respublika.lt
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
  • MAISTAS: Savaitgalį vykusios pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu buvo surinkta maisto produktų už daugiau nei 384 tūkst. eurų.
  • MOKESTIS: Konkurencijos taryba pareiškė, kad Vyriausybės ir Lietuvos banko siūlomas laikinas, dvejus metus galiosiantis bankų solidarumo mokestis gali iškreipti konkurenciją, be to, ji siūlo gauti Europos Komisijos pritarimą.
  • SEZONAS: Klaipėdos savivaldybė Danės prieigose pradeda pėsčiųjų takų ir aikštelių šalia planuojamų pontoninių prieplaukų įrengimo darbus, kuriais pasiruoš reguliarių vandens autobusų startui.
  • ORLAIVIAI: Lietuvoje siūloma leisti registruoti iki 600 kg svorio mažuosius orlaivius - dabar leidžiama registruoti orlaivius, kurių svoris kylant negali viršyti 475 kg, todėl likusieji registruojami svetur.
  • IDĖJA: Seimo narys Laurynas Kasčiūnas siūlo stabdyti Rusijos ir Baltarusijos piliečių teisę į Lietuvos teritoriją įvežti ar iš jos išvežti grynuosius pinigus - Ukrainos grivinas; pasak jo, tai gali būti susiję su karinės agresijos prieš Ukrainą metu užgrobtu turtu, kuriuos bandoma išgabenti į Lietuvą ir kitas ES šalis, siekiant juos iškeisti į kitą valiutą ar kitaip legalizuoti.
  • REIDAS: Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad kovo 20-22 dienomis pareigūnai vykdys vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolę.
  • PARAŠAS: Dėl besikeičiančių technologijų nuo šių metų liepos kvalifikuotam elektroniniam parašui nebus tinkamos asmens tapatybės kortelės, pagamintos iki 2021 metų rugpjūčio 12 dienos, o jų savininkams norint ir toliau naudotis paslauga, korteles teks keisti, teigia Asmens dokumentų išrašymo centro vadovas Nerijus Rudaitis.
  • PRIMINIMAS: Žemės savininkai turėtų prisiminti, kad nuo kovo 15 d. iki birželio 30 dienos galioja draudimas atlikti vandens telkinių tvarkymo darbus.
  • NETEKTIS: Šeštadienį mirė muzikologas, Nacionalinės premijos laureatas Jonas Vytautas Bruveris.
  • KALNAS: Nemenko, net 40 metrų aukščio Vytauto kalnas Birštone, šiltėjant orams, kviečia lankytojus ir vėl grožėtis Nemuno vingiu ir nuostabiu atsiveriančiu kraštovaizdžiu - prieš sezoną kalnas sutvarkytas ir naujai pritaikytas lankymui.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar taksi vairuotojams turėtų būti taikomas reikalavimas mokėti valstybinę lietuvių kalbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar naudojatės socialiniu tinklu „TikTok"?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +6 C

+3 +6 C

 

+1 +5 C

+4 +14 C

+3 +8 C

 

+7 +10 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-7 m/s