respublika.lt
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Regis, jums nestigs aistros, kūrybingumo, humoro jausmo. Visgi galimi nemaži nusivylimai dėl dominančio asmens reakcijos į jūsų žodžius ar siurprizus. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, saugokite juos nuo pavojų.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Nuotaika bus nepastovi. Labai emocionaliai ir jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Apsiginkluokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Atsargiai elkitės su technika, saugokite savo turtą.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Diena turėtų būti intensyvi, jeigu esate susiję su žiniasklaidos veikla, komunikacijos priemonėmis, mokslu, logistika. Jeigu įmanoma, pradėtą darbą iki galo padarykite patys, o ne permeskite kitiems.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Šiandien dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei nieko vertais pažadais. Truputį daugiau vidinės kontrolės, racionalumo jums tikrai nepakenktų. Nepatingėkite ir papildomai užsidirbti, jeigu tik turėsite tokią progą.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Pokalbiai ir gaunama informacija jums kels prieštaringas emocijas: kupiną pasitenkinimo rankų trynimą keis susirūpinimas, susierzinimas. Jūsų vertinimai pernelyg remsis subjektyviu požiūriu.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Būsite linkę idealizuoti dėmesio nevertus dalykus ir kartu matyti priešus ten, kur jų visiškai nėra. Neieškokite kliūčių ir sąmokslo teorijų. Tai tik apsunkins jūsų gyvenimą. Rūpinkitės sveikata, mityba.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti, bet nebūtinai turėsite konkrečią savo nuomonę ir aiškią poziciją. Galite susipainioti savo pateikiamose versijose dėl įtarimų keliančio reikalo, įvykio ar kt.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Savo siekius stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis, manydami, kad tikslas viską pateisina. Vertėtų labiau kontroliuoti savo kalbą, kad netaptumėte pajuokos ar keršto objektu.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Norėsis įdomiai ir turiningai leisti laiką, tačiau jūsų galimybės bus ribotos. Galbūt atsiras nenumatytų kliūčių, sušlubuos sveikata. Verčiau nesižavėkite keistais nepažįstamų žmonių pasiūlymais – žaviai jie atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Regis, neišvengsite kalbų apie krizes, sunkumus. Emocinių išgyvenimų gali sukelti seksualinės, psichologinės, finansinės problemos. Galbūt jausitės nusivylę ir meilės reikalais, tačiau čia viskas priklauso nuo jūsų požiūrio ir elgesio.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Savo nusistatymo nekeisite tuo labiau, kuo didesnį spaudimą jums darys aplinkiniai. Plūsdami oponentus, problemų neišspręsite. Gali kiek pasikeisti jūsų planai meilės, partnerystės srityje.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Nuo darbų, pareigų pailsėsite tik tuo atveju, jeigu sunegaluosite. Galbūt teks pasinervinti dėl gedimų, techninių kliūčių. Reikėtų nevengti pasitikrinti sveikatos.
Сегодня Завтра   Послезавтра

 

   

+3 +10°

+1 +7°

 

+2 +7°

+10 +15°

+8 +14°

 

+5 +10°

0-5 м/с

0-6 м/с

 

0-9 м/с

       

Ссылки