„Žalgiris“ pristatė trenerį ir uždraudė sirgaliams pūsti dūdasnuotraukos

2021 gruodžio 01 12:51:12

Kauno „Žalgirio" krepšinio klubas pranešė apie permainas trenerių štabe - du iki šiol dirbusius asistentus pakeis į komandą grįžtantis Evaldas Beržininkaitis. Kita naujiena su trenerių štabu visiškai nesusijusi - „Žalgirio" arena paskelbta nedūdavimo zona.

 

Asistentais dirbę Arnė Voltmanas (Arne Woltmann) ir Štefanas Grasegeris (Stefan Grassegger) komandą palieka abipusiu sutarimu. Juos į „Žalgirį" pakvietė buvęs vyriausiasis treneris Martinas Šileris (Martin Schiller). Vietoj dviejų asistentų atvyko vienas - E.Beržininkaitis. 37-erių krepšinio specialistas „Žalgiryje" nėra naujokas, jis dirbo Lietuvos čempionų komandoje nuo 2013 iki 2021 m., o šią vasarą prisijungė prie Jonavos „CBet" štabo.

„Visų pirma, norime nuoširdžiai padėkoti A.Voltmanui ir Š.Grasegeriui už darbą, profesionalumą ir Kaune praleistą laiką, prisidedant prie komandos rezultatų. Visgi įvykus pasikeitimams vyriausiojo trenerio pozicijoje, buvo nutarta atnaujinti ir trenerių štabą. Ieškant papildymo, treneris Jurė Zdovcas nepageidavo turėti asistento užsieniečio, o į „Žalgirį" sugrįžtantis E.Beržininkaitis puikiai pažįsta mūsų sistemą, yra analizavęs varžovus tiek Eurolygoje, tiek vietiniame čempionate, todėl jo įsiliejimas į komandą turėtų būti pakankamai sklandus", - sakė „Žalgirio" direktorius Paulius Motiejūnas.

Pastarosiomis dienomis E.Beržininkaitis darbavosi Lietuvos rinktinėje, prie „Žalgirio" jis prisijungs trečiadienį. Ketvirtadienį 20 val. žalgiriečiai savo aikštelėje žais Eurolygos 13-ojo turo rungtynes su Vitorijos „Baskonia", kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Klubas praneša, kad nuo šių rungtynių „bus išpildyta komandos aistruolių svajonė - į areną atvykstantys kviečiami dūdas palikti namuose". „Žalgiris" socialiniuose tinkluose klausė sirgalių, kokias jų svajones galėtų išpildyti. Daug palaikymo esą sulaukė siūlymas neleisti arenoje naudotis dūdomis. Sirgaliai kviečiami jas palikti namuose ir komandą palaikyti balso pagalba - skanduotėmis, plojimais, šūksniais bei švilpimu varžovams.

„Žalgirio" arena skelbiama nedūdavimo zona ir tai nėra vienkartinė akcija. Žiūrovai jau kurį laiką negalėjo įsigyti dūdų arenoje, o nuo šiol jų nebus galima ir įsinešti. Tikimasi, kad dūdų pūtimo uždraudimas prisidės ir prie COVID-19 situacijos kontroliavimo bei rizikų mažinimo.

Būtų gerai, jei dūdų atsisakymas pataisytų ir padėtį Eurolygos lentelėje. Joje 2 pergales iš 12 galimų turintis „Žalgiris" yra paskutinis - 18-as. Kauniečių varžovei „Baskonia" ekipai sekasi ne ką geriau. Ji su 4 pergalėmis užima 15-ąją vietą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net