygiavo ir orkestrai bei šokėjai, kurie atliko įvairias šokio improvizacijas. Šokančios, dainuojančios, grojančios eisenos priekyje žengė orkestras "Trimitas", buvo nešama Lietuvos valstybės vėliava, Dainų šventės deglas bei daugiau nei 20 tautinių juostų, nuaustų kiekvienai Dainų šventei.
Paskutiniam eitynių žygeiviui pasiekus Vingio parko estradą, pavakarę bus duotas startas finaliniam Dainų dienos koncertui, kuriame vienu kvėpavimu dainas, su kuriomis užaugome, atliks per 12 tūkst. choristų iš 350 kolektyvų. Čia, pasak Lietuvos kultūros centro, prisiminsime ne tik Dainų šventės ištakas - prieš 90 metų nuskambėjusią pirmąją Dainų dieną, bet ir Baltijos kelio, sujungusio visus su daina, 25 metų jubiliejų. Renginio kulminacija taps 21 val. kartu su viso pasaulio lietuviais giedama "Tautiška giesmė".
Dainų dienos programą sudarys keturios dalys: nuo protėvių laikų iki dabarties ir ateities. Jos metu skambės ir daina iš pirmosios Dainų šventės "Per girią girelę", publikai bus pristatyti nauji kūriniai "Mano gimtinė" (žodžiai Maironio, muzika V. Miškinio), "Šalis mana" (žodžiai Marcelijaus Martinaičio, muzika Algirdo Martinaičio), naujai nuskambės Dainiaus Pulausko "Pasakėlė" vaikų chorams, paremta liaudies daina. Finalo metu skambės šios dainų šventės simboliu tapusi "Kur giria žaliuoja".
Be tradicinės chorinės muzikos perlų, programoje dalyvaus pučiamųjų orkestrai, ir solistai. Džiazo improvizacijomis džiugins D. Pulausko grupė, gitaromis ir soliniais pasažais - Gytis Paškevičius su daina "Mano kraštas", Vitalijus Neugasimovas su ansambliu "Quorum", o žinoma folkloro atlikėja Veronika Povilionienė vaikams skaitys pasaką.
Dainų dienos režisūros sprendimus sujungs lopšio, kaip kalbos, dainos, tautos ir jų dermės, ir stalo - pagrindinės vietos namuose, kur vyksta šventė, simboliai. Jie atsispindės ir scenografijoje - šalia scenos nutiestas ilgas stalas simbolizuos tradicinį stalą, apie kurį buriasi visa šeima.